|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mace
8.2.2015 15:24:39   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: muaaa

user posted image

Ma vidi te oči user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Mace
9.2.2015 14:24:52   
gagala
ne vidim sliku, šmrc user posted image

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Mace
19.2.2015 22:34:01   
muaaa
user posted image

Macak pod svjetlima,mogao bih u solarijum user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Mace
27.2.2015 14:08:24   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: muaaa

user posted image

Macak pod svjetlima,mogao bih u solarijum user posted image


Pripreme za ljeto user posted image user posted image


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Mace
27.2.2015 14:34:56   
vila_7
NIsam ni znala da ima ova tema :)
Ja sam DOG PERSON user posted image , ali u zelji da djeci nabavim ljubimca , nisam mogla psa jer nemamo bas vremena za duze setnje , pa sam teska srca se odlucila na macu jer je starija kci obozava. Naravno , i ja sam mladu blesu zavoljela a i ona nas - na pocetku je bas bila divlja ali je vremenom skontala ona nas, mi nju ,...
E sad , mene zanima da li vi svoje cesljate (kod mene je avlijanerka user posted image ) , i ako da, kojom cetkom?
Ja sam svoju neki dan onim kao ljepljivim valjkom za skidanje dlaka s odjece user posted image i ostalo je milion dlaka na valjku kad god bih prosla.
Po kuci jos uvijek ne viidm dlaka - ponekad naidjem na neku , ali cesce usisavamo generalno.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Mace
26.3.2015 19:09:09   
karantena35
Bach za mačke – glazba koja imitira mačje predenje i sisanje

Znanstvenici s američkih Sveučilišta Wisconsin – Madison i glazbenici sa Sveučilišta Maryland stvorili su glazbu koja se posebno sviđa mačkama, a nastala je kombiniranjem glazbe sa zvukovima predenja i sisanja malih mačića. Nazvali su je simboličnim, ali opet moćnim nazivom – Bachom za mačke (ima i video).

Poznato je da mačke ne vole buku, ali naravno glazba, barem njen dio, ne spada u tu kategoriju. Mačke vole glazbu, ako je umjerene glasnoće i daje opuštajuću, lagodnu atmosferu. Stoga su se znanstvenici bacili na posao i stvorili posebnu glazbu za domaće mačke jer se pokazalo da glazba kod većine živih bića ima blagotvoran učinak, kao što je poboljšavanje koncentracije i pamćenja, smanjenje stresa ili davanja više mlijeka u slučaju krava. Pa zašto onda glazba ne bi jednako smirujuće utjecala i na mačke?


Video je neki čudan pa nemogu postavit. Ima na linku gore user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Mace
9.2.2016 14:00:46   
muaaa
Visnjaaaaa.....zasto nema onih prvobitnih slika,na prvoj stranici?Sta se desilo?user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Mace
9.2.2016 14:21:22   
muaaa
user posted image


user posted image


user posted image

malo sam poruzan u ovim izdanjima,ali Boze moj,ne mogu uvjek sminker btiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Mace
9.2.2016 21:35:04   
minja_
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

muaa, pravi je slatkišuser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Mace
9.2.2016 21:39:50   
muaaa
Hvala na trudu user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Mace
9.2.2016 21:51:27   
bejbibi
Joj vidi teme user posted image odlicno
Imam jedno pitanjce :)
Maca i beba,kako???
Naime, i mm i ja nenormalno volimo ova divna stvorenja .prije rodjenja sina imali smo dva mala vraga user posted image al nazalost jedno udarilo autouser posted image a drugo morali dati jer me ginekologinja napala kad sam bila trudna sa sinom jer sam imala ogrebane ruke a izgleda mace prenose neku bakteriju na trudnice koja je opasna za plod ..helem ,sin sad ima 4 g a beba u martu aBd puni godinu ...
Mm mi stalno govori da nabavimo sebi jednu miciku al ja nisam htjela zbog bebe jer ne znam kako bi to izgledalo sa dlakama a i sad ona trpa sve u usta pa bi pojela mackuuser posted image ...svakako razmisljam bar na proljece nabaviti ...kakva vi imate iskustva i da li je stetno za curu moju ?? Mislim na dlake a inace znam da mace pozitivno uticu na zdravlje djece i odraslih user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Mace
9.2.2016 21:54:34   
muaaa

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Joj vidi teme user posted image odlicno
Imam jedno pitanjce :)
Maca i beba,kako???
Naime, i mm i ja nenormalno volimo ova divna stvorenja .prije rodjenja sina imali smo dva mala vraga user posted image al nazalost jedno udarilo autouser posted image a drugo morali dati jer me ginekologinja napala kad sam bila trudna sa sinom jer sam imala ogrebane ruke a izgleda mace prenose neku bakteriju na trudnice koja je opasna za plod ..helem ,sin sad ima 4 g a beba u martu aBd puni godinu ...
Mm mi stalno govori da nabavimo sebi jednu miciku al ja nisam htjela zbog bebe jer ne znam kako bi to izgledalo sa dlakama a i sad ona trpa sve u usta pa bi pojela mackuuser posted image ...svakako razmisljam bar na proljece nabaviti ...kakva vi imate iskustva i da li je stetno za curu moju ?? Mislim na dlake a inace znam da mace pozitivno uticu na zdravlje djece i odraslih user posted image


Ja nemam malu djecu tako da ne znam nista o tome....a koliko znam ako je uredno vakcinisana i ociscena od parazita ne steti ta dlaka nista....a posavjetuj se s pedijatrom oko toga .....ako toliko volite steta je da ne uzmete.Dosta sa snimaka gledala gdje se maca upoznaje sa tek rodjenom bebom,to je tako milina gledati,ili se maze,bas malene bebice....user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Mace
9.2.2016 21:56:30   
muaaa
A i to da je dobro po zdravlje djece i ukucana inace sam citala po forumima.Kao jacaju imunitet djeca....

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Mace
9.2.2016 21:56:43   
bejbibi
Mua kakav je ovo slatkis 😍😍😍 a poza slatkih user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Mace
9.2.2016 21:58:55   
magicalani
Mace i djeca mogu slobodno skupa, osim ako je dijete alergicno. Ne valja samo da trudnice ciste maci pijesak.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Mace
9.2.2016 22:01:59   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: muaaa

A i to da je dobro po zdravlje djece i ukucana inace sam citala po forumima.Kao jacaju imunitet djeca....

Tako je,i ja sam to citala :))

Ma volimo nenormalno ..i M voli a i A user posted image jednom sam joj na ulici pokazivala jednu slatku umiljatu a A je od radosti skakala user posted image
Najvise hocu zbog djece ,M ce se uciti kako brinuti o njoj a A ce je ganjati naravno i hrvati se user posted image mislim da ce uzivati user posted image a i mi sa njima user posted image
Joj bas sam nesto zagrijana da nabavimo user posted image jos sad kad vidjeh ove tvoje slike 😍

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Mace
9.2.2016 22:02:46   
muaaa

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Mua kakav je ovo slatkis 😍😍😍 a poza slatkih user posted image

ih....to je nasa bebauser posted image user posted image user posted image kod nas su djeca velika pa sad nam on dodje kao bebceuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Mace
9.2.2016 22:04:40   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: magicalani

Mace i djeca mogu slobodno skupa, osim ako je dijete alergicno. Ne valja samo da trudnice ciste maci pijesak.


Hvala draga na odgovoru :) svakako cu pitat pedijatricu a mislim da nisu alergicni ..za M znam da nije a sad A hmm ..ne bi trebala :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Mace
9.2.2016 22:07:36   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Mua kakav je ovo slatkis 😍😍😍 a poza slatkih user posted image

ih....to je nasa bebauser posted image user posted image user posted image kod nas su djeca velika pa sad nam on dodje kao bebceuser posted image

Vjerujem user posted image ma kako nece bit beba kad su tako umiljate user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Mace
2.3.2016 16:12:57   
Skvo RR
Nas mačak.....:)


user posted image



user posted image



user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Mace
2.3.2016 16:20:00   
salmana
IJAOOO je li ovo britanac silver tabby?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Divan je!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Mace
2.3.2016 16:28:38   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: salmana

IJAOOO je li ovo britanac silver tabby?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Divan je!

jeste....
hvala punouser posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Mace
2.3.2016 18:55:48   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nas mačak.....:)


user posted image



user posted image



user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Mace
3.3.2016 10:57:31   
salmana
Britanke vaze za NAJbolje macke koje se mogu drzati u stanu/kuci: jako su druzeljubive, diiiivne naravi, ne linjaju se, vole starije osobe, vole djecu, vole sve!

Ma diiivne!

Mi smo imali malu dilemu moralne prirode kad smo nabavlajli macu, naime britanku smo nasli po cijeni od 600 Eura, pa smo ipak odustali I usvojili jednog lokalnog debelindzu :)

Gdje ste vi svog lijepog macana kupili I po kojoj cijeni ako nije tajna?


Ako bude macica za prodati (njegovih) po nekoj razumnoj cijeni (bez papira) sjeti me se :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 99
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *