|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blokiran/i jajovod/i
30.4.2015 13:58:51   
Key99
Pozdrav drage moje,

otvorila sam ovu temu jer sam pretrazivala po ostalim i bas nisam uspjela naci konkretne informacije, nadam se da nije problem.
Nedavno mi je dijagnosticirana blokada lijevog jajovoda pa bih jako cijenila da mi pomognete savjetima i iskustvima.
Doktor nas je uputio na IVF, ali mi trenutno nismo u situaciji tj. nismo ni finansijski ni psiholoski spremni.
kakva su vasa iskustva ako su svi ostali nalazi uredni, možemo li se nadati?

hvala puno user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Blokiran/i jajovod/i
1.5.2015 21:19:33   
anandi
Cao draga user posted image
Ne znam jesil isla na hsg da pokusaju procepit jajovod
Evo ti link pa procitaj
http://www.ringeraja.ba/forum/m_383125/mpage_9/tm.htm

(odgovor članu Key99)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Blokiran/i jajovod/i
2.5.2015 11:55:11   
AAvalon

IZVORNA PORUKA: Key99

Pozdrav drage moje,

otvorila sam ovu temu jer sam pretrazivala po ostalim i bas nisam uspjela naci konkretne informacije, nadam se da nije problem.
Nedavno mi je dijagnosticirana blokada lijevog jajovoda pa bih jako cijenila da mi pomognete savjetima i iskustvima.
Doktor nas je uputio na IVF, ali mi trenutno nismo u situaciji tj. nismo ni finansijski ni psiholoski spremni.
kakva su vasa iskustva ako su svi ostali nalazi uredni, možemo li se nadati?

hvala puno user posted image


key99, koliko sam shvatila, tvoj desni jajovod je potpuno normalan i funkcionalan? sanse za trudnocu sa jednim jajovodom su iste kao i sa dva, dokazano kroz studije. samo trebas uganjati kad ti je ovulacija na strani koja je prohodna. mozda ce duze trebati, ali sasvim normalna i uobicajena pojava. mogla bih ti nabrojati nekoliko svojih prijateljica koje su bez problema radjale djecu sa samo jednim jajovodom ili jajnikom.

ovo propuhivanje koje spominje anandi ja ne bih nikad pokusala, jer mozda ti malo poveca sanse za trudnocu, ali su ti velike sanse da ta trudnoca bude vanmatericna. ja to ne bih rizikovala nikad. ja bih poslusala ljekara i isla na IVF (i vjeruj mi, na pocetku niko nije ni psihicki ni finansijski spreman na ovakve postupke, ali sta ce se kad se mora). sretno u svakom slucaju, nadam se da ce ti desni jajovod odraditi posao user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Key99)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Blokiran/i jajovod/i
2.5.2015 18:07:26   
Key99
Hvala puno na pomoci user posted image
Radila sam Hsg, tada mi je I dijagnostirano zacepljenje...

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *