|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Želim svoj mir...
6.9.2014 10:04:02   
zivotnisan
Počinjem sticati dojam da MM čeka da mu roditelji umru da bi se odijelio iz te kuće i počeo zajedno sa mnom ostvartivati nešto za našu porodicu. Molim ga da se odijelimo jer nam treba prostor za normalan porodični život, imamo i dijete, ali on to odgađa i mislim da baš radi ovako kako sam prethodno napisala. Meni je to tako morbidno, žalosno. A ja gubim snagu.. Šta da uradim? Ima li iko šta pametno na umu? Mi moramo stvoriti nešto svoje jer ta kuća je stara i neće pripasti u cjelosti njemu, a naša djeca???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 10:33:33   
jasmin

IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Počinjem sticati dojam da MM čeka da mu roditelji umru da bi se odijelio iz te kuće i počeo zajedno sa mnom ostvartivati nešto za našu porodicu. Molim ga da se odijelimo jer nam treba prostor za normalan porodični život, imamo i dijete, ali on to odgađa i mislim da baš radi ovako kako sam prethodno napisala. Meni je to tako morbidno, žalosno. A ja gubim snagu.. Šta da uradim? Ima li iko šta pametno na umu? Mi moramo stvoriti nešto svoje jer ta kuća je stara i neće pripasti u cjelosti njemu, a naša djeca???

A šta tebi, draga, smeta ?
Jeste li odvojeni spratom ili ste zajedno u jednom stanu sa roditeljima tm-a ?
Koliko ste u braku ?

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 10:56:24   
zivotnisan
Odvojeni smo spratom, a smeta mi zajednica, jednom rječju, i to što sa takvim razmišljanjem muža nećemo stvoriti nikad ništa nego ćemo ostati a tom jednom spratu kuće, koja je poprilično i stara. A možemo finansijski to podnijeti..

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 10:56:44   
zivotnisan
U braku smo 5 godina..

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 11:05:13   
jasmin

IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Odvojeni smo spratom, a smeta mi zajednica, jednom rječju, i to što sa takvim razmišljanjem muža nećemo stvoriti nikad ništa nego ćemo ostati a tom jednom spratu kuće, koja je poprilično i stara. A možemo finansijski to podnijeti..

Ako si odvojena spratom, zašto toliko žuriš ?
Da, svi mi volimo imati svoj zaseban dom, no mnogi imaju razloge zašto još uvijek ne povlače konkretne poteze za odvajanje.
Gore kažeš 'a naša djeca', šta misliš time ?
Shvatam, kuća je stara i ljepše je imati svoj dom. Za početak uzmite neki komad zemlje, ako već možete.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 13:22:18   
Admiraaa
pa mozes li ga nagovoriti da kupite nesto, pa date pod kiriju ukoliko nece od svojih, tako da vi ipak ulazete u nesto svoje od cega ce i djeca imati koristi. Kod nas stvarno trebas ranije poceti raditi na tome da imas svoju kucu/stan ukoliko ne zelis da djeca vracaju kredite u koje se uvalis :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 14:32:16   
canim

IZVORNA PORUKA: Admiraaa

pa mozes li ga nagovoriti da kupite nesto, pa date pod kiriju ukoliko nece od svojih, tako da vi ipak ulazete u nesto svoje od cega ce i djeca imati koristi. Kod nas stvarno trebas ranije poceti raditi na tome da imas svoju kucu/stan ukoliko ne zelis da djeca vracaju kredite u koje se uvalis :)

Slazem se, boravak u tom prostoru nemora znaciti da nemorate kupiti neku nekretninu ako ste u mogucnosti, kupite i izdajte i eto vam dodatnih prihoda a plus djeci cete imati ostaviti nesto.

(odgovor članu Admiraaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 14:56:42   
jasmin
Meni baš 'ostaviti djeci' ne ide uz želju forumašice da se odvoji, jer time pobija sama sebe, odnosno pobija pravo muževih roditelja da i oni tom svom djetetu ostave nešto user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 15:22:15   
Galicia
Pa kakav je to muz i brak kad ga moras nagovarati na neke logicne stvari?
Promjeni ti muza dok si jos mlada. Dok se taj nagodi, prodje zivot.

Znas onu pjesmu..... Nije zivot jedna zena.......user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 15:29:27   
muaaa
Nije mi jasno sto ces ti djeci graditi kad ne zelis ono sto je roditelj sagradio?Toliko....inace su ove teme presle sve moguce granice....

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 16:19:27   
azra I ADI

IZVORNA PORUKA: jasmin

Meni baš 'ostaviti djeci' ne ide uz želju forumašice da se odvoji, jer time pobija sama sebe, odnosno pobija pravo muževih roditelja da i oni tom svom djetetu ostave nešto user posted image .

Nek oni ostave, nije teško prodati poslije njihove smrtiuser posted image
I ja imam sina i neću dati opremati sprat kuće u koju uskoro trebamo preseliti, baš zbog svega što sam prošla pod zajedničkim krovom.Uh...Nek svako ima svoje!A poslije nas nek proda porodičnu kuću i riješio je stambeno pitanje svog djeteta...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 17:58:25   
Admiraaa
Samo ti kupuj draga, a oko njegovi hoce da ostave ne odbijaj nista :)

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 20:05:13   
svamojadjeca
Draga moja iskoristi besplatno stanovanje i kupi negdje komad placa i pocni sebi praviti kucu ili vikendicu.Iyvuci iy situacije najbolje,moji roditelji zive na relaciji kuca/stan a ja sam godinama postanar zato budi yahvalna jer su ti svaki mjesec ustedili oko 300KM

(odgovor članu Admiraaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 21:55:08   
Medić*

IZVORNA PORUKA: muaaa

Nije mi jasno sto ces ti djeci graditi kad ne zelis ono sto je roditelj sagradio?Toliko....inace su ove teme presle sve moguce granice....


Potpis......

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 22:20:50   
salmy

IZVORNA PORUKA: muaaa

..inace su ove teme presle sve moguce granice....

jesu tacno tako...i svakoj snahi smetaju njegovi roditelji..pa majka mu stara sto se udaju' sto ne cekaju da muzevi svi pomru tuto kompleto i vozdra

ps: a vrh mi je snaha koja ludi kad joj muzevi roditelji uzmu djete..tacno bih nabila ekran nogom kad procitam naziv...i normala dobije podrsku forumasica kako je to normalno..

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 22:33:33   
bebaa

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: muaaa

..inace su ove teme presle sve moguce granice....

jesu tacno tako...i svakoj snahi smetaju njegovi roditelji..pa majka mu stara sto se udaju' sto ne cekaju da muzevi svi pomru tuto kompleto i vozdra

ps: a vrh mi je snaha koja ludi kad joj muzevi roditelji uzmu djete..tacno bih nabila ekran nogom kad procitam naziv...i normala dobije podrsku forumasica kako je to normalno..

potpis od-do.....

tačno se nekad zapitam ima li i jedna normalna snaha sem mene mislim...jer ja svoju sveki volim...poštujem,cijenim...kako god.....
čast izuzetcima.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 22:36:49   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: muaaa

..inace su ove teme presle sve moguce granice....

jesu tacno tako...i svakoj snahi smetaju njegovi roditelji..pa majka mu stara sto se udaju' sto ne cekaju da muzevi svi pomru tuto kompleto i vozdra

ps: a vrh mi je snaha koja ludi kad joj muzevi roditelji uzmu djete..tacno bih nabila ekran nogom kad procitam naziv...i normala dobije podrsku forumasica kako je to normalno..

potpis od-do.....

tačno se nekad zapitam ima li i jedna normalna snaha sem mene mislim.
..jer ja svoju sveki volim...poštujem,cijenim...kako god.....
čast izuzetcima.....

user posted image user posted image

Ima, ima user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Želim svoj mir...
6.9.2014 22:42:20   
bebaa
drago mi je čuti....zato sam i napisala čast izuzetcima...poznajem ja vas svekrvoljubce.....user posted image

a vizavi naslova teme....želim svoj mir....kako to moćno zvuči....a teško za izvest....jelde......
a tako malo čovjek treba da učini da si obezbijedi taj mir...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 0:02:17   
Lavić
Svi mi želimo nešto....
Čini mi se da je poenta izvući najbolje iz onog što imamo, a ne stalno težiti za nečim boljim.
Moja snaha je živjela u zajednici više od 10 godina (dok se ja nisam udala, pa joj je sad najveći strah da se ne vratim user posted image )
Sigurno joj nije bilo lako, ali prođe i to.
S druge strane, ja sam sama, al meni nema ko pripaziti dijete dok trknem 5 min do granapa.
Tako da sve ima svoje pluseve i minuse.
Mislim da se čovjek treba prilagoditi situaciji, a ne obratno.

A ako (hvala Bogu) imate viška novca, oročite ga u banci i eto ostavštine!
U protivnom ćete vjerovatno doći u situaciju da ni vašim snahama, zetovima ne odgovara dom koji vi stvorite, kao što tebi ne odgovara kuća roditelja tvog muža.
A što se tiče tog da kuća neće u cjelosti biti vaša - pa otkupite dijelove i eto user posted image

Ako ti sve ovo ne odgovara, onda upotrijebi svu svoju maštu da ubijediš muža u opravdanost svog prijedlogauser posted image
Svakako ti želim svu sreću!

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
7.9.2014 0:12:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebaa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 0:15:54   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: muaaa

..inace su ove teme presle sve moguce granice....

jesu tacno tako...i svakoj snahi smetaju njegovi roditelji..pa majka mu stara sto se udaju' sto ne cekaju da muzevi svi pomru tuto kompleto i vozdra

ps: a vrh mi je snaha koja ludi kad joj muzevi roditelji uzmu djete..tacno bih nabila ekran nogom kad procitam naziv...i normala dobije podrsku forumasica kako je to normalno..

potpis od-do.....

tačno se nekad zapitam ima li i jedna normalna snaha sem mene mislim...jer ja svoju sveki volim...poštujem,cijenim...kako god.....
čast izuzetcima.....


Koliko si živjela u zajednici sa sveki i koliko li ste ono blizu?

I ja iste osjećaje imam za svoju sveki ali dana skupa živjele nismo.
I mislim da ne bi trebale. Zajednica nije izvodiva, pa pričajte kako želite. Drugi par rukava je što žene pristaju na nju u početku pa se pokaju a partner ne misli isto što i one.


ni dana...ne računam godišnje odmore....user posted image
ma smoriše teme...sve u krug...i uvijek se snahe tuže .....kako to da se zaove ne tuže ili svekrve.....imamo mi i starijih članova...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 0:18:24   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: muaaa

..inace su ove teme presle sve moguce granice....

jesu tacno tako...i svakoj snahi smetaju njegovi roditelji..pa majka mu stara sto se udaju'' sto ne cekaju da muzevi svi pomru tuto kompleto i vozdra

ps: a vrh mi je snaha koja ludi kad joj muzevi roditelji uzmu djete..tacno bih nabila ekran nogom kad procitam naziv...i normala dobije podrsku forumasica kako je to normalno..

potpis od-do.....

tačno se nekad zapitam ima li i jedna normalna snaha sem mene mislim...jer ja svoju sveki volim...poštujem,cijenim...kako god.....
čast izuzetcima.....


Koliko si živjela u zajednici sa sveki i koliko li ste ono blizu?

I ja iste osjećaje imam za svoju sveki ali dana skupa živjele nismo.
I mislim da ne bi trebale. Zajednica nije izvodiva, pa pričajte kako želite. Drugi par rukava je što žene pristaju na nju u početku pa se pokaju a partner ne misli isto što i one.




Ja nikada nisam bila u zajednici, ne bih ni mogla, navikla sam na svoj mir.
Ali realno gledajuci i razmisljajuci da moji svekijevci imaju samo jednog sina ( mm npr ) onda bi oni zivjeli sa nama sigurno. Navikla bih se. Ne bih mogla ostaviti njih same zarad svog nekog mira. MM posebno.
Ali oni imaju trojicu pa su odabrali mjesto glavno ;)

Polazim tako do svoje nane ( roditelje nemam ) ona zivi sa mojim bratom, nema nikoga osim nas. Smetalo mojoj snahi ili ne, ona je tu i moj brat ne bi htio i mogao drugacije.

< Poruku je uredio medic slatki -- 7.9.2014 0:19:23 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 0:21:57   
bebaa
joj medić kako te volim.....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Želim svoj mir...
7.9.2014 0:29:58   
Medić*

IZVORNA PORUKA: bebaa

joj medić kako te volim.....user posted image user posted image


Zaista je tako.
Muz nebi dao drugacije. Ja bih pristala, navikla se. Naravno da su svakom svoja vrata najljepsa ali ne moramo i ne smijemo biti toliko sebicni pa samo na svoju g... gledati.
Polazim prvo od svoje primarne porodice pa nadalje




_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisana poruka]
7.9.2014 0:33:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *