|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plodnost muskarca sa jednim testisom
21.7.2015 20:50:12   
mala zelja
Drage moje, prije svega želim da Vas sve pozdravim.
Na forumu nisam pronasla ovu temu. Ja i muz smo u braku vec dvije godine, a od prosle godine od septembra, dakle vec 10 mjeseci radimo na bebi ali nista user posted image . Do sad nismo jos isli na bilo kakve preglede, (planiramo sad od septembra ako se nista do tad ne desi), osim mojih redovnih ginekoloskih i sve je uredno, ali mom muzu je prosle godine odstranjen jedan testis (nespušteni koji je izgubio funckiju). Tada nam je doktor rekao da je i jedan testis dovoljan za oplodnju.

Molim Vas da li ima neko sa sličnom situacijom? I nakon koliko vremena ste se obratili za pomoc, kako poceti. Moram napomenuti da smo mladi ja imam 24 godine a muz 26 godina.

Sve Vas toplo pozdravljam
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Plodnost muskarca sa jednim testisom
22.7.2015 10:26:05   
malena27 RR
Mala želja, nisam se susrela s problemom takve vrste...jako mi je zao sto je takva situacija kod tm...ono sto je bitno, koliko znam, je spermogram...
Je li tm radio nalaz? Po njemu se najbolje vidi kakva je situacija za oplodnju...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mala zelja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Plodnost muskarca sa jednim testisom
23.7.2015 11:51:17   
mala zelja
Draga malena, hvala ti na javljanju :)
Moj muz jos nije radio spremogram, planirali smo u septembru poceti sa svim pretragama.
Usput evo možda da pitam kolike su cijene spermograma i da li slučajno neko ima preporuku za B.Luku, ili da li znate da možda nema negdje u Prijedoru da se uradi.?

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Plodnost muskarca sa jednim testisom
23.7.2015 11:54:59   
ladyblue RR
ja imam prijatelja kojem su odstranili jedan testis zbog tumora. dobio je 2 djece nakon toga i nije bilo problema.
sretno!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mala zelja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Plodnost muskarca sa jednim testisom
23.7.2015 13:06:23   
mala zelja
Hvala, ovakve informacije mi daju bar malu nadu :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Slike u ofisu
veeseelaa

Pitanje za ženice koje rade u ofisima.... da li na stolu, zidu i sl držite slike svojih najbližih i dal vam je isto "dozvoljeno" od strane pretpostavljenim?

Da, držim sliku, nikada mi šef nije rekao da nije prikladno (74%)

Ne, ne držim al neke moje kolege da (9%)

Ne, nije dozvoljeno (1%)

Smatram da slike obitelji nisu za prikazivanje na takav način na poslu (16%)


Broj svih glasova: 96

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *