|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa snom
18.9.2014 22:35:16   
leptiric_Sa
Drage forumasice, da li je neko imao problema sa spavanjem bebe od godinu dana. To traje tacnije od rodjenja, problemi od budjenja po cijelu noc, sada je beba vec velika ali i dalje se jako cesto budi, nikako ne moze da sastavi par sati. A dok je uspavamo muka ziva. Okrece se, prevrce. Isto je i kad se probudi, jako tesko zaspe opet.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa snom
18.9.2014 22:45:38   
shej
Moj mali ima skoro 8 mj, od rodjenja je takav i nema naznaka da ce se promjeniti, sve moguce sam pokusavala, od samouspavljivanja, dojenja, sa mnom u krevetu, sam, nosanje, pjevanje, ljuljanje, jaka vecera, smanjivanje broja podoja, nista... Cak mu nisam dala par puta da spava po danu ne bi li preko noci odspavao ali ne pali. Jednostavno je takav, po danu spava 2,3 puta po 15, 20 minuta, nekad ga uspijem opet uspavati nakon budjenja ali i to traje jednako toliko, navecer smo i dalje na 4,5 budjenja, nekad manje a nekad vise..
Jednostavno je takav i ja se pokusavam pomiriti sa tim, nakon 15 minuta sna on je sretan i naspavan kao da je 2h spavao.
Jako je zivahan, zaspe relativno lako ali se probudi jos lakse, puzi po kreveticu, sjedi i prevrce se 100x dok spava pa se tako i razbudi. Nemam ti nista pametno savjetovati osim se skupa s tobom nadati da cu se nekad i naspavati user posted image

(odgovor članu leptiric_Sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problemi sa snom
18.9.2014 23:16:35   
leptiric_Sa
Ma isto tako se okrece, prevrce. Malo preklopi oci i dovoljno. Isto tako pokusavam sve, najedi i napij, daj cucu, spavaj sa nama, u kreveticu, bezuspijesno. Da sam vidjela manje dijete i da treba manje sna ...

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problemi sa snom
18.9.2014 23:30:56   
paradajz
Da li ti po danu spava duže? Ja recimo sam uvijek zavidjela ženama kod kojih djeca u danu spavaju nekoliko sati, mislim taj uzrast kao u tebe, jer u mene ni jedno dijete nije danju više od pola sata spavalo, tako da bi jedva stizala nešto da poradim, ali zato noću bez problema.

(odgovor članu leptiric_Sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problemi sa snom
18.9.2014 23:35:51   
leptiric_Sa
Pa ako odspava dnevno dvas ata ja sam sretna. Bilo je perioda kada bi bilo spavanja i tri sata (total, par puta). I dalj eje isto. I sa smanjenim spavanjem, isto. Jos ne damo iza pet da spava.

(odgovor članu paradajz)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Problemi sa snom
28.6.2015 15:16:56   
sprinter
mojoj bebi je 4 i pol mjeseca i ja sam na kraju snaga.noću se budi svakih ,ali svakih 45 min.i da bi zaspao hoće siku.ja ga na kraju prenesem kod sebe,priključim i tako spavamo nije gladan nego ima tu groznu naviku.jeste li imali takvih problema.danju spava normalno,a noć kad doe,povampiri se.dođe mi da ga ostavim da se dobro isplače ali se bojim da ne probudi cijelu zgradu

(odgovor članu leptiric_Sa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Problemi sa snom
28.6.2015 15:31:21   
Vanne

IZVORNA PORUKA: sprinter

mojoj bebi je 4 i pol mjeseca i ja sam na kraju snaga.noću se budi svakih ,ali svakih 45 min.i da bi zaspao hoće siku.ja ga na kraju prenesem kod sebe,priključim i tako spavamo nije gladan nego ima tu groznu naviku.jeste li imali takvih problema.danju spava normalno,a noć kad doe,povampiri se.dođe mi da ga ostavim da se dobro isplače ali se bojim da ne probudi cijelu zgradu


Jesi pokusala da mu das dudu varalicu? i moja kcerka isto se budi u tom intervalu,nisam odspavala vec godinu dana...ja ne koristim dudu,jednostavno siku uvalim,prilagodila samnse nespavanju i stalnom umoru...
Koliko ti spava po danu? jesi pokusala da mu smanjis spavanje pa danu? ja sami to pokusala ali bez rezultata...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Problemi sa snom
28.6.2015 18:06:30   
sprinter
dudu neće,još se i naljuti što ga varam.po danu on ne spava previše a i kad sam pokušala smanjiti dnevni san nije bilo rezultata.mislim da se on navukao na siku i hoće da mu je uvijekpri ruci.ni ja više ne osjećam umor ali mi je tlak visok i pijem sad lijekove.valjda od iscrpljenosti.mislim da ću ga morati puštati da otplače dok ne nauči uspavati se bez sike.jesi li ti to pokušavala.

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Problemi sa snom
28.6.2015 19:50:20   
Vanne

IZVORNA PORUKA: sprinter

dudu neće,još se i naljuti što ga varam.po danu on ne spava previše a i kad sam pokušala smanjiti dnevni san nije bilo rezultata.mislim da se on navukao na siku i hoće da mu je uvijekpri ruci.ni ja više ne osjećam umor ali mi je tlak visok i pijem sad lijekove.valjda od iscrpljenosti.mislim da ću ga morati puštati da otplače dok ne nauči uspavati se bez sike.jesi li ti to pokušavala.


Jesam,i pustala je da place ali nista...oja zaspi ili uz siku ili je ljuljam na nogama...nekad nemam zivaca ni da je dojim pa ako znam da nije gladna stavim na noge i ljuljam...ali ne valja ni na ljuljanje navikavati puno,kasnije noge bole kad beba oteza...
Pridruzi nam se na temi bebe do 1.rodjendana,da se mozemo jadati jedne drugimauser posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *