|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječija igraonica
5.6.2014 20:10:49   
Lejla.
Zdravo! Prije 3 mjeseca sam otvorila dječiju igraonicu i caffeteriju tako da mame mogu fino popiti kafu dok se djeca igraju, prvi mjesec sam radila fino, valjda je svima bilo zanimljivo, obzirom da je to jedina igraonica u našem gradu. Svi u gradu su "kao" oduševljeni i kažu kako je tako nešto trebalo ovdje, obzirom da nemamo ništa slično za djecu. Međutim u posljednje vrijeme slabije posla, slabo tako da ne mogu skupiti ni za račune, mušterije ne dolaze tako često kao ranije ili nikako ne dolazeuser posted image ... Počelo me sve ovo brinuti jer i zadužila sam se da bih sve to pokrenula. Zamina me ima li nekog neku ideju, savjet, bilo što, što može pomoći, bila bih jako zahvalna. Molim vas...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječija igraonica
6.6.2014 9:07:20   
salmana
Mozda da organizujes neke dnevne aktivnosti / kreativne radionice / izlete ili slicno tokom dana, evo upravo pocinje raspust, mnogi roditelji brinu I vode racuna da dijete slobodno vrijeme provedu kvalitetno I kreativno u druzenju sa drugom djecom. Mozete imati radionice crtanja, pravljenja igracaka, muzicku radionicu, peci kolace, bilo sta sto mislis da bo moglo kvalitetno zabaviti djecu, a ulozeni material ne mora biti skup, igracke se uvijek mogu raditi reciklazom.

Sretno!

(odgovor članu Lejla.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječija igraonica
20.6.2014 11:39:40   
disaaa
Nove programe uvedi, ne znam koliko imas osoblja da radi, al nemoj dasamo primis djecu na pultu i pustis da skacu sat vremena i haj kuci,,neke radione,imas dosta opcija sa malo ulaganja, npr. igre s plastelinom,bojama,vjezbice neke, istrzauj po netu,trazi ideje,

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *