|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 1:34:00   
ziel
Zene, majke, kraljice, dosao nam i mjesec oktobar 2015. godine user posted image
Svim terminusama ovog mjeseca zelim sve najbolje, sto lakse porode,sto brzi oporavak i sto sladje user posted image

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA user posted image user posted image
Neaktivne nakon odredjenog vremena brisemo.
(zbog neaktivnosti na temi) user posted image

OKTOBAR

06.10. Aidana user posted image
09.10. Mojbebac user posted image
23.10. Banancica user posted image

NOVEMBAR

02.11. Pcelica user posted image
05.11. NandaT user posted image
08.11. Blue moon user posted image
12.11. UmmuHamza2305 user posted image
15.11. Leptirica 87 user posted image
19.11. Ziel user posted image
22.11. *nur* user posted image
26.11. Farah 00 user posted image
28.11. Travelove user posted image

DECEMBAR

07.12 Elastigirl user posted image
14.12. Leena user posted image

JANUAR 2016.

07.01. Leptiri user posted image
17.01. Sunce mojee user posted image
28.01. Pufnicaa user posted image
31.01. Mom2B user posted image
31.01. Sandraci

FEBRUAR 2016.

25.02. Andjela
28.02. Isha

MART 2016.

04.03. Škorpija

APRIL 2016.

08.04. Suncica15
11.04. Arya
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 3:54:05   
mojbebac
Ja nikako nmg da zaspem koliko me strah uhvatio.... jos malena presla kod mene sto inace nikad ne radi...samo da hoce svanuti :(

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 7:12:22   
Leptirica87
Jutro od mene,da i ja pozelim ovomjesecnim terminusama sto laksi porod i sve hajirli i sa srecom da prodje....ko zna mozda vam se i ja pridruzim ovog mjeseca user posted image
I ja sam sinoc imala nekakvu suhvelu noc nisam nesto ni spavala beba mi je cijelo vrijeme kuckala i rovila negdje dole skroz....user posted image
A boga mi blizi se ....sad ce i novembar brzo user posted image

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 7:51:31   
ninuska
Zene user posted image user posted image . Nemojte se sekirati. Mojbebac, ides danas na kontrolu i za koji dan eto tvog pileta. user posted image . Vec sve znas. Prosla si to vec jednom.

Mene je malac slomio sinoc user posted image . Spavao je od 5-6 i znala sam da ce se nadici u neka doba..tako je i bilo..ko zombi sam

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 8:00:10   
Banancica
Jutro sretan novi mjesec svim trudnicama, a nama u terminima zelim nam sto lakse porode..

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 8:32:18   
*nur*
Jutro drage moje i od mene, bas sam nešto jutros pospana, valjda kraj sedmice, al eto nam brzo i vikenda pa ce se moci malo duže odspavati ako se mogne od ledja user posted image

Terminusama sto laksi porod i sve hajirli i sa srecom da prodje user posted image

Ziel kako ove izbrisa i mi se primaknusmo vrhu user posted image

(odgovor članu Banancica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 8:34:25   
*nur*
Terminuše ali i ostale user posted image iz Sarajeva, gdje se aBd namjeravate poroditi na Jezeru ili Vojna. Šta planiraju ove novembarske, da vidim sa kojom cu se družiti, mada i ja nisam nista jos odlucila, gdje cu?

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 9:11:11   
Arya
Jutro

sretno oktobarskim bebama user posted image

Mi danas idemo na 4d, bila u ponedjeljak u Skerlićevoj radila UZV (kada sam vidjela glavicu raspekmezila sam se, i nekako mi izgleda ko dječak) pa na DIP-u double (nuhalni je 1,5 ali me zbog godina poslala na double), i željezo, nisam baš previše zadovoljna pregledom jer nisam ništa stigle pitati, ali za danas imam spisak :)

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 9:25:45   
Leena
Jutrooo user posted image i mamice
Mojbebac, sretno, mila! Ne sekiraj se, sto kaze
Ninushka, vec si jednom to prosla, znas sta te ceka..

Ziel, mali psi i djeca nisu dobra kombinacija. Ja sam imala
Maltezera kad sam bila dijete. Jednostavno, koliko god se voljeli, mali psi djecu dozivljavaju kao opasnost, sto i jesu... Mala od moje
Zaove je pala na njihovog psa, kojeg su imali preko
10 godina i ujeo je za oko! Sve je ok zavrsilo, srecom. Da vec imate malog psa, ne bih ti ovo ni govorila, ali posto razmisljate o
Psu, izbjegnite male. Mi imamo mjesanca u avliji, ja nisam za pse u kuci, ali da jesam imala bih velikog. Veliki psi pustaju djecu da ih gnjave, jasu i sl., jer im realno nisu opasnost... Neki veci psi, npr. Bokseri cak mogu biti dadilje, vjerovala ili ne, jer imaju jak instikt za zastititi dijete/bebu od bilo kakve opasnosti. Ovo je, naravno, moje misljenje, ali je iz iskustva, pa razmislite.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Arya)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 9:29:18   
Farah 00
Jutro i od meneuser posted image
Svim terminusama u ovom mjesecu zelim lagane porode, da rode zdrave i zive bebice. Ko zna mozda neka i novembarska terminusa postane oktobarskauser posted image

I ja sam se nesto vrtila cijelu noc i kad god malo utonem u san probudim se na ledjima, na lijevom boku nisam mogla nikako zaspati.

nur ja se od pocetka planiram poroditi na GAK-u, jednostavno nisam ni razmisljala o Vojnoj, jedino me neki dan svekrva malo poremetila, kaze zar neces u Vojnu zbog mrse gore na Jezeru, a ona je inace doktorica, otisla u penziju prosle godine. Znam za mrsu i sve, ali drugacije kad ti neko tvoj kazeuser posted image Ali koliko mi se prijateljica gore porodilo, nijedna nije fasovala mrsu, a mrse opet ima i u drugim bolnicama. Ja sam se vec narucila i kod doktora gore na Jezeru, tako da GAK ostajeuser posted image

Ziel Kako izbrisa septembar, mi se rapidno priblizavamo terminu, u oktobru svakako imaju samo tri terminuseuser posted image user posted image

mojbebac Neka ti je sretno danas, ako budes u mogucnosti, javi kako je danas proslo na pregledu, jesu li ti zakazali cr.

Arya Sretno na 4D UZ danasuser posted image

Juce sam bila na vjezbama, cijelo vrijeme smo pricali o disanju i tiskanju, daj Boze da se ja sta sjetim od togauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Farah 00 -- 1.10.2015 9:33:52 >

(odgovor članu Arya)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 9:37:11   
ziel
Jutro i od mene user posted image
Kod mene se vec kuha buranija, izvadila sam porciju mljevenog mesa da se odledi za kasnije, za one cuftice user posted image
Mm jos spava, on ustaje skroz kasno, osim ako ga ja probudim ranije user posted image
I daa kako ode ovaj septembar, mi smo sve blize user posted image
Mene ne hvata panika , nego uzbudjenost i nestrpljivost user posted image user posted image



Leena mi imamo 2 psa na lancu, vucijaka i rotvajlera, oni su veliki, rotvajler je u boxu i ne izvodimo ga van nikako iz sigurnosnih razloga. Samo mu povremeno mm opere box, namami ga nekako pa ga zakaci za ogradu od boxa, kao sto je jucer i dobio je novu kolibu jucer user posted image
Ja se iskreno bojim velikih pasa, pa sam zato mm-u govorila za nesto manje, sto ne moze narasti puno. Ne bi mi to drzali u kuci, bio bi van, negdje bi mu nasli skloniste, u garazi ili u pomocnom objektu. Pa sad ne znam s te tacke gledista, kako mali psi dozviljavaju djecu, nisam ni razmisljala iskreno, ali sigurno je da svaki od njih u sebi nosi zvijer koja moze svakog trena da izadje, nazalost... Sto se tice zivotinja onda smije se igrati s mackom samo user posted image Ali i to nije sigurno zbog macije dlake da ne udahne. Ma sve zivo je pod upitnikom. Ali i mi smo se igrali kao djeca sa zivotinjama, ja sam s mackama provodila dane prije puberteta, bas ih volim maziti. user posted image Ali sve u svemu, razmislicemo sta cemo, mozd ana kraju nista i ne nabavimo. Hvala na savjetima... user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 1.10.2015 9:41:23 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 9:39:06   
Arya
Hvala Farah
Kod kojeg ćeš doktora?
Iako imam do poroda još, ja ću na Jezero, mislim da ću kod dr. Katice.
Kada treba početi ići na te trudničke vježbe?

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 9:56:59   
lala88
zdravo user posted image i ostala rajo
Evo nas u novom mjesecu, terminusama sto brze i lakse porode zelim.
Ziel razmisli ti jos malo o tim zivuljakama i ja ih volim ali nebi im dala blizu dijeteta.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu Arya)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 11:00:24   
NandaT
Jutro i od meneuser posted image
Mi samo danas bili na kontroli i hB sve je ok. Obecala sam javiti ovim zenama iz Tz kakva je situacija vezano za slanje na UKC i ctg. Ja sam danas punih 35, doktor nije spominjao sa idem gore nego me narucio za 2 sedmice ponovo na kontrolu u dz. Iskljucio mi je dabroston (znam da se jos neka trudnica pitala do kad se treba piti).
Sto se tice ctg izgleda da salju da se radi ali nekad kasnije jer sam kod jedne trudnice vidjela onaj ctg snimak user posted image , a mislim da je ona 37 sedmica.
Eto nadam se da sam pomogla.
Ugodan vam dan zelim user posted image

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 11:03:51   
blue moon
Dobro jutro i od mene, sretan nam početak novog mjeseca! I mene malo panika uhvati kad skontam da je novembar odmah tu iza coska i da sve blize dan kad cemo se susresti sa nasim bebicama.

Pricate o izboru bolnice, kad sve posložim i ja sam za GAK tako da cemo se mi novembarske terminuse uskoro gore druziti dok cekamo svoj red za ctg.

Ziel ni ja ti ne bi preporucila da nabavljas cuku rako rano dok je beba mala, treba vremena da se novi kucni ljubimac navikne na novu porodicu a ti kad se porodis neces imati vremena ni za sta drugo osim za svoju bebu, mozda nekad pislije ali sada ne.

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 12:09:04   
LieToMe RR
ja samo da vam pozelim pocetak novog mjeseca...svim terminusama zelim sto laksi i brzi porod. ostalim trudnicama zelim od srca da uzivaju u jos jednom mjesecu trudnoce, jesen u trudnoci zna biti predivna (generalno vec rekoh zimska trudnoca mi je in u odnosu na ovu ljetnu user posted image ).
mi noc provedemo dosta dobro, N spava 6-7 sati u komadu ali mi dan jedva izguramo jer budu aktivne i ona i starija...
starija otisla malo sa tajom do grada, u skitnju, N spava, sikila, oprana, sredjena...eno je razbaskarila se u kreveticu. ja odoh malo po kuci zavrsiti sta imam, pripremih i masinu kasnije da pustim...stalno vesa user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 12:20:38   
blue moon
Ja iduce sedmice idem na kontrolu, taman cu biti 35 sedmica, bas me zanima sta ce doktor reci da li cu opet kod njega na kontrolu ili ce me za buduce preglede uputiti u bolnicu, osim toga približava se onih zakonskih 28. dana pred termin kada se obicno otvara porodiljsko.

_____________________________

Mamina princeza 15.11.2015.

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 12:44:11   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: Arya

Hvala Farah
Kod kojeg ćeš doktora?
Iako imam do poroda još, ja ću na Jezero, mislim da ću kod dr. Katice.
Kada treba početi ići na te trudničke vježbe?



Ja cu kod dr Dekovica, danas imam prvi pregled kod njega.
Na vjezbe mozes krenuti od 27-28 sedmice, ja sam krenula u 30-toj, realno mozes i kasnije, jer imaju 4 teme koje se ponavljaju, tako da odslusas svaku po dva puta, dosta ti jeuser posted image Ne znam gdje ces ici na vjezbice, u Skerlicevoj se odrzavaju 3 puta sedmicno, ponedjeljak i srijeda od pola pet, i petkom od 11.

(odgovor članu Arya)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 12:59:41   
Leena
Nisam novembarska terminusa, ali cu u Vojnu, ako koga zanimauser posted image vec sam dva puta tamo, osim Beciragica (a to sam vec spominjala) svi su mi doktori nekako ok, a i njega sam prezivjelauser posted image

Ziel, nisam htjela reci da su sve zivotinje opasnost, naprotiv... Nas Vito je veliki pas, Lejla ga vuce za usi, gurala mu je prstenu njusku itd., nikad nije zarezao, kad ga bas zaboli, zacvili i gleda prema mm
Da ga spasi. A mali su krhki i da mu radi pola
Stavi koje velikom psu radi, povrijedila bi ga ozbiljno i logicno da bi se branio...
A mace grebu, brate, ja sam ih kao mala navlacila u kucu non stop i vazda izgrebana hodala user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 13:01:41   
Leena
Joj izvinite na greskama, kad tipkam sa mobitela non sto grijesimuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 13:51:35   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Leena

Nisam novembarska terminusa, ali cu u Vojnu, ako koga zanimauser posted image vec sam dva puta tamo, osim Beciragica (a to sam vec spominjala) svi su mi doktori nekako ok, a i njega sam prezivjelauser posted image

Ziel, nisam htjela reci da su sve zivotinje opasnost, naprotiv... Nas Vito je veliki pas, Lejla ga vuce za usi, gurala mu je prstenu njusku itd., nikad nije zarezao, kad ga bas zaboli, zacvili i gleda prema mm
Da ga spasi. A mali su krhki i da mu radi pola
Stavi koje velikom psu radi, povrijedila bi ga ozbiljno i logicno da bi se branio...
A mace grebu, brate, ja sam ih kao mala navlacila u kucu non stop i vazda izgrebana hodala user posted image


Mi ko da smo dvojnice. Tako se pronadjem u tvojim postovima user posted image I mi imamo tele od cuke i s Atijom je tako njezan. Prepusti joj se na milost i nemilost. Ne pomjera se dok ga ona sama ne ostavi na miru.
E sad dobar vam dan. Svim terminusama lahke porode a eto i nas novembarskih brzo za vama user posted image . Ja danas nisam bila na vjezbicama. Nisam stigla. Vodila Atiju na kontrolu. Ali eto potrefila sam kad je tema bila tehnike disanja.


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 13:54:02   
ziel

IZVORNA PORUKA: blue moon

Dobro jutro i od mene, sretan nam početak novog mjeseca! I mene malo panika uhvati kad skontam da je novembar odmah tu iza coska i da sve blize dan kad cemo se susresti sa nasim bebicama.

Pricate o izboru bolnice, kad sve posložim i ja sam za GAK tako da cemo se mi novembarske terminuse uskoro gore druziti dok cekamo svoj red za ctg.

Ziel ni ja ti ne bi preporucila da nabavljas cuku rako rano dok je beba mala, treba vremena da se novi kucni ljubimac navikne na novu porodicu a ti kad se porodis neces imati vremena ni za sta drugo osim za svoju bebu, mozda nekad pislije ali sada ne.

Mozda nisi vidjela na onoj temi sam pisala da smo razmisljali kad nam sincic bude imao godinu ili vise, ne sada hehe.

Ja ev cuftice nadgledam bas mirisu dok se peku uff user posted image
Vidjecemo za psa mozda i ne nabavimo, to smo malo pricali tek...]

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 13:54:45   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: *nur*

Terminuše ali i ostale user posted image iz Sarajeva, gdje se aBd namjeravate poroditi na Jezeru ili Vojna. Šta planiraju ove novembarske, da vidim sa kojom cu se družiti, mada i ja nisam nista jos odlucila, gdje cu?


Ja sam oba puta u vojnoj. Tako da cu i treci da ne prekidamo tradiciju


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 14:15:30   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Leena

Nisam novembarska terminusa, ali cu u Vojnu, ako koga zanimauser posted image vec sam dva puta tamo, osim Beciragica (a to sam vec spominjala) svi su mi doktori nekako ok, a i njega sam prezivjelauser posted image

Ziel, nisam htjela reci da su sve zivotinje opasnost, naprotiv... Nas Vito je veliki pas, Lejla ga vuce za usi, gurala mu je prstenu njusku itd., nikad nije zarezao, kad ga bas zaboli, zacvili i gleda prema mm
Da ga spasi. A mali su krhki i da mu radi pola
Stavi koje velikom psu radi, povrijedila bi ga ozbiljno i logicno da bi se branio...
A mace grebu, brate, ja sam ih kao mala navlacila u kucu non stop i vazda izgrebana hodala user posted image

Joj, i meni je beciragic malo bljak :). Ali sam imala srecu oba puta. U septembru je bio na godisnjem i prvi i drugi put kad sam bila trudna.
Tako da znas. Kad sljedece budes planirala racunaj da radjas u septembru user posted image

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Oktobar
1.10.2015 14:16:55   
ninuska

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: *nur*

Terminuše ali i ostale user posted image iz Sarajeva, gdje se aBd namjeravate poroditi na Jezeru ili Vojna. Šta planiraju ove novembarske, da vidim sa kojom cu se družiti, mada i ja nisam nista jos odlucila, gdje cu?


Ja sam oba puta u vojnoj. Tako da cu i treci da ne prekidamo tradiciju


Ja sam odusevljena osobljem. Puno bolje nego 2011 godine. Stalno obilaze, pitaju jel' sta treba..ma za deset

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *