|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.3.2009 0:33:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

I mi smo se smijali tome ne-dim (oboje smo pušači nažalost) a na listi nam je more imena al nikako da se dogovorimo...
Adi, Benjamin, Ermin, Daris, Kerim, Dino....


Ja navijam za Adija i Dinu user posted image user posted image user posted image ako me ko pita. user posted image




Stavit ćemo te na listu glasača user posted image user posted image
To su Sarini izbori user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.3.2009 0:36:48   
Anoniman
Meni je Kerim tako divno ime al mm isto tako kaže zbog tih dječijih zezancija koje si navela da ne bi baš da mu damo to ime user posted image
A i Dino je krasno ime al znam jednog Dinu koji mi i nije baš drag..... 
Skontat ćemo valjda nešto.

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.3.2009 0:57:30   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

I mi smo se smijali tome ne-dim (oboje smo pušači nažalost) a na listi nam je more imena al nikako da se dogovorimo...
Adi, Benjamin, Ermin, Daris, Kerim, Dino....


Ja navijam za Adija i Dinu user posted image user posted image user posted image ako me ko pita. user posted image




Stavit ćemo te na listu glasača user posted image user posted image
To su Sarini izbori user posted image


heheh znaci potrefila sam njene favorite.  user posted image
E, a ja znam jednog djecaka Dinu,nista ljepse i pametnije nisam duuuugo vidjela. Pa ti gledaj sad. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.3.2009 1:13:17   
Anoniman
Onda mi jedino preostaje da me upoznaš sa tim slatkim dječakom da razbijem ovu postojeću sliku u glavi user posted image user posted image
A kod vas, jel ostaje Zara?? Prelijepo je ime!!

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.3.2009 1:21:55   
Nunichi
I hocu ako te put ovamo navede. user posted image   Stvarno jedno prekrasno dijete,za pozeliti.
Hvala draga,a ostaje Zara,sad smo vec i navikli,niko ne govori beba vise,svi je zovu imenom. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.3.2009 9:14:42   
lubi
mi smo nasoj curici dali ime Lubna po nasoj zajednickoj prijateljici marokanki jednoj divnoj osobi,ovdje su nas svi blijedo gledali i cudili se ,a sa vremenom svi se i divili,a sinu nikako nismo mogli skontati tek poslije poroda,posto smo se na porodu borili kao lavovi za zivot dobio je ima Ajas na arapskom znaci lav,ma sva su mi imena na svoj nacin lijepa kad ih nose ova mala predivna bica.user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *