|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: slatkiši - kad i koliko
28.2.2011 21:57:00   
mama75
IZVORNA PORUKA: noa

eh da ovo sto sam napisala ovdje da djete ne jede slatko ni u ludilu ne bi priznala pred bakama,dedama i ostalom rodbinomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro dođu one kinder stvarcice i monteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni jednom izletilo pred mojim tatom da ona bas nece monte a dedo skroz razocaran jer na tv-u kazu da je super obrokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mm gleda u mene user posted image i govori al pojede ga ponekaduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prepo se da ga ne prestanu kupovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj i mi smo se najeli ovih djecijih slatkisa jer moja kcerka do 3-4 godine uopste nije jela slatko, a i sada je to vrlo rijetko. Ih sta sam Kinder-jaja pojela... user posted image No sada imamo ovu malu od koje moramo da sakrivamo cokolade user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.3.2011 11:23:56 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: slatkiši - kad i koliko
28.2.2011 23:40:43   
veeseelaa
hB moja malena ne voli slatkiše, jednom il nijednom na dan gricne komadić čokolade il uzme 2-3 kašikice pudinga

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.3.2011 11:23:47 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 9:37:52   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: noa

eh da ovo sto sam napisala ovdje da djete ne jede slatko ni u ludilu ne bi priznala pred bakama,dedama i ostalom rodbinomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro dođu one kinder stvarcice i monteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni jednom izletilo pred mojim tatom da ona bas nece monte a dedo skroz razocaran jer na tv-u kazu da je super obrokuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mm gleda u mene user posted image i govori al pojede ga ponekaduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prepo se da ga ne prestanu kupovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.3.2011 11:23:27 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 9:56:52   
juni
Posjeti me Noa kad je spomenula rodjendane user posted image Emilu nismo davali smoki jer mislim da je previse slan i zasiti djete, i td,  i desi nam se kad smo na rodjendanima da Emil sjedi za stolom i jede smoki dok se druga djeca igraju user posted image Ali srecom, prosla ga je ta faza. Inace super jede, i to malac zna pa kaze prvo putera onda kada  (cokolada). Gladov mali user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.3.2011 11:23:18 >


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 10:06:38   
reallove
IZVORNA PORUKA: juni

Posjeti me Noa kad je spomenula rodjendane user posted image Emilu nismo davali smoki jer mislim da je previse slan i zasiti djete, i td,  i desi nam se kad smo na rodjendanima da Emil sjedi za stolom i jede smoki dok se druga djeca igraju user posted image Ali srecom, prosla ga je ta faza. Inace super jede, i to malac zna pa kaze prvo putera onda kada  (cokolada). Gladov mali user posted image
user posted image user posted image dusa draga

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.3.2011 11:23:02 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 10:16:21   
Anoniman
kad podjem vani s njim ponesem u torbi smoki ili stapice, kod kuce pojede plazmu keks ,nekad monte il neki drugi puding,ne svaki dan.. 

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.3.2011 11:21:29 >

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 10:56:37   
new mama
IZVORNA PORUKA: juni

Posjeti me Noa kad je spomenula rodjendane user posted image Emilu nismo davali smoki jer mislim da je previse slan i zasiti djete, i td,  i desi nam se kad smo na rodjendanima da Emil sjedi za stolom i jede smoki dok se druga djeca igraju user posted image Ali srecom, prosla ga je ta faza. Inace super jede, i to malac zna pa kaze prvo putera onda kada  (cokolada). Gladov mali user posted image

E sunce moje,sjecam se tog rodjendanauser posted image ,nego malo ot, puno smo vas pozeliliuser posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.3.2011 11:04:45 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 12:35:07   
anidla
mi poslije rucka pojedemo jednu kinder cokoladicu (red) i to je sve od slatka sto jedemo.

od grickalica samo kad smo u voznji jer se Noa mrzi voziti pa ga zaigravam sa kviki ribicama....ili kad smo napolju a on u kolicima dobije ribica :)


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 15:39:56   
megi
ni mi nesto pretjerano ne tamanimo slatko
mada su mene svi zezali da sam terorista jer joj nisam do godine dana nista davala, a oni bi kao sto neko napisa sa 3 mjeseca kaze nek proba
uglavnom sada pojedmo otprilike svaki dan po jedan prutic kinder cokolade
monte ne kupujemo pa ga i ne jede, kesk sto bi A rekla voli ali u kolacu, ponekad petit
kad su u pitanju gruickalice voli kokice i to cesto svi jedemo, smo i ne voli bas sto kaze dadada uprljaju joj se ruke pa svako malo trazi da joj brisem
ali zato piće (stapiće) voli, i nema voznje autom ili kolicima a da se ne meze stapićiuser posted image
ne mislim da jede previse slatkisa, a ako ne ruca dobro onda nema ni cokoloda a pogotovo grickalica, to tek nakon obroka dobija

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 15:54:53   
Anoniman
mi smo toliko tamanili slatko dok se nije razbolio.Jeo je svaki dan cokoladicu kinder dvije pojede , pa monte, pa svekar kad dodje uvjek mu kupi onu mlijecnu cokoladu kinder pigviuser posted image anel je spuca bez problema.
Jednostavno Obozavao slatko(a jeo je i slano naravno )
Stapice, smoki, a smoki posebno stalno zvoca ....
Sad kako je bolestan ukinila sam slatko , njemu neobicno pa trazi naviko .Neku noc dosao do ormarica gdje drzim slatko , i vice mama dajj apu (daj cokoladu)
Ja njemu petit on baci na pod pa hujom aduuuuuu....
Dala sam samo jednu kockicu nije minut prosao opet ide vice jošššššš......
Jedva cekam abd. da ozdravi , bas mi zao bude kad trazi a ja ne smijem dat a on se baca po podu place ,vice ,lupa ....


(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 21:19:54   
škorpija
ja od adjina krijem slatkiše jer je ovisan, ali neće svaki, voli čokoladu, tamnu ili mliječnu bez punjenja, keks suhi, i monte.
čak je došlo dotel da ja krišom jedem slatko da on ne vidi, inače smo mm i ja ovinsici o slatkom, pa nećemo da on bude pa se krijemo i jedemo, što nam je odgojna metoda, niđe vezeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 21:46:10   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: juni

Posjeti me Noa kad je spomenula rodjendane user posted image Emilu nismo davali smoki jer mislim da je previse slan i zasiti djete, i td,  i desi nam se kad smo na rodjendanima da Emil sjedi za stolom i jede smoki dok se druga djeca igraju user posted image Ali srecom, prosla ga je ta faza. Inace super jede, i to malac zna pa kaze prvo putera onda kada  (cokolada). Gladov mali user posted image

E sunce moje,sjecam se tog rodjendanauser posted image ,nego malo ot, puno smo vas pozeliliuser posted image user posted image


Hahaha..i ja se sjecam...kako je slatko jeo..user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: slatkiši - kad i koliko
1.3.2011 21:51:01   
Skvo RR
Uma..u biti ne voli slatko..nekada pojede kinder cokoladicu...i to rijetko..sama zatrazi...voli grisini da gricka isto sa vremena na vrijeme...i mi smo imali smoki fazu...i to nece u zadnje vrijeme...
Jede sve hvala Bogu, ali eto slatkisi no no...
Primjetila sam da ponekad voli jadro keks ili nesto na taj fazon...bitno je da se ne vidi cokolada..(pitam se na koga jeuser posted image user posted image )
Uglavnom voli vocne jogurte i puding od vanilije i to samo dukatov i to onaj bez slagauser posted image user posted image user posted image .

Voli pravo voce..jabuke, banane, mandarine...ma sve..
Jedino limun..ne voli.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: slatkiši - kad i koliko
2.3.2011 9:36:34   
new mama
E ovako sto se tice slatkisa moja Ajna nije nesto odusevljena,ponekad pojede kinder cokoladicu ili monte,a tako i sa bobama,ali stalno govori kad negdje idemo da joj kupimo,kako ona kaze kadu,lizalo i mi kupimo i tako to stoji ili mama na kraju pojedeuser posted image ,dobro mi dodje kad nema nista slatko u kuci.Ali zato voli kokice,cips,ali ja joj to rijetko dajem jedino ako ode negdje na rodjendan ili ako smo kod nekoga pa je to na stolu onda jede,ali uglavnom izbjegavam da joj to dajemuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: slatkiši - kad i koliko
2.3.2011 9:41:11   
veeseelaa
ne volim slatkiše user posted image  a ni moja kći
tortom je oduševljena dok se svijeća ne ugasi i ne izreže, kad dobije komad uzme zalogaj i to je to user posted image user posted image
baš mi u vrtiću teta kaže svima namažem krišku eurokremom a njoj pavlakom i sl, nije uopće zainteresirana za slatko


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: slatkiši - kad i koliko
3.3.2011 14:16:36   
emma.L
IZVORNA PORUKA: Hannan

Cokolada se znala pokvariti cekajuci njega da zatrazi,


user posted image Ovo je bogohuljenje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: slatkiši - kad i koliko
3.3.2011 14:24:32   
emma.L
Ja mislim da kokice ako nisu presoljene i prelivene puterom ili pravljene na puno putera nisu štetne user posted image . Zato ih Emi i dajem uz grožđice kao snack.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: slatkiši - kad i koliko
26.3.2019 23:15:04   
Visnja RR
Još uvijek nas drži faza da nije ljubitelj slatkiša.... user posted image

Od slatkog ponekad popije čokoladno mlijeko.... čokolade ne jede , kolače možda jednom ili dva puta mjesečno ako se zadesimo kod nekoga ....

Ljeti voli čokoladni sladoled... i to je to

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: slatkiši - kad i koliko
27.3.2019 9:30:18   
Irinea
Moj djecak je bio opasno navucen na slatkise zbog moje mame i kada sam vidjela da se stvar otima kontroli pokazala sam mu slike najcrnjih djecijih zuba od karijesa i prestravio se.sad je to druga prica ponekad i pomalo a zube pere stalno.jos je vidio curicu vrsnjakinju sa crnim zubima uzivo i kaze sebi to nikada nece dozvoliti.nadam se da nece.sad je dobar


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *