|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 0:09:40   
ziel
Eto drage moje, posto sam ja jedina budna user posted image vcrs da bar uradim nesto korisno user posted image Dosli smo i do teme za mjesec SEPTEMBAR, sto znaci da smo sve blize svojim terminima i mazenju sa svojim bebama user posted image
Zelim vam uspjesan ostatak trudnoce, terminusama ovog mjeseca zelim lake porode i bez puno boli ali sa puno osjecanja i ljubavi kada napokon cuju prvi plac svojih mrvica user posted image user posted image
>>>>

AVGUST

28.08. Airyfairy
28.08. Bebac bucko

SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime
12.09. Araj user
20.09. Carobno Jutro
23.09. Ninuska
23.09. hexe

OKTOBAR

06.10. Aidana
09.10. mojbebac
23.10. Banancica

NOVEMBAR

08.11. Blue moon
12.11. UmmuHamza2305
12.11. Pcelica
15.11. Leptirica 87
19.11. Ziel
22.11. *nur*
26.11. Farah 00
28.11. Travelove

DECEMBAR

03.12. *JJ*
07.12 Elastigirl
14.12. Leena

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri
25.01. Mom2B

FEBRUAR 2016.

28.02. Isha

MART 2016.

04.03. Skorpija

< Poruku je uredio ziel -- 1.9.2015 0:24:17 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 2:08:38   
UmmuHamza2305
A gdje su nam user posted image user posted image ? user posted image Ovako mi je nekako tužno, ne šareni se , heh

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 2:13:15   
ziel

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

A gdje su nam user posted image user posted image ? user posted image Ovako mi je nekako tužno, ne šareni se , heh


Postavice Carobno Jutro kompletan spisak user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 7:48:11   
ninuska
Jutro zene...
Jucer se nisam stigla javiti. Nahodala se pravo pa dok sam kuci. Oprah sve prozore u kuci (dva sprata :)). Muz je rekao da nisam normalna. Reko' nek je cisto..sta znam kad ce porod.
Nego zene, toliko me kosti bole da to nije normalno user posted image . Krsta, stidna kost, noge..ma haos.sinoc ustajala 3X u wc. Jedva se digla iz kreveta. I pomislih sta da sad krenu trudovi fakat ne znam kako bih. Ne mogu se fino ni obuci. Jednom rukom se cuvam za stok ili krevet a dr navlacim suknju.
Jel' kod jos nekoga ovako?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 8:34:14   
*pcelica*
Dobro jutro i od mene. Da nam i ovaj mjesec bude nafakali ko i prosli. Terminusama lagane porode, a ostalim trudnicama ugodne trudnoce i uredne kontrole user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 9:16:27   
rose
jutro zene...prvo iscitah august...sinoc kad god sam uzela komp nesto me preinulo onda jos muz prigovprio da sam stalno na kompu pa me volja prosla user posted image

mojoj Sabi otpao pupak sinoc konacno user posted image user posted image a i ne otpao kolika je ona stipaljka a ona se vrti a ja se nes jtih da u kuci potrazim onu razstegljivu gazu da joj stavim oko stomaka...nadjoh je sinoc pa joj sad drzi gazu na svjezem pupku user posted image ...isto sinoc jela oko 21.00 pa tek oko 2 i onda u 5,30...posiki i ona obje sike...mada bi glocala onu prvu cijelu vjecnost, moram joj otimati..e onda se najede i spava satima user posted image

LTM pitaa za emocionalne prenose..nemam ih..mislim naravno raznjezim se kad gleda obje svoje cure, ali nisam imala momenata s placem..mozda malo u trudnoci...ali sad nemam...za sada user posted image


pravim spisak mm sta da kupi, odveo je veliku curu u vrtic i ode nesto poslom jednim...stavih na spisak tufere za grudi user posted image sjedim i curi mi mlijeko ...to mi se desavala samo dok beba doji pa s druge krene otpustanje...

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 9:21:09   
rose

IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro zene...
Jucer se nisam stigla javiti. Nahodala se pravo pa dok sam kuci. Oprah sve prozore u kuci (dva sprata :)). Muz je rekao da nisam normalna. Reko' nek je cisto..sta znam kad ce porod.
Nego zene, toliko me kosti bole da to nije normalno user posted image . Krsta, stidna kost, noge..ma haos.sinoc ustajala 3X u wc. Jedva se digla iz kreveta. I pomislih sta da sad krenu trudovi fakat ne znam kako bih. Ne mogu se fino ni obuci. Jednom rukom se cuvam za stok ili krevet a dr navlacim suknju.
Jel' kod jos nekoga ovako?



ja sam skontala da su meni ti bolovi zapravo pomogli...ja nisam ni osjetila otvaranje...otvorila se bez bolova...i samo se porodila kad su mi probusili vodenjak.a isto sam razmisljala ko ti da necu moci nogu podici da se popnem na sto...bolile me kosti cijelu trudnocu..kad ustanem sa stolice ili iz kreveta isto ranjenik

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 9:26:51   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro zene...
Jucer se nisam stigla javiti. Nahodala se pravo pa dok sam kuci. Oprah sve prozore u kuci (dva sprata :)). Muz je rekao da nisam normalna. Reko' nek je cisto..sta znam kad ce porod.
Nego zene, toliko me kosti bole da to nije normalno user posted image . Krsta, stidna kost, noge..ma haos.sinoc ustajala 3X u wc. Jedva se digla iz kreveta. I pomislih sta da sad krenu trudovi fakat ne znam kako bih. Ne mogu se fino ni obuci. Jednom rukom se cuvam za stok ili krevet a dr navlacim suknju.
Jel' kod jos nekoga ovako?



ja sam skontala da su meni ti bolovi zapravo pomogli...ja nisam ni osjetila otvaranje...otvorila se bez bolova...i samo se porodila kad su mi probusili vodenjak.a isto sam razmisljala ko ti da necu moci nogu podici da se popnem na sto...bolile me kosti cijelu trudnocu..kad ustanem sa stolice ili iz kreveta isto ranjenik


I kod mene je tako. Kad ustajem moram se za nesto pridrzati pa onda malo pricekati dok napravim prvi korak. Koji mi je i najgori jer me kosti bole. Onda se razgibam pa bude lakse. Jos kad bih znala da ce mi i porod biti ko tvoj mojoj sreci ne bi bilo kraja user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 9:27:11   
hexe
Eh mene ja pisala na august 😑

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 9:30:46   
hexe

IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro zene...
Jucer se nisam stigla javiti. Nahodala se pravo pa dok sam kuci. Oprah sve prozore u kuci (dva sprata :)). Muz je rekao da nisam normalna. Reko' nek je cisto..sta znam kad ce porod.
Nego zene, toliko me kosti bole da to nije normalno user posted image . Krsta, stidna kost, noge..ma haos.sinoc ustajala 3X u wc. Jedva se digla iz kreveta. I pomislih sta da sad krenu trudovi fakat ne znam kako bih. Ne mogu se fino ni obuci. Jednom rukom se cuvam za stok ili krevet a dr navlacim suknju.
Jel' kod jos nekoga ovako?


I mene tako boli. A ti jos i prozore peres. Nemoj! Nemamo jos 38 punih user posted image


_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 9:42:16   
ziel
Mene ponekad tako boli kao vas ali me vise bole stopala, kad u toku noci ili ujutro trebam piskiti, kad ustanem iz kreveta i koracam prema kupatilu moram izvrnuti stopala da ne stajem direktno na njih, nego nekako na stranu , nezz kako da objasnim , uglavnom svaku noc me tako boli, haman stopala se odmore opuste pa ja odjednom sa svojih 90kg stanem na njih user posted image

Evo ja ustala, probudi i mene i mm dijete iz komsiluka, vec nekoliko jutara nas budi, kuca do nase, pa uzme nekakva gvozdena kolica i ne zna da digne rucke pa onako ih vuce po kamenu pa onda ispred nase kuce po asfaltu, to odjekuje. Mm se malo naljuti zbog toga i rece svojoj sestri da kaze djetetovim roditeljima da on radi do 01:00 navecer da malo pripaze ujutro... Htjela ja reci s balkona njegovoj neni maloprije pa me on zaustavi, kaze bolje nek kaze njegova mama ili sestra, kao da ima kakve veze , ali et user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu hexe)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 9:46:02   
ziel
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro zene...
Jucer se nisam stigla javiti. Nahodala se pravo pa dok sam kuci. Oprah sve prozore u kuci (dva sprata :)). Muz je rekao da nisam normalna. Reko'' nek je cisto..sta znam kad ce porod.
Nego zene, toliko me kosti bole da to nije normalno user posted image . Krsta, stidna kost, noge..ma haos.sinoc ustajala 3X u wc. Jedva se digla iz kreveta. I pomislih sta da sad krenu trudovi fakat ne znam kako bih. Ne mogu se fino ni obuci. Jednom rukom se cuvam za stok ili krevet a dr navlacim suknju.
Jel'' kod jos nekoga ovako?



ja sam skontala da su meni ti bolovi zapravo pomogli...ja nisam ni osjetila otvaranje...otvorila se bez bolova...i samo se porodila kad su mi probusili vodenjak.a isto sam razmisljala ko ti da necu moci nogu podici da se popnem na sto...bolile me kosti cijelu trudnocu..kad ustanem sa stolice ili iz kreveta isto ranjenik


I kod mene je tako. Kad ustajem moram se za nesto pridrzati pa onda malo pricekati dok napravim prvi korak. Koji mi je i najgori jer me kosti bole. Onda se razgibam pa bude lakse. Jos kad bih znala da ce mi i porod biti ko tvoj mojoj sreci ne bi bilo kraja user posted image


Pcelice ja jucer kontam, cini mi se da si napisala da si 31 nedjelja, da imas jos 9 nedjelja do poroda... A nekako mi nelogicno kad gledam tvoj termin a i na tickeru ti drugacije pise, po terminu se razlikujemo samo 7 dana, a ja danas imam 28+5 ... ?

< Poruku je uredio ziel -- 1.9.2015 9:47:18 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 9:58:15   
rose

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro zene...
Jucer se nisam stigla javiti. Nahodala se pravo pa dok sam kuci. Oprah sve prozore u kuci (dva sprata :)). Muz je rekao da nisam normalna. Reko' nek je cisto..sta znam kad ce porod.
Nego zene, toliko me kosti bole da to nije normalno user posted image . Krsta, stidna kost, noge..ma haos.sinoc ustajala 3X u wc. Jedva se digla iz kreveta. I pomislih sta da sad krenu trudovi fakat ne znam kako bih. Ne mogu se fino ni obuci. Jednom rukom se cuvam za stok ili krevet a dr navlacim suknju.
Jel' kod jos nekoga ovako?



ja sam skontala da su meni ti bolovi zapravo pomogli...ja nisam ni osjetila otvaranje...otvorila se bez bolova...i samo se porodila kad su mi probusili vodenjak.a isto sam razmisljala ko ti da necu moci nogu podici da se popnem na sto...bolile me kosti cijelu trudnocu..kad ustanem sa stolice ili iz kreveta isto ranjenik


I kod mene je tako. Kad ustajem moram se za nesto pridrzati pa onda malo pricekati dok napravim prvi korak. Koji mi je i najgori jer me kosti bole. Onda se razgibam pa bude lakse. Jos kad bih znala da ce mi i porod biti ko tvoj mojoj sreci ne bi bilo kraja user posted image



ja vjerujem da hoce user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:02:41   
Carobno jutro

Neaktivne clanice izbrisane sa spiska...postupak je moguce obrnuti user posted image

SEPTEMBAR

02.09. Novo Ime user posted image
12.09. Araj user posted image
20.09. Carobno Jutrouser posted image
23.09. Ninuska user posted image
23.09. hexe user posted image


OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. mojbebac user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
12.11. Pcelica user posted image
15.11. Leptirica 87
19.11. ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image


DECEMBAR

03.12. *JJ* user posted image
07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image



JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
25.01. mom2B user posted image

FEBRUAR

28.02. Isha

MART 2016.

04.03. škorpija

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:08:38   
Carobno jutro

eh evo i mene danas, nisam ni ja stigla juce da se javim. I danas mi je gust rasporeduser posted image

ninuska, eto te ko LTM. spremas seuser posted image . izgleda to pred porod uhvati raditis teskiuser posted image Mene jos nije, mene uhvatila hodnja.

mene isto kosti bole. Pogotovo kad ustajem iz lezeceg polozaja. To dok se uhodam, i nastimam svojj svog zaboravi. Pritisak, hoce mi nesto bitiuser posted image alii zato kad se zalaufam, nema mi krajauser posted image

pcelice, dosla siuser posted image

rose, bravo za pupakuser posted image

ziel, ja cu jos par dana voditi ovaj spisak, pa ti onda preuzmi ako zelis. Sutra idem na kontrolu pa cu vidjet sta ce mi reci, uglavnom ako zelis, predajem ti ga krajem sedmiceuser posted image

LTM, kao mala rajauser posted image

gdje su nama mame, kako su one, kako su bebiceuser posted image

Odoh sa na kafu, pa u frizeraj, pa po uputnice i celxan pa ja da docekam veceras citavauser posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:10:47   
Carobno jutro


i nesto mi pade na pamet, araj je danas zakazana za carskii rezuser posted image Nadam se da ce nam u ovo par dna javiti da je sve super proslouser posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:22:19   
Visnja RR
Drage naše
Imam jednu molbicu

Kako bi ovaj dio naše ringeraje bio bolje kontrolisan predlažem da vi između sebe izaberete dvije osobe koju bi rado vidjele kao moderatora na ovom djelu foruma , dakle na trudnoci.
Bitno je da je neko ko je ovdje stalno aktivan, dakle neko ko ima vremena da bude stalno aktivan.
Neko za koga vi smatrate da bi vas odlično vodio kroz sve teme na forumu Trudnoća. Ko bi na chaterskoj temi mogao da vas upoznaje i s postojećim temama (koje malo padaju u zaborav)

Iazberite dvije a mi ćemo za početak izabrati jednu...kasnije vjerovatno i drugu...

Sve ovo kako bi nam trudnice bile sto informisanije i vođene aktivnije....

Hvala!


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:26:31   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro zene...
Jucer se nisam stigla javiti. Nahodala se pravo pa dok sam kuci. Oprah sve prozore u kuci (dva sprata :)). Muz je rekao da nisam normalna. Reko'' nek je cisto..sta znam kad ce porod.
Nego zene, toliko me kosti bole da to nije normalno user posted image . Krsta, stidna kost, noge..ma haos.sinoc ustajala 3X u wc. Jedva se digla iz kreveta. I pomislih sta da sad krenu trudovi fakat ne znam kako bih. Ne mogu se fino ni obuci. Jednom rukom se cuvam za stok ili krevet a dr navlacim suknju.
Jel'' kod jos nekoga ovako?



ja sam skontala da su meni ti bolovi zapravo pomogli...ja nisam ni osjetila otvaranje...otvorila se bez bolova...i samo se porodila kad su mi probusili vodenjak.a isto sam razmisljala ko ti da necu moci nogu podici da se popnem na sto...bolile me kosti cijelu trudnocu..kad ustanem sa stolice ili iz kreveta isto ranjenik


I kod mene je tako. Kad ustajem moram se za nesto pridrzati pa onda malo pricekati dok napravim prvi korak. Koji mi je i najgori jer me kosti bole. Onda se razgibam pa bude lakse. Jos kad bih znala da ce mi i porod biti ko tvoj mojoj sreci ne bi bilo kraja user posted image


Pcelice ja jucer kontam, cini mi se da si napisala da si 31 nedjelja, da imas jos 9 nedjelja do poroda... A nekako mi nelogicno kad gledam tvoj termin a i na tickeru ti drugacije pise, po terminu se razlikujemo samo 7 dana, a ja danas imam 28+5 ... ?



Otkucam kilometarski post na mobitelu i on se ugasi user posted image
Ja ti imam tri termina, pa valjda jedan potrefimuser posted image Po zadnjoj menstruaciji mi je 27 10. Po doktoricinom uz 12 11 a po ekspertnom uz i kombinovanom screeningu je 02 11 Pa ja racunam da mi je 02 11 jer su dva pregleda kod dva razlicita doktora se poklopila a na ticker sam stavila ovaj zadnji termin user posted image Uglavnom ja znam da je meni termin u prvoj polovini novembra. A mm navija da bude 20 kad je njemu rodjendan. Kaze ti ovijek preneses taman ce biti na taj dan user posted image

Kako me nerviraju ovi s dipa. Cijelojutro zovem da provjerim je li mi gotov nalaz a niko se ne javlja user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:30:06   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro



i nesto mi pade na pamet, araj je danas zakazana za carskii rezuser posted image Nadam se da ce nam u ovo par dna javiti da je sve super proslouser posted image



I ja se nadam. Zelim da joj porod prodje skolski

Sto se tice izbora moderatora ja predlazem rose i ltm. Znam da im je sad frka s vremenom i da su zauzete ali one su uvijek se javljale kakav god nam je savjet ili pomoc bila potrebna. user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:35:16   
Leena
Jutrooo / Dan (kako kome user posted image )

Ja na poslu, jutros isla vaditi nalaze, ali ce mi tek u 1 sutra biti gotovi, a u 9 mi pregled, kad sam bila lijena prije puta da to obavim user posted image
Inace, odmorila sam se bas, i mentalno i fizicki, jedino me muci malo sto mi se uho zacepilo i trebala bih dr sto prije otici, jer kod mene u trenu to u upalu pređe, ali sam sada lijena stajati u redovima.
Imam osjecaj i da sam dobila koji kilogram na moru, ne da mi se ni vagati, bolje da ne znam do sutra user posted image

Inace, Leki mi jutros krenula u vrtic, sve se kontrolisem da ne nazovem vrtic i pitam sta radi user posted image A garant joj je lijepo, ali eto... Ona mi je bas brzo porasla... Prvo, prica, sve, ne kao beba koju rijec, nego najnormalnije prica, cak vrlo malo i tepa, samo r ne zna jos reci. Onda, nekako mi je i krupnija od E, nosi npr Esmine tene, koje je ova sa dvije i po godine nosila user posted image
A meni je beba jos i bas mi je bilo tesko jutros je ostaviti u vrticu user posted image

Inace, bebac je aktivan, hB, lupa, ali ne smeta, tako znam da je sve ok user posted image Malo teze disem, vjerovatno je neki cudan polozaj zauzeo, jer nisam jos previse kila dobila, jos mogu dosta svojih stvari nositi, a do prije 20ak dana ljudi nisu ni primjecivali da sma user posted image , tek se sada vidi.

Eto, odoh malo raditi, ljubim vas!

Btw, rose, kako se seke slazu? Kako si ti? Citam lagan porod bio, bas mi je drago user posted image I moj sa L bi bio da nije zapela na izlazu user posted image , ali otvorila sam se kao sa pjesmom, dok sam sa E.. bolje da ne pricam user posted image

Carobrno, pa vec devetiiiiiiuser posted image user posted image user posted image Kako se osjecas? Jesi li nestrpljiva?

Vidim moju skopriju na listi user posted image , a isha, je li to stara isha/Aisha?

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:41:06   
ziel

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


eh evo i mene danas, nisam ni ja stigla juce da se javim. I danas mi je gust rasporeduser posted image

ninuska, eto te ko LTM. spremas seuser posted image . izgleda to pred porod uhvati raditis teskiuser posted image Mene jos nije, mene uhvatila hodnja.

mene isto kosti bole. Pogotovo kad ustajem iz lezeceg polozaja. To dok se uhodam, i nastimam svojj svog zaboravi. Pritisak, hoce mi nesto bitiuser posted image alii zato kad se zalaufam, nema mi krajauser posted image

pcelice, dosla siuser posted image

rose, bravo za pupakuser posted image

ziel, ja cu jos par dana voditi ovaj spisak, pa ti onda preuzmi ako zelis. Sutra idem na kontrolu pa cu vidjet sta ce mi reci, uglavnom ako zelis, predajem ti ga krajem sedmiceuser posted image

LTM, kao mala rajauser posted image

gdje su nama mame, kako su one, kako su bebiceuser posted image

Odoh sa na kafu, pa u frizeraj, pa po uputnice i celxan pa ja da docekam veceras citavauser posted image

Hajd moze preuzecu kad ti zavrsis...

Pcelice otkud to 3 termina i to bas dosta dana razlike medju njima user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:52:52   
rose

IZVORNA PORUKA: Leena


Btw, rose, kako se seke slazu? Kako si ti? Citam lagan porod bio, bas mi je drago user posted image I moj sa L bi bio da nije zapela na izlazu user posted image , ali otvorila sam se kao sa pjesmom, dok sam sa E.. bolje da ne pricam user posted image




dobro sam, pripazla me na porodu user posted image , velika je njezna prema maloj, malo je dotakne, poljubi u ruku, redovno pere ruke jer sad imamo bebu user posted image ...moram kupiti novi be safe plavi sapun je velika za da se sada tim peru ruke user posted image user posted image u vrticu je od juce, jedva cekala da se druzi sa drugarima user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:53:37   
lala88
zdravo trudnice, samo da vam mahnem i pozeli ugodan ostatak trudnoce, a terminusama lagane porode. Sto se tice moderatora i ja sam za LTM i Rose, naravno ako se one slazu.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:53:42   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


eh evo i mene danas, nisam ni ja stigla juce da se javim. I danas mi je gust rasporeduser posted image

ninuska, eto te ko LTM. spremas seuser posted image . izgleda to pred porod uhvati raditis teskiuser posted image Mene jos nije, mene uhvatila hodnja.

mene isto kosti bole. Pogotovo kad ustajem iz lezeceg polozaja. To dok se uhodam, i nastimam svojj svog zaboravi. Pritisak, hoce mi nesto bitiuser posted image alii zato kad se zalaufam, nema mi krajauser posted image

pcelice, dosla siuser posted image

rose, bravo za pupakuser posted image

ziel, ja cu jos par dana voditi ovaj spisak, pa ti onda preuzmi ako zelis. Sutra idem na kontrolu pa cu vidjet sta ce mi reci, uglavnom ako zelis, predajem ti ga krajem sedmiceuser posted image

LTM, kao mala rajauser posted image

gdje su nama mame, kako su one, kako su bebiceuser posted image

Odoh sa na kafu, pa u frizeraj, pa po uputnice i celxan pa ja da docekam veceras citavauser posted image

Hajd moze preuzecu kad ti zavrsis...

Pcelice otkud to 3 termina i to bas dosta dana razlike medju njima user posted image




Jer sam unikat zena user posted image Zadnja m je bila 20 01 tako da po zadnjoj mi je 27 10. Ali tada sigurno necu jer sam 29 01 bila na kontroli i nisam bila trudna. Tesko im je utvrditi kad je bila ovulacija jer ja imam produzene i neredovne cikluse zbog policisticnih jajnika. Dr kaze da joj bebica odgovara mjerama za 12 11 a ova dva modernija i bolja uz su pokazalamjere koje odgovaraju da mi je termin02 11

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
1.9.2015 10:53:57   
rose
carobno jos malo i eto tebi tvoje cure aBd user posted image user posted image mozda i pozuri malo user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *