|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 10:17:42   
tap3ah
Vidim u novinama da će od danas do nedjelje biti Dječji sajam u Skenderiji.
Je li ko išao ... i ako je ... šta ima i vrijedi li klapnuti do Sarajeva zbog toga??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 10:20:44   
Hanady RR
Kako da idemo tek u 14 otvorenjeuser posted image

evo programa

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/10275300_1569853109913433_7044585038653337937_o.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 10:23:03   
tap3ah
Hehe ... nisam to vidjeo ... mislio sam da je krenulo .... dobro hajde kad neko ode poslije podne danas :)

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 11:06:02   
aazra
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Kako da idemo tek u 14 otvorenjeuser posted image

evo programa

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/10275300_1569853109913433_7044585038653337937_o.jpg



Meni od ovog samo muzička radionica djeluje zanimljivo, mislila sam da je to nešto kao kids festival, ali vidim uglavnom nastupi grupa djece iz vrtića...hoće li za vrijeme tih nastupa biti i drugih sadrzaja i štandova (kao na kids festivalu)? Sumnjam da ijedno dijete moze duze vremena samo stajati i gledati user posted image

A mi se inače najbolje provedemo u onom luna - parku kod rtv doma, osim zatvorenog kina sve smo isprobali user posted image

Šteta što više ne dolazi cirkus, ko zna, mozda nekad...malo iza rata znam da je dolazio.

< Poruku je uredio aazra -- 14.11.2014 11:09:11 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 11:12:04   
ninuska
Mi idemo danas oko pola tri, pa vam javim.
Doduse, nastimala sam da odemo u vrijeme kad imaju dvije predstave, pa kontam da ce joj biti zanimljivo, jer je maloj tri godine. Ne vjerujem da bi je ples zanimao user posted image .
I nadam se da nece biti prevelika guzva. Tjesim se da su roditelji na poslu hhhahah

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 11:17:39   
aazra

IZVORNA PORUKA: ninuska

Mi idemo danas oko pola tri, pa vam javim.
Doduse, nastimala sam da odemo u vrijeme kad imaju dvije predstave, pa kontam da ce joj biti zanimljivo, jer je maloj tri godine. Ne vjerujem da bi je ples zanimao user posted image .
I nadam se da nece biti prevelika guzva. Tjesim se da su roditelji na poslu hhhahah


Eh, petkom mnogi ranije zavrsavaju user posted image

Mozda sve ovisi o tome šta je zanimljivo za koji uzrast, ali manje - više sva djeca uzivaju u predstavama...ako od guzve uspiju šta vidjeti, ako bude naguravanje, onda sumnjam...

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 11:24:24   
ninuska

IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: ninuska

Mi idemo danas oko pola tri, pa vam javim.
Doduse, nastimala sam da odemo u vrijeme kad imaju dvije predstave, pa kontam da ce joj biti zanimljivo, jer je maloj tri godine. Ne vjerujem da bi je ples zanimao user posted image .
I nadam se da nece biti prevelika guzva. Tjesim se da su roditelji na poslu hhhahah


Eh, petkom mnogi ranije zavrsavaju user posted image

Mozda sve ovisi o tome šta je zanimljivo za koji uzrast, ali manje - više sva djeca uzivaju u predstavama...ako od guzve uspiju šta vidjeti, ako bude naguravanje, onda sumnjam...


Ma, to ovi u drzavnim firmama user posted image .



(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 11:37:38   
salmana
http://www.djecjisajam.ba/images/dokumenti/tlocrt/tlocrt2014t.jpg


Moja su ocekivanja velika, nadam se da se necu razocarati :) Vidim da ima dosta standova I sudeci po ovom tlocrtu trebalo biti mnoooogo sadrzajnije od Kids Festivala, s obzirom da je sajam prodajnog karaktera.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
14.11.2014 17:55:45   
ninuska
Bila, nista narocito.ocekivala sam nesto vise al eto. Ponesite lovu :). Ima gumeni grad, trambolina i jos neke skalamerije i cijena je 3KM. Predstavu nismo uspjeli fino vidjeti jer je u tom dijelu bila guzva

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
15.11.2014 9:27:09   
tap3ah
hvala ninuska

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
15.11.2014 18:49:33   
salmy
Bili i pokajali se sto smo otisli
srava ..guzve zagusljivo...prodaje se saso mange..znaci pijaca buvljak
na gumeni grad mozes doci ako ces cekat red od 12345 djece
Uzasno je...djete cuvas da ga ne izgubis..jer te gaze..guraju...u svoj guzvi slikaju se sa maskotama
da sam znala nema sile da bih otisla...ciganija...strasnauser posted image

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
15.11.2014 21:47:20   
mimi_2in1
mi bili, totalno bezveze. sve nakamarano, nije vala ni tolika guzva bila... jednostavno nista zanimljivo

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
15.11.2014 22:08:14   
aazra
Mi smo također bili, nismo se pokajali, mada sam jedva čekala da izađemo... user posted image

Dijete je sat vremena sjedilo i čekalo na sedam minuta spuštanja na onom velikom toboganu - trambolini...ako se njemu to isplatilo, nije ni meni problem pretrpiti se...ako ništa dobro je savladao lekciju iz čekanja, trebat će mu user posted image

Uz to ne mogu da ne primijetim kako su štandovi puni sokova koje najviše izbjegavamo, ali eto...mora Konzum prodati svoje proizvode.

Ako sam i nešto pogledala od silnih igračaka koje bi mogle biti za veću djecu sve je pre - skupo, čak i rukavice 14 KM user posted image

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
17.11.2014 8:43:48   
Hanady RR
I mi smo bili jučer...
Nisam baš imala namjeru očekujuću gužvu u prostoru a mnogo djece pa eto sam mislila da prekočimo to guranje,..
No na maloj bini učestvovao je i rvtić moga sestrića pa smo morali biti podrška...naravnouser posted image

Eh skssoristili smo vrijeme da jedan krug obiđemo....
Impresije...
onako....
no ja bih onome dala šansu da zaživi koliko toliko u narednim godinama i vjerovtano uz podršku građanstva i prihvatanj arazvije s eu nešto dobro kroz godine...

prostor je adekvatan ali nije organiziran kako treba...za izložbeni dio al ne za skalamerije za igranje...
ubuduće to dvoje nekako razdvijiti bilo bi dobro...
zatim bi trebalo između izlagača napraviti put prolaza nekako ga ogrnaičiti obilježiti i tako olakšat kretanje i roditeljima sa kolicima...

dalje cijene izlagača na sajmu prilagoditi sajamskim , osobito dio koji se odnosi na opremu za bebe i djecu ...mislim cijene toga roditelji i mimo sajma znaju al na sjamu bi im trebalo to biti malo pristupačnije ipak...pa jeli dječiji ili nije...

i bina...obavzenop da bude visočija malo za nastupe...
ipak da veći broj posjetitelja vidjeti može nastupe za koji se dječica u učiteljice jesu potrudili zaista...
a definitvno organizator bi trebao pored bine staviti obezbjeđenje ...da roditeljima koji u moru djece misle da je tu samo njihovo dijete nedozvoli penjanje na binu d ansime nastup...stajanje pred cjelokupnim dječijim svjetom u gledateljstvu da snime nastup i fotkaju...
smješno al baš nekulturnih roditelja na malom rpostoru pubo sretoh jučeuser posted image

i tako...
sve u svemu simpa...
lijepe i zanimljive radionice BH telecoma i Ministarstva unutrašnjih poslova KS-a smo posjetili i svaka čast vrlo su urljudni, predani i simaptični bili i djeci se dopalo baš.


Eh da...ftkali smos e sa KiKi-jem...pa nije ni to loše...user posted image


Eto tako...ako neko od organizaotra bude čitao mišljenja građanstva nek se nađe i moje mišljenjeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
17.11.2014 8:55:21   
anitaa
Da ne citiram što napisa Hanady... čak smo u subotu išli tri generacije - moja mama, curica i ja... i svima nam se svidjelo, šareno, veselo, pozitivno, baš kakav treba biti dječji sajam... došli smo oko 14, nije bilo neke ekstra gužve... moram priznati Sarajevo je održalo lekciju Mostaru što se tiče organizacije..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
17.11.2014 9:29:17   
salmana
Takodjer se slazem sa Handy sa svim napisanim. Nije bilo savrseno ali bilo je poprilicno pristojno. Mi smo isli oba dana, u subotu smo imali nastup, u nedjelju smo malo vise obilazili, I meni je dio sa dvorcima I toboganima visak totalni. Na onim cudima je tolika guzva I toliko raspamecene djece da je apsolutno opasno ubaciti dijete tamo, bacaju se jedni na druge, gaze jedni po drugima, katastrofa, po meni ko zeli takav sadrzaj neka ode u igraonicu a sajam ima drugu ulogu.

Pozdravljam promotivni karakter mnogih izlagaca koji su dijelili jako puno promotivnog materijala, ponudili degustaciju, animaciju I sl. Takodjer, snizenje od 10% na sajmu je premalo, pa valjda je logika da se ide na veci promet za vrijem 3 dana sajma I hiljade posjetilaca uz manju marzu.

Silni posjetioci su dokazali da Sarajevu fali slicnih dogadjaja I takodjer se nadam da ce sajam zazivjeti I redovno iz HR dolaziti I u BiH, sljedece godine u mozda malo unaprijedjenom izdanju.

ps bas mi je pretjerivanje reci da je sajam bio ciganija, daleko od toga...user posted image

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
17.11.2014 10:14:14   
lepetetka
Išli i mi na sajam, lijepo je bilo ali gužva baš.. I meni je isto onaj dio sa trampolinama i toboganima bezze.. Sama pozornica, po meni najslađi dio programa je pala u zadnji plan, jer se slabo šta moglo vidjeti.. Ali ideja treba zaživjeti i možda da je trajao još 1-2 dana bilo bi manje gužve, ali vjerovatno da bi im i to dodatno koštalo.. Za djecu dobro došlo, malo šarenila, balona, radionica, slatko user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
21.11.2014 0:38:26   
delfin
I mi smo išli i bili nam je super, po prvi put su moja djeca dopustila face painting, te slikali se sa svim maskotama. Moja cura je proganjala Minnie, plesali na pozornici, učestvovali u radionicama. Mislim da je za uzrast mojih 3 i 4 godine bilo prilično zanimljivo. Sajamske cijene baš i nisu bile nešto u stvari sokovi i pasha program isti, a ni za trampolinama i dvorcima nijeBilo potrebe




_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
21.11.2014 7:16:16   
Visnja RR
dobro zamisljeno...ali loš utisak na kraju

nesnosna guzva....

najveca zamjerka: ni jedan izdavac koji bi ponudio knjige slikovnice i slicno za djecu.... ipak je to bio dječji sajam a ne baby sajam... po meni je to propust ko kuća

krajnja je vrijeme da mi organizujemo sajam user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
21.11.2014 13:49:22   
aazra
Ima li neki link na kojem bi mogla provjeriti imena nagrađenih u nagradnoj igri RSG-a (bili su oni kuponi na ulazu) , mada inače nisam te sreće, a i vjerovatno su do sad kontaktirali dobitnike user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
21.11.2014 14:08:59   
Super Beba
Meni se svidjela ideja ovog Dječijeg sajma, jedino mislim da je prostor neadekvatan (a kao što vidim, nisam jedina)...
Po meni, Zetra bi bila puno bolja opcija...Pola se štandova izgubi u gužvi i malom prostoru...

Ali sve u svemu, smatram da bi se trebao nastaviti održavati...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
21.11.2014 14:14:09   
M kao Mama
Parada kiča, moj zaključak, zaista, od svaga najgori su mi bili roditelji, ali zaista, toliko guranja za nagrade, do te mjesre da se manja djeca haman gaze na onoj bini, fuj,fuj,fuj, ideja ko ideja divna, nešto prije rada je biloi ja se toga sjećam, održavalo bi se pred Novu godinu, i zaista je bilo fenomelno, ovo ne znam šta bih rekla, hem smo mi došle treći dan, gdje sam god pitala za balon, jer je ona manja kukumakala za balonom nije bil, nestalo i slično, a kako se god ogrenem pojedini roditelji po 7 balona nose, znači nije zamjerka sajmu, zamjeka je posjetiteljima, čast pojedinim

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
21.11.2014 14:57:55   
aidana
Ja bih se slozila oko losih strana koje ste vec nabrojale (Hanady je gore napisala seminarski rad na datu temu i slazem se vecinom) user posted image Moj 2.5 godisnjak je bio odusevljen jer je plesao sa djecom, skakao, slikao se sa mikijem itd...meni je bilo puno manje zabavno. Da sam kojim slucajem dosla kolicima lagano bi se okrenula na ulazu. Sve u svemu, ne znam da li bih otisla i sljedece godine...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
21.11.2014 16:02:21   
delfin
To za knjige se slažem, sa Višnjom, jer ja svojima maksuz ništa taj dan nisam htjela kupiti u jednoj radnji jer sam rekla idemo na sajam pa ćemo tamo kupiti nešto ljepeše i povoljnije, a tamo ni jedne user posted image izgleda da čekamo sajam knjiga

Mama:alma to za balone sam i ja videjla bukvalnio po 7 istih u jednoj ruci rodtelja, i moj A otisao da pita tetu da mu da jedan

sobziron na sadrćaj par sajnomva na kojima sam bila u skenderija, nisam puno ni očekivala tako da se nisam ni razočarala previše

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dječji sajam u Skenderiji???
3.11.2015 14:12:56   
salmana
Uz nadu da su bar neke stvari organizacijski planirali korigovati ove godine, jos uvijek se premisljam da li da ove godine idemo, nisu nas bas odusevili prosli put...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *