|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zajednica?
1.2.2017 9:34:05   
eminaja
ziel postoji li mogucnost da se ne pravi potpuno novi ulaz,,nego da taj odvojite od njegovih ako me razumijes mozda bi im bilo lakse user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Zajednica?
1.2.2017 9:41:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: ziel

Ja mu nisam htjela biti zirant. Njegov mu cale potpisoa danas u banci da ce biti zirant i budala nije otisao do Audija da covjeku kaze da mu ostavi, da rezervise , kako vec ide. I vcrs slucajno ode na pik.ba onaj isti Audi prodat. Zove covjeka , covjek potvrdjuje da je prodat.

Živiš sa nekim ti.svojim mužem i nisi mu htjela biti zirant? A kako ocekujes da će te poštovati da će brak biti skladan uredan i divan?
Da ja kojim slučajem nisam htjela biti zirant mužu ili obrnuto(ne bitno koji je razlog)..Ne bih živjela pod istim krovom sa tom osobom....Nema od te ljubavi ništa...Nemoj se čuditi što te ignorises a u prvi plan stavlja roditelje..Pa logično...
Iza sebe imam 21 god.braka..Ubrzo 22 ,aBd....Mora biti mudra pametna i namazana...
Nije sve u Audiju i vratima...Mora malo sagledati stvari drugačije..Nigdje nije divno..

Prica je imala 2 strane. Ako ne znas vrati se malo na predhodnu stranicu kada sam mu nudila kompromis ULAZ I AUDI u jednom paketu. On nije htio ulaz. A onda ni ja nisam htjela cuti za audi.

Ma znam..Čitala i pisala...Ali ništa nećete dobiti ako se "inadite
Muški su ko mala djeca..Sve mu uzmi ali igračku ne..U njegovom slučaju audijauser posted image


< Poruku je uredio salmy -- 1.2.2017 9:42:40 >

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Zajednica?
2.2.2017 21:59:30   
SailorMoon
Po meni nijedan ovaj savjet nije kNemogu ja njega podrzavati ako ce to znaciti da mi djeca nece imati sta da jedu. Nema tu price. Rekla je da on ima 500KM platu, znaci kakav crni Audi od 27.000 KM?
a i kakvi su to roditelji koji ga u takvim nesta podrzavaju. Ako vec hoce da mahala prica, sto mu ga oni nisu kupili?
Draga moja, on je Audia kupio na svoju ruku, njegovi ga podrzali nebitno sta ti kazes. Ja bi na tvom mjestu ljepo kupila nova vrata na ulaz vaseg stana i samo ga pitala hoceli kljuceve da mu das ili ne, pa nek se ljuti ko hoce.
nije ni njih briga dali se ti ljutis.
I za sve one sto ce sad reci nemoze to tako bla bla, moze. Kad moze on moze i ona, pa ako treba i razvod braka nakraju. Dokle ce njegove zelje biti prece od potreba porodice


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Zajednica?
2.2.2017 22:15:38   
salmy
Zaboravila si da zive u njegovoj kuci.tj.kuci njegovih roditelja
Da sutra moja snaha u mojoj kuci kupi vrata I uzme kljuc najnormalnije..ja bih ih oboje izbacila iz kuce
Jedino rjesenje I izlaz iz ove situacije je da kupe sebi nesto..tada je to njihovo I moze radit sta joj je volja

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Zajednica?
2.2.2017 22:26:23   
eminaja
Ne moze tek tako uzet vrata kad im ulaz nije odvojen,prvo moraju to rijesit i to im i jest belaj jer
Muz nece kao da mu se roditelji ne naljute,a o tome svi trebaju zajedno razgovarat i naci kompromis user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Zajednica?
3.2.2017 3:13:36   
Galicia

IZVORNA PORUKA: eminaja

Ne moze tek tako uzet vrata kad im ulaz nije odvojen,prvo moraju to rijesit i to im i jest belaj jer
Muz nece kao da mu se roditelji ne naljute,a o tome svi trebaju zajedno razgovarat i naci kompromis user posted image



Trebalo je se razmisljati prije udaje.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Zajednica?
3.2.2017 10:40:56   
ziel

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: eminaja

Ne moze tek tako uzet vrata kad im ulaz nije odvojen,prvo moraju to rijesit i to im i jest belaj jer
Muz nece kao da mu se roditelji ne naljute,a o tome svi trebaju zajedno razgovarat i naci kompromis user posted image



Trebalo je se razmisljati prije udaje.


Prodao se prije braka. Dogovor je postojao, ali ga on sad nece da ispostuje. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Zajednica?
3.2.2017 10:41:16   
ziel
Odlucila sam da uradim neke stvari po kuci o kojima dugo mastam a sve nesto odgadjala kad budemo imali vise para ali sad posto mm odlucio da se pocas_ti novim autom, hocu i ja da se pocas_tim. user posted image Opet ce ovo moje kostati mnogooo manje nego novi auto. Narucila novu posteljinu na POSTELJINA.BA, cisti premium pamuk. Narucila jednu firmu sto pravi zebra zavjese (rolo) da dodju sutra da uzmu mjere od 2 prozora pa da mi naprave zavjese. A iduci mjesec mijenjam balkonski prozor u kuhinji . Ovaj sad los, ne moze se otvoriti. A imam volju da izlazim na balkon tu, da ne idem uvijek kroz spavacu. Tako da sam raspolozena pravo.
A mm maloprije kaze: RADI STA HOCES ALI DA ZNAS DA NEMAMO SAD TOLIKO PARA. user posted image Samo sam rekla DOBRO. Ima ko fol 20.000 za auto a nema 1.000 za ove moje stvari. user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Zajednica?
3.2.2017 10:44:12   
ziel
Sailormoon .... Ne mogu tek tako samo vrata kupiti jer je raspored u kuci takav da mi nova vrata nista ne znace. Znaci mi probijanje zida nekog i nove stepenice koje vode na sprat. Znaci moj hodnik, moja vrata. Sad su stepenice u sred kuce. Vrata klizna na pocetku stepenica koja se ne mogu zakljucati jer se brava pokvarila.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Zajednica?
3.2.2017 10:53:23   
salmy
Vi ste meni ko djeca majkemi...
Pretpostavljam da ste mladi itd...
Legende čuj u inad posteljinu i zavjese kupila😂😂
Da u inad stan kupiš? Majkemi najbolja investicija vjeruj....Onda ti zavjese i ne trebaju
Jer inadom nećeš ništa postići...Onda će muž uinad kupit nove felge...Pa spojlere a ti u inad novu komodu😂😂....Da Vas inad ne bude koštao...
Sretno pa i uinaduser posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Zajednica?
3.2.2017 10:57:21   
ziel
Nije ovo inat s moje strane. Jer ja sam ovo odlagala vec 2 god.Iz razloga sto imamo dijete ,vece troskove, a mm odjednom iz vedra neba bez razmisljanja dize kredit za auto od 20.000 .

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Zajednica?
3.2.2017 10:58:55   
ziel
Meni je mama kupila stan u Tz, ali cu ga moci koristiti za par godina, sto mi i odgovara kad R bude isao u skolu. Sad dok ne ide jos da bar iskoristim svekrvu da ga cuva user posted image

I da . Ja sam 1991 a on 1983

< Poruku je uredio ziel -- 3.2.2017 11:02:13 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Zajednica?
3.2.2017 12:22:04   
Galicia

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: eminaja

Ne moze tek tako uzet vrata kad im ulaz nije odvojen,prvo moraju to rijesit i to im i jest belaj jer
Muz nece kao da mu se roditelji ne naljute,a o tome svi trebaju zajedno razgovarat i naci kompromis user posted image



Trebalo je se razmisljati prije udaje.


Prodao se prije braka. Dogovor je postojao, ali ga on sad nece da ispostuje. user posted image



A ti ko dijete pa nasjedas na ozbiljne dogovore. Ja nisam bila naivna ni sa 19 kad je momak tadasnji imao ludu ideju da isto tako zivimo, na prvom spratu njegovi, na drugom ja i on i na trecem brat i zena. Reko jaro, nek si ziv i zdrav, a nek ti mama zivi na sva tri sprata, ja ne. user posted image I tako i bi. Ovo bi isto vrijedilo i za moje.
Svoja kucica, svoja slobodica.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Zajednica?
3.2.2017 12:48:21   
vedada

IZVORNA PORUKA: ziel

Nije ovo inat s moje strane. Jer ja sam ovo odlagala vec 2 god.Iz razloga sto imamo dijete ,vece troskove, a mm odjednom iz vedra neba bez razmisljanja dize kredit za auto od 20.000 .


Malo komplikovana situacij . A vrata nisu problem problem je sto on ne želi da se odvoji od svojih.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Zajednica?
3.2.2017 13:28:35   
veeseelaa
meni je ovaj problem šega
ulaz
audi

mislim.... nekako bezveze



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Zajednica?
3.2.2017 14:30:35   
ziel

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je ovaj problem šega
ulaz
audi

mislim.... nekako bezveze



Imas li kakav savjet? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Zajednica?
3.2.2017 14:36:39   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je ovaj problem šega
ulaz
audi

mislim.... nekako bezveze



Imas li kakav savjet? user posted image



ovo za audija, izgleda da danas svak svoju lovu i s njom čini sta zeli... tu se tesko moze promijeniti bilo sta
ja licno ne bi ulagala u kucu koja nije moja niti jednu marku
sutra mozete dobiti šut kartu a ti dala 5- 10 -15 hiljada KM, za čije babe dušu
to nije tvoje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Zajednica?
3.2.2017 14:42:26   
ziel
A ne mogu ni bas tako razmisljati... ne bi nista imala ako bi tako mislila... Moram zivjeti danas a sutra sta znam. Mogu sutra da umrem pa dzaba mi sve

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Zajednica?
3.2.2017 15:12:50   
veeseelaa
ne bi nista imala ako bi tako mislila...


ja se ne slazem
upravo ako tako ne razmisljam moze se desiti da nista nemas

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Zajednica?
3.2.2017 15:13:21   
veeseelaa
Moram zivjeti danas a sutra sta znam


iz not gud
moras misliti kao da ćeš zivjeti dugo, pa se u skaldu s tim osiguravati
prvenestveno sebe zatim svoje dijete

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Zajednica?
3.2.2017 15:50:05   
Galicia

IZVORNA PORUKA: ziel

A ne mogu ni bas tako razmisljati... ne bi nista imala ako bi tako mislila... Moram zivjeti danas a sutra sta znam. Mogu sutra da umrem pa dzaba mi sve



Jesi li MORALA bas u zajednicu?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Zajednica?
3.2.2017 21:59:11   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: salmy

Zaboravila si da zive u njegovoj kuci.tj.kuci njegovih roditelja
Da sutra moja snaha u mojoj kuci kupi vrata I uzme kljuc najnormalnije..ja bih ih oboje izbacila iz kuce
Jedino rjesenje I izlaz iz ove situacije je da kupe sebi nesto..tada je to njihovo I moze radit sta joj je volja


Salmy znam ja to sve, ali ako dajes sprat kuce djetetu, znaci porodici da zivi tu, onda je valjda i normalno da oni za svoje pare i renoviraju, pregradjuju kako im pase.
ako ne, onda im netrebas davati stan.
mada ja licno NIKAD nebi u zajednicu, ni sa mojima, a kamoli tudjim. Znaci ili sami ili nikako. Za tu ratu ston on hoce da otplacuje kreditt moze finu kiriju placati.
a i da je kako treba sjeo bi sa roditeljima i prico.
Ali ja idem ko vesela, u tudje nebi ulagala.
Moja tetka je svojoj kcerki dala masu para da digne sebi sprat na kucu od svekijevaca. Kao stara sarajevska porodica, tu se kuca nenapusta bla bla. Ulozila masu para, kad se razvela sta je dobila
..... kur***

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Zajednica?
3.2.2017 22:06:27   
Galicia
Meni kad bi placali da zivim u istoj kuci sa bilo cijim roditeljima, ja ne bih pristala.

Ziel imas li ti crno na bijelo da je to tvoj bas tvoj sprat? Cisto sumnjam.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Zajednica?
3.2.2017 22:12:40   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni kad bi placali da zivim u istoj kuci sa bilo cijim roditeljima, ja ne bih pristala.

Ziel imas li ti crno na bijelo da je to tvoj bas tvoj sprat? Cisto sumnjam.


Kako ce biti njen kad nije ni sprat zasebe? a nevjerujem ni da su muzu kucu prepisali roditelji.


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Zajednica?
3.2.2017 23:47:53   
ziel
user posted image

Kuca se vodi jos uvijek na svekrovoj majci. A on jedinac moze to lako na sebe prevesti. A cisto sumnjam da ce ista prepisivati na mm ili zaovu. Nego ce oni poslije njegove smrti to rjesavati kao sto je slucaj sa majkom od svekra. Znaci ona je trebala valjda prije smrti svoje prepisati kucu na svog sina. Ali eto. Ovdje je sve naopako kako vidite... user posted image

Svekrva jucer dosla odjednom , inace rijetko skroz dolazi na sprat. Poce temu o zavjesi.user posted image Kaze NEMOJ BONA ROLO ZAVJESE KAKO CE TI TO BITI I DNEVNOJ SOBI NECE TI STAJATI KAKO CES CISTITI TO UCADI ...BLA BLA . Nigdje veze. Nisam je nista ni pitala. Ja joj kazem da nismo jos odlucili sta cemo a sutra mi dolaze ljudi da uzmu mjere i da odaberem dezen.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *