|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreća za spavanje
1.10.2011 22:45:22   
salmy
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: kolacic

jel ko kupovao vrece u tl, imaju od 35 i od 25 km, ne znam koja je bolja za zime..nisam ih vidjela, ali svakako bih htjela prvo s vama da vidim koja je bolja vreca, od ove dvije, ako je neko kupovao koja je toplija? cujem pri kraju im je ovih od 35 km.
hvala vam unaprijed.


ej ima li iko ko je kupovao ove vrece? user posted image
Te su vrece superiska,kad su nama trebale nisu imali velicinu.Kupi obavezno sto vecu to bolje,i tople su haos

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Vreća za spavanje
1.10.2011 23:38:33   
kolacic
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: kolacic

jel ko kupovao vrece u tl, imaju od 35 i od 25 km, ne znam koja je bolja za zime..nisam ih vidjela, ali svakako bih htjela prvo s vama da vidim koja je bolja vreca, od ove dvije, ako je neko kupovao koja je toplija? cujem pri kraju im je ovih od 35 km.
hvala vam unaprijed.


ej ima li iko ko je kupovao ove vrece? user posted image
Te su vrece superiska,kad su nama trebale nisu imali velicinu.Kupi obavezno sto vecu to bolje,i tople su haos
 
a koju si ti kupovala ovu skuplju il jeftiniju?user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Vreća za spavanje
2.10.2011 8:05:47   
tukica
ja sam kupila prije 20-tak dana super vrecu za spavanje u TL, 93 cm, super je, postavljena - debela i bila je 14 KM... ista ta vreca u radnji Ciciban na B.Carsiji je 40 KM...user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Vreća za spavanje
2.10.2011 8:21:08   
hampsi
Mi imamo vrece skoro svih velicina i razlicitih debljina, mama se izradila par puta user posted image Po meni, ako je dijete preko godine bolje je kupiti vecu vrecu za spavanje, znaci ovi brojevi iznad 100. Razlika u cijenama u TL je samo zbog velicine, ove najvece su 35 KM (koliko sam ja shvatila). Kolacicu bolje kupiti tu vecu pa da ne kupujes opet za par mjeseci.
A bilo je bas toplih vreca u Marsu na Stupu, i to su bile po 16 KM. U FIS-u imaju one na fazon dekice koja se skopca.

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Vreća za spavanje
20.11.2011 17:00:43   
leona81
IZVORNA PORUKA: Adana

I mi smo napokon kupili vrecu, i to na Pofalicima gdje je i emma.l spominjala. Cini mi se dovoljno topla, mi smo uzeli br. 6... Tako da ce moci aBd i slijedece godine, nije prevelika i ima fino prostora da se mice u njoj. user posted image  
Br. 4 mi se ucinila ono bas taman sto se kaze, pa smo se ipak opredijelili za br. 6. ... Bila je 29.5KM.


moze li na pp kakva je vreca i gdje je ta radnja?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Vreća za spavanje
2.2.2012 21:47:34   
mama i nora
sta mislite je li uredu stavljati dijete od preko 2,5 god. u vrecu za spavanje??? stalno se otkriva, hladna ko led po noci...ne znam da li da trazim vrecu ili sta...inace smo je redovno koristili do nekih 1,5 god...

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Vreća za spavanje
2.2.2012 21:50:21   
leona81
moja ima 2 godine i 2 mj, nikad nije htjela u vrecu i sad je evo trazimo jer se smrzne tokom noci jer se otkriva...sto ne bi bilo ok?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Vreća za spavanje
2.2.2012 21:50:47   
Malenaoduvijek
moj stariji sin ima 3 godine a mladji 2 i obojica spavaju u vrece jer bi inace stalno bili otkriveni.

a ja sam imala i 5 godina kad sam jos nosila vrecu.user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Vreća za spavanje
2.2.2012 21:53:53   
DM

IZVORNA PORUKA: mama i nora

sta mislite je li uredu stavljati dijete od preko 2,5 god. u vrecu za spavanje??? stalno se otkriva, hladna ko led po noci...ne znam da li da trazim vrecu ili sta...inace smo je redovno koristili do nekih 1,5 god...

Welcome back!user posted image
MOj princ još uvijek u vreći-baš zbog stalnog "štancanja" od nj sobe do spavaće...U nj je ona pamučna dvoslojna-tako da i preko nje ima prekrivač, a vreća-ako se otkrije ili izvuče ispod -"ne nazebe"!



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Vreća za spavanje
2.2.2012 21:55:50   
mama i nora
heheh thanks double...vazda sam ja tu samo ne kuckam:)))

_____________________________

N O R A... se riješila peleneeee....nanananana...
NOVA BEBA dolazi uskoro...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Vreća za spavanje
2.2.2012 21:58:12   
DM
Pa mislim sa putauser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mama i nora)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Vreća za spavanje
15.6.2012 13:12:39   
hampsi
Evo jedne ideje za ljetnu varijantu vrece za spavanje. Posto nisam mogla naci nista lagano, kontala kontala i skontala user posted image
Imala sam jednu lijepu, sarenu spavacicu (meni do koljena). Tanka, lijepi pamuk, kratki rukav.
Gospodja krojacica mi na sredinu stavila veliki rajfeslus, sa strane ostali mali procjepi a donji dio usila.
Meni mnogo znaci jer se moja smizi otkriva a ovako ne brinem

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Vreća za spavanje
15.6.2012 13:38:58   
djoisa
ovo je super ideja user posted image

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Vreća za spavanje
16.6.2012 14:31:55   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: mama i nora

sta mislite je li uredu stavljati dijete od preko 2,5 god. u vrecu za spavanje??? stalno se otkriva, hladna ko led po noci...ne znam da li da trazim vrecu ili sta...inace smo je redovno koristili do nekih 1,5 god...

Welcome back!user posted image
MOj princ još uvijek u vreći-baš zbog stalnog "štancanja" od nj sobe do spavaće...U nj je ona pamučna dvoslojna-tako da i preko nje ima prekrivač, a vreća-ako se otkrije ili izvuče ispod -"ne nazebe"!



Zašto ne bi bilo u redu? : )) Moja cura ima 3,5 i uvijek spava u vreći upravo zbog otkrivanja. Teško je naći velike brojeve, pa mi jedna naša forumašica šije velike vreće.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Vreća za spavanje
16.6.2012 14:45:59   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Vinetu


IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: mama i nora

sta mislite je li uredu stavljati dijete od preko 2,5 god. u vrecu za spavanje??? stalno se otkriva, hladna ko led po noci...ne znam da li da trazim vrecu ili sta...inace smo je redovno koristili do nekih 1,5 god...

Welcome back!user posted image
MOj princ još uvijek u vreći-baš zbog stalnog "štancanja" od nj sobe do spavaće...U nj je ona pamučna dvoslojna-tako da i preko nje ima prekrivač, a vreća-ako se otkrije ili izvuče ispod -"ne nazebe"!



Zašto ne bi bilo u redu? : )) Moja cura ima 3,5 i uvijek spava u vreći upravo zbog otkrivanja. Teško je naći velike brojeve, pa mi jedna naša forumašica šije velike vreće.



I moj jos spava u vreci, sada ne jer je toplo ali za zime moramo kupovati vecu ako nadjemo. Vinetu moze na pp gdje sijes, kod koga ? user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Vreća za spavanje
16.6.2012 14:52:26   
Lavić
Vreće velikih brojeva ima kupiti u Amku na Mojmilu. I cijene su im baš pristupačne.

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Vreća za spavanje
16.6.2012 15:14:41   
Vinetu
Hvala na info, Laviću! Pogledat ću! Zasad mi ne treba jer je vruće, ali inače ne možemo bez vreće.

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Vreća za spavanje
16.6.2012 15:16:27   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Lavić

Vreće velikih brojeva ima kupiti u Amku na Mojmilu. I cijene su im baš pristupačne.

Ja sam gledala u Amko komercu ali su mi nekako debele, prije bih frotirne vrecice, Ova nam je sada vec knap, do zime treba nam nova, pa cemo u svakom slucaju pogledati ponovo.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Vreća za spavanje
16.6.2012 21:52:35   
mamma mumi
Zna te li ima li gdje kupiti frotira na metar, da bi sasila vrecicu za bebu?Ili da li negdje ima frotirnih, ali ne skupih vrecica? Hvala unaprijed na odgovorima

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Vreća za spavanje
25.9.2015 13:13:34   
Mamaiali
Moja topla preporuka za vrećicu : http://www.vitapur.ba/spavaca-soba/za-djecu/djecja-vreca-za-spavanje-junior-bamboo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Vreća za spavanje
29.9.2015 12:19:49   
Mamaiali
Ima super stvari pa pogledajte : http://www.vitapur.ba/spavaca-soba/za-djecu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

djeca mjesovitog braka


da li bi djeca mjesovitog braka trebala uciti samo o jednoj vjeri jednog roditelja ili od oboje po malo

samo maminu (17%)

samo ocevu (6%)

pomalo od obe (77%)


Broj svih glasova: 159

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *