|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje boli neplodnost?
21.5.2015 11:07:02   
Kikitown
Nažalost ima nas takvih puno i najdraze mi je sto imamo jedni od drugih podrsku jer u mojoj okolini ja sam ua prvu vto rekla svima i mogu vam reci niko mi nista nije olaksao cak ne znam jesu li mi vise otezali dobronamjerni ili zlonamjerni s obzirom na to da zabole rijeci i jednih i drugih. Za drugu isto tako neuspjelu nismo rekli nikom tako da smo sami otplakali i bilo je lakse. Tako za one koji se pitaju sta kako.
A sto se tice boli nemjerljiva je, neopisiva, to samo znamo mi trudilice i Dragi Allah dz.s. Meni se neki dan desilo da je kolegica pricala o nekim poznanicima na poslu i na glas pred svima reče:"Ma i oni ovako kao .... prave bebu al im nesto ne ide" Da samo zna koliko me je povrijedila a o intimi koju sam povjerila njoj a ona iznijela ispred desetak drugih ljudi da ne pricam.... to mi je bio sami "vrh" ovog dna...
ili price kako su neki poslije deset petnaest godina braka uspjeli, ili slicne situacije koje su ovdje vec navedene. Ja to sebi ovako predstavljam: uradit cu sve sto je u mojoj moci da ne bih kasnije zalila , a kada i kako ce biti to je u Bozijim rukama.
Nekad sam normalna nekad placem danima, nekad me komentari povrijede a nekad cak i nasmiju te ljudske gluposti. Sve u svemu trudit cu se i boriti dok za to ima ikakvog smisla i bilo kakve nade NE ODUSTAJEMO.
Ljubim vas armijo moja bajhrabrija :*

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Gdje boli neplodnost?
21.5.2015 11:17:15   
Zelimo_bebu
Kikitown potpisujem svaku rijec...
nitko i ne zna kako boli dok to sam ne osjeti na svojoj kozi...mogu svi suosjecati ali tek kada osjete to shvate kolika je to bol...koliko boli svaka trudnica, svaki djeciji osmijeh, svaka praznina koju osjecate kada se zatvorite medju svoja cetiri zida...tek tada nastupa tuga i bol jer te zaogrnu svojim plastem i nedaju ti da dises...tesko je, ma pretesko zaista...i znam da mi je svaki dan sve teze....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Gdje boli neplodnost?
21.5.2015 12:18:16   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Kikitown potpisujem svaku rijec...
nitko i ne zna kako boli dok to sam ne osjeti na svojoj kozi...mogu svi suosjecati ali tek kada osjete to shvate kolika je to bol...koliko boli svaka trudnica, svaki djeciji osmijeh, svaka praznina koju osjecate kada se zatvorite medju svoja cetiri zida...tek tada nastupa tuga i bol jer te zaogrnu svojim plastem i nedaju ti da dises...tesko je, ma pretesko zaista...i znam da mi je svaki dan sve teze....


I da pogodim najvise su vas osudile zbog tog istog razmisljanja. U smislu kako ocekujete dijete ako se ne mozete radovati tudjoj sreci. Imam ja poznanicu, iste stvari mi je pricala...ne treba se obazirati sta pricaju... pravi prijatelj ce se suosjecati s vama. Shvatit ce svaku izgovorenu recenu.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Gdje boli neplodnost?
22.5.2015 0:59:08   
Lola74
Neodustati se nesmje ako postoji zelja. Mi vec pokusavamo 10 godina. imala sam 4 iui, 5 ivf/vto i jednu prirodnu trudnocu koja je nazalost zavrsila gubitkom bebe u 5om mjesecu.
Jos niasm odustla iako sam napunila 41 godinu, i neplaniram odustati. Tesko jeste ali sam saburna.
Na zadnjem IVF u mojoj klinici upoznala sam zenu koja je imala 13 IVF/VTO i je rodila bebu, ona mi je dala nadu...

< Poruku je uredio Lola74 -- 22.5.2015 1:00:24 >

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Gdje boli neplodnost?
22.5.2015 16:45:34   
Kikitown
E da...to mi je jos najgore. Mi smo neostvareni roditelji a ne monstrumi. Jako me boli kad pitam nekog za trudnocu a njima se ne prica sa mnom o tome. Kad pitam to radim sa najboljim namjerama nikad radi reda. A sta ces...

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Gdje boli neplodnost?
22.5.2015 17:18:56   
Lola74

IZVORNA PORUKA: Kikitown

E da...to mi je jos najgore. Mi smo neostvareni roditelji a ne monstrumi. Jako me boli kad pitam nekog za trudnocu a njima se ne prica sa mnom o tome. Kad pitam to radim sa najboljim namjerama nikad radi reda. A sta ces...

Kiki onaj koji nije imao nikad nas problem nas i nerazumije... Ja uglavnom pricam o svemu tome sa prijateljima koji to zele da pricaju, a oni koji nezele su iskljuceni... Jeste tesko ali nemoj gubiti nadu...

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *