|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kuk bebe u gipsu
18.6.2014 12:11:32   
velli
Da li je neko imao taj problem,koliko se  boravi u bolnici,sta obuci bebi u tom slucaju
Moja beba ima plitko nalegao kuk sto pripada slucaju IIc a doktor predlozio gips
Strasno sam zabrinuta,molim iskustva
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kuk bebe u gipsu
19.6.2014 21:39:24   
saritaa
moja djevojcica je nosila gips mjesec dana, tad je imala 5 mjeseci, a prije toga je 20 dana smo bili u bolnici, nosila je ekstenzije odnosno tegove na nogama...

ja sam oblacila bodi, jer je bilo ljeto i vruce, a inace bi bilo bas nezgodno bilo sta obuci preko gipsa...

ako te jos nesto zanima tu sam...i nadam se da ce sve proci bez problema.

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu velli)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kuk bebe u gipsu
24.6.2014 15:52:10   
velli
Hvala,evo kod moje djevojcice je slucaj IIc na lijevom kuku ,doktor kaze nista strasno da nosi grafove gacice 4 sedmice pa da dodjemo name kontrolu.Men's sad brine koliko ce imati efekta da li ce ista pomoci?Jako tesko je gledati ovoliko rasirenih nozica i stalno se budi i place ma skroz drug a beba,nije onako vesela i nervozna je

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kuk bebe u gipsu
13.9.2015 18:01:52   
sneze
Zdravo moja beba ima iscasenje levog kuka molim saritu ili vilo ko je imao slican problem da.mi pise inace mesec dana smo u gipsu a beba je stara 6meseca hvalaa

(odgovor članu velli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kuk bebe u gipsu
14.9.2015 22:28:09   
saritaa
IZVORNA PORUKA: sneze

Zdravo moja beba ima iscasenje levog kuka molim saritu ili vilo ko je imao slican problem da.mi pise inace mesec dana smo u gipsu a beba je stara 6meseca hvalaa


evo mene user posted image

ako mogu ikako pomoci, tu sam.


< Poruku je uredio saritaa -- 14.9.2015 22:29:10 >


_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu sneze)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kuk bebe u gipsu
18.9.2015 22:18:00   
sneze
Sarita a dali vasa beba je imala iscasenje kuka i dali nakon gipsa ste nosili neki aparatic hvala vam puno

(odgovor članu velli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kuk bebe u gipsu
18.9.2015 23:34:29   
saritaa

IZVORNA PORUKA: sneze

Sarita a dali vasa beba je imala iscasenje kuka i dali nakon gipsa ste nosili neki aparatic hvala vam puno


jeste, iscesenje kuka, bili smo 23 dana u bolnici na ekstenzijama, mjesec dana gips i nakon toga 3 mjeseca grafove gacice.

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu sneze)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *