|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kokoidne bakterije
24.1.2008 15:21:04   
bejbiblu
Da li znate šta su kokoidne bakterije?Imala sam ih prije 4 mjeseca i doktor propisao meni i mm antibiotike ampibos.Prije 4 dana radila papu i nisam još izliječila.Rekao mi je doktor preko telefona,znači nije mi dao recept, da počnemo piti xiklav 1000.Kaze da su to neke gljivice.A mene niti šta peče niti svrbi niti imam pojačan iscjedak.Neznam sta da rim niti znam kakve su to bakterije.Unaprijed se zahvaljujem na svakom odgovoru.Sretno!!!!!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.2.2012 22:49:04 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
24.1.2008 15:31:31   
Blue rose RR
Na moju sreću, neznam kakve su to bakterije, ali ti iz tvog posta mogu eći jedno :

MIJENJAJ TOG DOKTORA...čuj bez recepta.

(odgovor članu bejbiblu)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
24.1.2008 15:42:11   
Emina*
Draga moja,ne znam kako ti je doktor mogao dati XICLAV (koji je za bakterije), a da ti kaze da su ti na papa testu gljivice (za gljivice se koriste drugi lijekovi)!!!!!!
 Ove kokoidne bakterije su ti one koje imaju imaju okrugao oblik,eh sad to mogu biti i stafilokokus,i streptokokus,hlamidija, ima ih jako puno... (ne znam jel ti rekao koja vrsta)???

Ja bih ti savjetovala da odes do tog doktora, uzmes taj svoj papa test,i otidji bar jos do dva-tri doktora da cujes njihova misljenja. Nemoj da pijes XICLAV,jer nE znas ni zasto ga pijes..  Ako ima bakterija na papa testu,onda je ok za Xiclav,ali u slucaju gljivica NE DOLAZI U OBZIR...

Zelim ti puno srece....

< Poruku je uredio Eminica -- 24.1.2008 15:52:32 >

(odgovor članu bejbiblu)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
24.1.2008 18:02:20   
mirna
Ukucaj na www.google.com riječ kokoidne bakterije i naći ćeš sve o njima i kako se lijeće.Sretno!!!!

(odgovor članu bejbiblu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
25.1.2008 7:14:50   
aldi
bejbiblue koji je to doktor??? user posted image

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
25.1.2008 7:23:13   
Amelaa RR
Evo ja sam trazila po google.com al nista konkretno nema da pise o tim bakterijama....a Boez dragai sto li ti to nije objasnio lijepo....
Samo se ti nemoj puno sikirat....bit ce sve oki.
Evo ja ti propisujem da svaki dan uzmes po 1,2,3,4 koliko god budes htijela ovih tableta

PUsa
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
25.1.2008 12:55:20   
bejbiblu
Hvala Eminice,aldi,mirna,amelaa i maryam amina.user posted image .Idem kasnije po taj papa test i da mi se očita taj papa uživo,da vidimo jesu li gljivice ili bakterije ili oboje,nedaj bože.Ima li posljedica,da li je opasno?Ah hiljadu pitanja imam.user posted image Toliko čitam i sama se educiram o svim ovim ženskim problemima, da ću jš malo pa magistrirati na tom području.Želim vam puno sreće i da mi budete uvijek raspoložene.Ja ću se javiti čim saznam detalje.Biće ok.Pusa!!!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
25.1.2008 13:20:41   
Emina*
Nemoj da se brines. Gljivice i nisu neki problem, zaista nisu i zacas se i pojave i nestanu. Otidji danas po nalaze pape, pa vidi za te bakterije...
Nemoj molim te da se brines, ali ajd majke ti javi mi da znam da je sve ok..
cmok

(odgovor članu bejbiblu)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
30.1.2008 11:32:29   
bejbiblu
Cao drage!Išla sam po papa test.Ipak su bakterije u pitanju.MM i ja smo dobili xiclav 10 dana da pijemo.To su bakterije okruglog oblika(koke), iz kojih se mogu razviti streptokoke,stafilokoke i dr.Kod mene su samo koke,znači početna neka faza.Zato ćemo popiti ovaj xiclav da se dalje nerazvijaju,pošto je xiclav čisti pencilin,a te koke su osjetljive na pencilin.Uh!!!Svašta sam napričala.Svaka informacija je dobrodošla.Sretno i pusica!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
30.1.2008 11:50:40   
Monia
To je super terapija,i samo se pridrzavajte uputa.Ono sto bi ti na to preporucila je da terapiju uzimas uz velike kolicine jogurta,radi iscjetka koji moze biti jako neugodan.Nakon toga se uglavnom uzimaju biljne vaginalete,radi jacanja vaginalnog imuniteta.Nadam se da ce sve biti ok.

(odgovor članu bejbiblu)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: KOKOIDNE BAKTERIJE??????
30.1.2008 12:41:17   
Emina*
Bejbiblu, drago mi je zaista sto si rijesila te nedoumice, i sto znas na cemu si...
Nista se ne brini... Popij taj xiclav do kraja, vjerovatno ti je i dr tako rekao, dok ne popijes citavu kutiju i ti i MM, da ne prekidas, i onda ti iz sveg srca zelim da se koke vise i ne pojave....
Cmokic

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 11
   Kokoidne bakterije
30.1.2008 14:23:29   
bejbiblu
Hvala ti puno Eminice.Rekao mi je da pijem 10 dana.Sačekam da prođe sljedeća user posted image i ponovo papa da uradim. Neznam koliko ih ima u jednoj kutiji?Danas ću ih nabaviti.Pusica.Sretnouser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.2.2012 22:49:23 >

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *