|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zanimanja naše djece;)))
21.12.2012 12:38:48   
smajli80
Ponukana temom vaše znimanje pade mi na pamet da otvorim ovuuser posted image user posted image user posted image .

Biće zanimljivo vidjeti s čim se to bave naša djecauser posted image user posted image

Evo počet ću od svoje.

Moja Sofi jako voli da se penje ,skače,a slganje puzzli joj je omiljena aktivnost.
Strahinja je još uvijek mali ali on zasad uživa u istraživanju kuće i zavlačenju u svakakve gluposti.
Evo i dokaza:

user posted image

user posted image

i gotov proizvod -1000kom s tim da je ova složila cca 700kom
user posted image

Evo i ovog malog muškog na djeluuser posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zanimanja naše djece;)))
21.12.2012 12:48:03   
Hanady RR
stečena zanimanja nemaju...
al ova u dječijim igrama...ihhhhhhhhhhh
ako bih po tome gledala...ma nema šta nsiu, svstrane pravouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zanimanja naše djece;)))
21.12.2012 18:01:29   
sirnica
Moj je izjavio da će kad poraste biti doktor. Na pitanje koji, odgovorio je :"doktor što recka kindarice". Pretpostavljam da je bio ponukan sunećenjem i poklonom koji je dobiouser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zanimanja naše djece;)))
21.12.2012 18:07:41   
emi7908
Neki dan je baš došao sa izjavom da želi biti vatrogasac... Nekoliko dana poslije mi kod zubara a on gleda i gleda po ordinaciji i onda je došao do zaključka da će biti zubar...
Po ovim izjavama teško da znam šta će biti ili da on zna šta želi sa 4 god. Ali koliko priča i koliko pitanja može postaviti u 10-15 min. prije da će biti "advokat"user posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zanimanja naše djece;)))
21.12.2012 18:17:58   
malena sharena
Bas lijepa tema. Ja pokusavam otkriti sklonosti prema necem odredjenom kod mog djecaka, ali on voli toliko razlicitih stvari i to se stalno smjenjuje.
Voli pistolje, puske, policajce i voli da se igra igara koje imaju veze s tim, gledao bi i akcione filmove da mu mi dozvolimo. Veoma voli prirodu i zivotinje, narocito voli drvece i razlikuje pojedine vrste, pored svakog drveta ili grma moramo stati da ga dodirne (breza i bor su mu najdrazi). Najsretniji je kad ljeti provodimo vrijeme na selu, bas, bas uziva, sve s nama radi, okopava cvijece, hrani ovce, fol kosi travu, popravlja kvarove, lijepi plocice. Voli da pravi kuce od knjiga, da slaze igracke u neke njegove kreacije. Voli da se igra s vodom, da trci, penje se i skace sa djecom i odraslima.

Ne voli da pjeva, da plese. Skoro da je nezainteresovan za crtanje i pisanje. Ne voli lego kocke.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zanimanja naše djece;)))
27.2.2016 23:14:18   
bebaa
user posted image user posted image user posted image simpa temica...da i ovu malo podignemo.....
kaže T neko jutro....hoću i ja na posao...reko ići ćeš kad narasteš....kaže ja kad narastem ići ću na posao u džamijicu i imam ključić od džamijice.....ona ima i prozore...
pa eto možda dijete bude duhovno lice...
a do tada se zanima kockama uglavom....strast mu je kuhanje,duša mu prtljat meni o kuhinji dok kuhamuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zanimanja naše djece;)))
27.2.2016 23:32:04   
teacher75
on voli aute, aute i samo aute. u zadnje vrijeme je poceo da se zanima za superjunake. ona voli da crta i sve u vezi princeza, bajki i tako touser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zanimanja naše djece;)))
28.2.2016 8:31:50   
loptica7
Cura voli konje od igračaka do živih konja. Stalno govori da bi išla u jahački klub. Momak voli autiće, bagere, ali najdraže mu se penjati gdje god može, a onda su skokovi neizostavni. Beba je sad u fazi daljinskog kojeg obožava, samo ako ga se može dohvatiti, a tu su i mamine kuhače, zdjele i ostalo posuđe koje je na dohvat ruke.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zanimanja naše djece;)))
19.6.2023 10:10:14   
cristopherturcotte
Experience getting over it to relax your brain after a tiring day at work.

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *