|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta najvise volim kod svog djeteta (kod svoje...
12.3.2013 18:17:47   
teacher75
Naravno da svi volimo svoju djecu najvise i da su nam oni naljepsi, ali sta je ono cime vas bas osvaja, sta je to sto vam najvise izmami osmijeh na lice, sta je to po cemu je posebno?user posted image ja kod lane najvise volim to sto je njezna ko pahuljica- prava djevovjcica, njene lijepe okiceuser posted image a kod alana volim osmijeh i krupne lijepe oci, duge trepavice, sarmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
12.3.2013 19:29:33   
MicoTico
Kod svoje M. volim što je mirna, poslušna, temeljita, dijete od povjerenja i neizmjerno inteligentna. Ona je mamina desna ruka.
Kod T. volim što je svoj, što ne da na sebe, što se ne da lako "obrlatiti". Da napomenem da me te isti njegovi kvaliteti vrlo često izluđuju i nervirajuuser posted image On je mamina ljevica, vazda opozicijauser posted image
O fiz.izgledu neću jer su , logično, meni najljepšiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
12.3.2013 19:52:56   
chuci
moji mene oboje osmjehom obaraju.
ajsa je inače aktivna i tako je slatka npr ovih dana stavi kacigu za biciklo, obuče skijaške rukavice i voza se romobilom po stanu. poslušna je hB. ja je pošaljem npr da mi nešto donese, a ona ode na drugi kraj sobe po romobil i otfura u punoj opremi i donese npr čarapice za ahmeda.
ahmed je još mali. on mi je posebno sladak kad ga neko nešto zove a on se kao postidi, pa se nasmješi i spusti glavu dušica malena tako je sladak.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
12.3.2013 19:52:57   
jasmin
Što znaju reći izvini.
Što su većinom poslušni hvala Bogu.
Što pospreme svoju sobu od do.
A fizički izgled,pa mama sve joji,sve...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
12.3.2013 20:15:56   
tekja
Sto mi dopusta da ga gnjavim do mile voljeuser posted image
Sto na moje volim te, uvijek odgovori volim tebe i jauser posted image
Sto me bezbroj puta dnevno nasmije do suza....user posted image ....

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
12.3.2013 22:35:59   
animagical
volim sto se zna maziti i sto prica kao velikiuser posted image nema mi nista ljepse nego doci kuci a on mi kao navijen u pet minuta isprica sta je sve radio u toku dana...pa me poljubi.... volim mu cupavu gustu kosicu...i plave oke.... volim sto ga niko ne moze zeznuti, ako je nesto obecao...on ce napominjati citav dan..na mamuuser posted image volim sto se sav ponosan isprsi kada ga pohvalimo... volim sto je drustven, ne boji se ljudi i sa svima se uklopi za dvije minute... a najvise od svega volim sto je bio borac od rodjenja...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
12.3.2013 22:40:49   
salmy
Volim sve...ljubi ga majka user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
12.3.2013 22:57:29   
smajli80
Na svojoj S.volim što je jako drčna,brza,neda na sebe.Blesava je. stalno nešto priča,melje i na sve ima spreman odgovor.Ima svoj stav i neodustaje lako od svojih nauma.
Nju jednostavno moraš voljeti.Oduvjek je bila takva i zbog toga je svi vole.

Na sinu volim što je jedno jako umiljato malo stvorenje,stalno se smije.Hoće svima ,ne boji se ljudi uživa u društvu druge djeceuser posted image

A meni su najljepši na svjetuuser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
12.3.2013 23:00:16   
sporty mamaa
Kod starije volim sto je otvorena, komunikativna, bistra, pametna(i previse za svoju dob, politicar i pouser posted image )

Kod mlade, ma to je malo umiljato stvorenje koje bi samo da se mazi. mamina mazuljica...

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
13.3.2013 3:43:05   
Ella_H
Volim ih sto su lijepi I moji. Starijeg volim sto je iskren, temeljit u svemu sto radi.
Mladjeg najvise volim kad spavauser posted image .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
13.3.2013 10:10:04   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: chuci

moji mene oboje osmjehom obaraju.
ajsa je inače aktivna i tako je slatka npr ovih dana stavi kacigu za biciklo, obuče skijaške rukavice i voza se romobilom po stanu. poslušna je hB. ja je pošaljem npr da mi nešto donese, a ona ode na drugi kraj sobe po romobil i otfura u punoj opremi i donese npr čarapice za ahmeda.
ahmed je još mali. on mi je posebno sladak kad ga neko nešto zove a on se kao postidi, pa se nasmješi i spusti glavu dušica malena tako je sladak.


Ovako i moj radi, najcesce se meni zabuca u krilo ili na rame kad mu se neko obrati, kao postidi se user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
13.3.2013 11:41:08   
Nedi
Ma volim sve najvise na svijetu...volim sto je hb u biti razumno i poslusno dijete. Sto se snađe u nekim situaicijama i izbori za svoju guzu.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sta najvise volim kod svog djeteta (kod s...
13.3.2013 11:52:09   
EEDITH
kod svog najstarijeg djeteta mog E, volim što je osjećajan,svestran,radoznao,moja podrška
moj D,jedinstven,svoj ,kuler,šarmer i nevjerovatno veseo
a mamina princeza,to je prava princeza,nježnica,umiljata,pametnica mamina

a najviše kod svih skupa, volim što su moji
kako im inače volim tepati-mama sebi rodila(i mm naravno) user posted image

< Poruku je uredio eldinky -- 13.3.2013 11:53:00 >


_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *