|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 12:14:24   
Avamy
Poz moje dame zanima me da li je ova tema jos uvijek u funkcijiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 12:30:52   
malena27 RR
Jest, ali mislim da niko nema komentara user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 12:54:54   
Avamy
A zastoo user posted image htjela sam malo na ovu temu da se ojadam pa ne znam da li cu dobiti par savjeta i user posted image podrske

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 13:06:45   
malena27 RR
Meni prvo sto pada na pamet da ti kazem, iskreno, je da bih sama sebe zakucala za zid da svekrvi kazem da je kur.. user posted image user posted image
To mi je dno dna, a ako vec ne mozes s njom, onda bar zenu postedi ovakvih psovki.
Kad je tako losa, ne znam kako si se udala za njenog sina kojeg je ona odgojila tako da tebi ugadja i da bude na tvojoj strani...



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 13:22:42   
ladyblue RR
iskreno, ja sam šokirana da ovakav način komunikacije postoji. mene neko da tako uvrijedi, tu bi priča bila završena. pošto si joj odgovorila istom mjerom, ne znam šta bih ti rekla.
udala si se za sina žene koja "ima 4 osnovne, čuvala je krave..." i to si znala i prije nego si se udala. živi svoj život sa mužem a sa svekrvom završi priču. to je jedino što mogu reći.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 13:43:56   
Avamy
Vjerujte da sam i ja sokirana jer u zivotu nisam dozivjela ovakve uvrede da sam ku*va.Htjela sam da je precrtam zauvijek ali ne ide drage moje u istoj smo kuci ja sam na gornjem ona je na donjem spratu vidjamo se stalno kako kako???user posted image Jucer sam progutala jednu veliku knedlu i zvala je da izidjemo na kafu ja i ona i moj muz tu smo pricale oko svega ne mrzi me kaze zeli da se svi slazemo da se ne svadjamo,ja sam se onako cinicki smijala.Jer mene kada neko uvrijedi tu je kraj zauvijek.Evo danas joj pravim rucak zamolila me jer ona nece biti kuci da docekam svekrva i mog muza i ja sam ispala covjek i evo pravim user posted image ! Poslije ovoga puna sam gorcine i osvete vjerujte da razmisljam da ostavim ovo sve i odem za dijasporu jer mogu se udati za papire imam vec tamo brata i sestru ali uvijek ono ali sjebala bi muzu zivot unistila bih ga kako kaze bez mene ne moze za mene se bori zaista me voli sta god sam trazila ispunio je! Kako sada da tako nesto uradim samo da odem iz ove vukojebine,jer ovdje ja ne mogu opstati u ovoj kuci gusim se muka mi je pod pritiskom sam ne znam sta da radim.Znate kako dugo smo bili drugari i desila se ljubav dugo smo se zabavljali ja sam doselila u ovu vukojebinu i od tada je sve krenulo bili smo komsije stalno smo se vidjali znate kako ide user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 14:00:58   
Avamy
Malena nemoj me kritikovati napominjem da ja nisam kriva prva je pocela da vrijedja mene i moju porodicu kako bih se ti postavila da ti neko kaze da ti je majka ku**a i njena kcerka a to sam ja a to nema veza sa vezom jeer selundra je rekla kazala znas kako idu te price,ja sam se samo branilauser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 15:29:28   
malena27 RR
Ne bih se branila niti bih nekoga napadala, posebno ne ovakvim rijecima. To sto ona prica - to je njoj na obraz. Muzu bih rekla sta mu mati prica po selu, pa nek'' on rjesava.
Sa njom sluzbeno samo, bez nekih posebnih tema, rezervisano. Dok sama ne skonta da se takvim ponasanjem ne gradi sloga i normalni porodicni odnosi.
Na uvrede ne odgovarati uvredama, izdigni se iznad njenog nivoa.
I lagano sebi i svom muzu rucak, izadjite, proset_ajte, radite oko kuce i u kuci sta treba zajedno, ne brani mu kontakt s roditeljima, oni su ga rodili i odgojili. Valjda i on skonta da treba svojoj mami objasniti da ti nisi otirac i da ti se svasta ne moze reci i uraditi. I opet ponavljam - to sto ona prica po selu i mahali govori da je nasla budale koje ce joj klimati glavom a opet joj se podsmijavati jer ima ''''snahu kur..'''' u kuci koja je ipak i dalje pod njenim krovom...
Zabavi se oko svog kucanstva, ugodi sebi i muzu...sta te briga sta prica po selu?


< Poruku je uredio malena27 RR -- 2.8.2016 15:33:24 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 18:09:57   
Avamy
Malena hvala ti na ovome lijepo si to rekla izgleda imas iskustva sa svekrvama ja sam jos mlada 25 god i nisam se sa ovim nikada susretala user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: odnos snahe i svekrve
3.8.2016 7:27:56   
malena27 RR
Nazalost, nemam svekrvu, ali dok je bila ziva cesto mi je znala reci: ''Snaho, jezik je zeni najgori neprijatelj'' i ja se slazem.
Neces postici nista svadjom, budi odmjerena u rijecima i polako, ne reaguj odmah na prvu.
Sretno!


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: odnos snahe i svekrve
5.8.2016 14:38:09   
M kao Mama
Ako nekoga voliš onda se za njega i boriš, a ti napisa da bi u dijasporu, da bi se udala za papire, znači tebi buba zvana razvod ipak cvrlja po mozgu. To nije dobro. Razmisli jel ti želiš život sa mužem ili ne. Da li on želi u dijasporu, ako želi kopaj te i rukama i nogama da bježite odavde, a do tada, vidi ako mogu brat i sestra da te poguraju pa idite u neki stančić da imate svoj mir. Mislim da bi tada vijela da li i kako funkcionišete.

Ja se nikada ne bih svađala i spuštala na taj nivo, ovako samo si joj dala povoda. A svojim gestima, ponašanjem, i sl daj do znanja da li si ili nisi to kako te ona nazvala. Mada vjeruj mi ima žena koje ne znaju očito značenje te rijeći, ja znam ženu koja kćerki u svađi to kaže, ona njoj i tako dok se dobro ne izvrijeđaju, za posla sata ko da ništa bilo nije. Da imaju pameti nit bi mater to djetetu rekla, nit bi kćer to materi rekla.

Svekrvu stavi na totalni ignor, na distancu i svoj poso tjeraj dokle može. Okreni se svom mužu, vjerujem da si se iz ljubavi udala, pa neka ta ljubav i pobijedi.

Sretrno.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: odnos snahe i svekrve
5.8.2016 16:36:41   
salmy
Po ovome sto si napisala ti si ispala gora od svekrve....Dzaba tebi sreci moja skola ako je opce imas kad si ovo sebi dozvolila....kakva ste vi porodica kad se medjusobno castite sa rijeci ma ku*va itd....
Izvini ali ste kolektivno dbo dna....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 337
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *