|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Femisan A kapi
29.7.2014 14:59:03   
pandica
Drage moje,

imam jednu pitanje. Da li neko ima iskustva sa Femisan A biljnim kapima. Kazu da pomazu regulisanju hormona, ciklusa i kao pomoc da se ostane user posted image pa me zanima da li je to stvarno tako?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Femisan A kapi
29.7.2014 17:40:53   
ucitelj
user posted image i mene ovo zanima jako

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Femisan A kapi
29.7.2014 18:10:08   
anandi
Pozdrav, ja sam uzimala femisan dva mjeseca minimalnu dozu tj 30kapi dnevno i mogu vam reci bas su mi regulisali ciklus.Doduse menga je uvijek bila redovna al kako koristim kapi nisam je ni osjetila, bas bude 4 dana bez bola. Nisam jos user posted image planiram ih opet uzet ali cu povecat dozu na 3x30kapi. Znam dosta zena koje su uspjele doci do user posted image od vec trece bocice.
Zelim vam svu srecu ovog svijeta

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Femisan A kapi
29.7.2014 18:11:12   
anandi
a da zaboravila sam djeluje pozitivno i na kozu, lice mi nikad nije bilo cisce, bez bobuljica

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Femisan A kapi
30.7.2014 9:56:25   
pandica
Hvala puno na odgovoru. Konkretno putem njihove FB stranice poslala sam upit i rekli su mi da terapija traje 2 mjeseca (3x30) i onda se napravi pauza od dvije sedmice. Kažu da regulise cikluse, jača matericu i njene ligamente, potiču ovulaciju i samim tim povećavaju šanse za trudnoću. Ali ipak oni prodaju svoj proizvod te bi voljela da čujem iskustva stvarnih korisnika user posted image .
Ja sam ih danas kupila, pa ostaje da se vidi... Sve što želim jeste jedna mala user posted image i iskreno se nadam da će me dragi Bog obradovati uskoro

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Femisan A kapi
30.7.2014 10:29:15   
kokouli
I ja sam popila 2 bocice ,i nista mi nije pomagalo to s kapima ,cak su mi se stvarali perzistentni folikuli sto ranije nikada nisam imala ....a pise da su dobre protiv cisti ....ne znam sta bih rekla ,to je moje iskustvo .A na stranicu kad se obratis svima kazu da piju istu kolicinu .Ja mislim da je to samo propaganda ,poucena svojim iskustvom ,sto za druge ne mora biti tacno.user posted image .Niti mi je uredilo ciklus ,niti hormone ,dakle nista .

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Femisan A kapi
30.7.2014 18:06:40   
Twinkies04
pandice ja sam pila dvije ture po dva mjeseca...ama bas nikakve razlike nije bilo,nit su mi se regulisali ciklusi nit koji djavo..ja sam probala sve i svasta od tih biljnih preparata i stvarno bila disciplinovana u tome...ali eto nije bilo nikakvog efekta...
u svakom slucaju mozes probati,nisu stetne a ako pomognu jos bolje..eto anandi je imala neke koristi od njih..
kod mene je malo jaci disbalans hormona tako da mi same te kapi vjerovatno nisu bile dovoljne..

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 1:24:05   
Mjeseceva Pratilja
Ja cu ih piti aBd u septembru i u oktobru. Tad mogu javiti utiske. user posted image

Sad sam na macinoj travi, curekotovom ulju i caju od dzumbira.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 2:28:03   
Galicia
Ja sam bas zainteresovana za te kapi. I posaljem im poruku, ali nazalost ne dostavljaju za Ameriku. user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 11:15:31   
pandica
Ja sam ih kupila i počela piti, evo već drugi dan, pa vidjet ćemo. Nadati se što prije najboljem. user posted image Pomalo me počela hvatati panika i postajem opterećena svim ovim, a to mi se nimalo ne svidjauser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 11:44:57   
kokouli
user posted image dobro dosla u klub opterecenih uspanicenih .....

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 12:40:09   
anandi
pandica nemoj da budes panicar, kad nam je sudeno user posted image tad ce i biti, sta god mi pili.
A vidi mene ko neka baba pa govorim da ne panicis i da se opustis a i sama sam panicar user posted image
Mogu ti reci ja sam trudilica vec 5godina i kako godine prolaze sve sam manji panicar, valjda zbog dobrih nalaza prihvatam da je u pitanju psiha a i vjerujem u Boga jer ako je on odredio da budem majka bit cu.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 14:09:00   
Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam bas zainteresovana za te kapi. I posaljem im poruku, ali nazalost ne dostavljaju za Ameriku. user posted image


Mozda kod vas imaju neke druge kapi na biljnoj bazi a istog ili slicnog ucinka?
Hajde skokni do Bosne. user posted image
Ili lovi nekog ko ce putovati.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 16:53:17   
ucitelj
Hahah ja misla da ce pomoci al nis od tog ipak....onda necu ni trositi lpvu na to ako je 1:2 utiska....

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 16:56:16   
ucitelj
I da htjela sam vam reci ja sam nakon 8 godina hodanja po raznim doktorima i kvazi doktorima i pijenja razno razni tableta cajeva mazanja masti i bla bla bla ostala trudna bas onda kad sam rekla a jos jedna budala od doktora koja kaka kvae jednostavno sam digla ruke odustala samo se kacila s muzem oko tog i stvarno cure ona bapska kad se opustis definitivno je to to...zelim svima da sto prije ostanu trudne...ja se borim za bar jos 1 :D

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Femisan A kapi
1.8.2014 18:56:27   
kokouli
To je ziva istina ,isto mi se desilo ,samo sto sam ja izgubila trudnocu user posted image ,samo nastavi raditi na zadatku i bice ,no sikiriki ,bice ako je sudeno .

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Femisan A kapi
4.8.2014 10:33:56   
pandica
Drage moje prije svega hvala vam na podrsci. Vjerujem i ja da je sve u Bozijim rukama i da jako puno ima do psihe.
Čovjek šta god čuje proba, ne bi li šta upalilo. Ja iskreno ne znam da li je do kapi ili je psihe ali eto nakon 22 dana konačno sam dobila. Pa sad idemo novi ciklus. Svjestan je čovjek da psihičko opterećenje jako koči u svemu, ali da mi je još recept da ga se riješim bilo bi dobro haahhha... Mada ubijeđena sam da ćemo mi sve ako Bog da uskoro gurati :)

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Femisan A kapi
4.8.2014 11:11:07   
edith
ja sam pila Femisan A i macinu travu 2 mjeseca, ali samo između user posted image i ovulacije, i nakon 9 mjeseci zatrudnim, u 6 mjesecu zatrudnim i krajem 7 mjeseca, prije par dana spontani, ali ne opterećujem se, zaista u 6 mjesecu sam mislila da nema šanse da ostanem user posted image i baš mi se tada desi. mene je to smirilo, jer sam se zabrinula da li ikako mogu zatrudnjeti, eto hvala Bogu mogu user posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Femisan A kapi
6.8.2014 14:27:27   
kokouli
Zao mi je zbog spontanog ,ali opusteno ,bice opet user posted image ako Bog da ,put je tezak za neke ,ali valja njime ici do cilja .user posted image

(odgovor članu edith)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Femisan A kapi
3.9.2014 16:35:38   
pandica
Drage moje, evo mene opet. Ne znam da li je stvarno zbog toga ili se jednostavno potrefilo, ali nakon mjesec dana koristenja ja sam prvi put dobila ciklus spontano nakon 28 dana. Ginekolog mi kaze da su mi jajnici puno čistiji (inače imam dijagnozu inzulinske rezistencije i jajnike policističe strukture) Ascus na papi je nestao. Pitala sam i njega za ove kapi, kaže uzimaj, ne mogu ti škoditi. Žene ih jako puno koriste i hvale. Eto sad samo još ostaje nada da će se zakačiti i user posted image
Eto toliko, reko samo dapodijelim iskustvo.

Veliki pozdrav user posted image user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Femisan A kapi
22.9.2014 22:56:25   
Amela86
Pozdrav, probala BiH ove femisan kapi pa me zanima koja im je cijena i da li ih ima u svakoj apoteci . ciklus mi je poprilično uredan al bih probala jer radimo na bebi pa možda nam i pomognu .

_____________________________

Dum spiro , spero ....

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Femisan A kapi
23.9.2014 12:13:44   
pandica
Cijena im je izmedju 15-16 KM zavisno od apoteke gdje uzimas. A imas ih u svakoj apoteci.

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Femisan A kapi
23.9.2014 12:32:07   
kokouli
Cijena je 10 ,80 km u apotekama ,pandice ti pij ako imas koristi sto da ne .Postoje i Evine kapi od vrkute ....

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Femisan A kapi
23.9.2014 12:50:07   
pandica
Kokuli gdje si ti našla po ovoj cijeni? Ne znam da li je do njih, ali kod mene se vidi napredak, tako da sam ja nastavila sa istima u nadi da ce djelovati i na moj problem sa user posted image . Sretno cure da sve koje zele sto prije docekaju user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Femisan A kapi
24.9.2014 10:17:16   
kokouli

IZVORNA PORUKA: pandica

Kokuli gdje si ti našla po ovoj cijeni? Ne znam da li je do njih, ali kod mene se vidi napredak, tako da sam ja nastavila sa istima u nadi da ce djelovati i na moj problem sa user posted image . Sretno cure da sve koje zele sto prije docekaju user posted image

Na Socijalnom u apotekama je ta cijena .

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *