|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sluzni cep
31.10.2015 22:42:13   
ziel
Zene nakon koliko vremena od ispadanja sluznog cepa vam je krenuo porod? I sta slijedi prvo nakon njegovog ispadanja?
Meni upravo izaslo malo vise od velicine oraha, gusto, sluzavo i bijelo-smedje boje... user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 22:46:02   
ziki
Oko 12 do 24 sata u mom slučaju.

Idu bolovi, prvo nepravilan razmak pa se uredovi i skraćuje. Može i krvarenje da krene.

Momak vrijedan, pohito user posted image

Sretno, diši i slušaj dpktora i babice

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 22:48:48   
ziel
Hvala bas sam uzbudjena user posted image user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 22:50:34   
cauchy
Nek ti je sa srećomuser posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 22:56:23   
*nur*
Sretno Ziel,drzimo ti fige user posted image

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 22:59:51   
ziel
Hvala zene, ne znam kad ce krenuti ali javljacu se ja sve dok ne sjednem u auto da krenem u bolnicu user posted image
Malo citam na netu, moze i do 7 dana da ne krene porod... pa vidjecemo. Moram sutra pospremiti po kuci, nema se vise vremena user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 23:01:19   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: ziel

Zene nakon koliko vremena od ispadanja sluznog cepa vam je krenuo porod? I sta slijedi prvo nakon njegovog ispadanja?
Meni upravo izaslo malo vise od velicine oraha, gusto, sluzavo i bijelo-smedje boje... user posted image


Meni vec tri dana tako izlazi. Nekome krenu bolovi u roku 24sata a nekome za nekoliko dana. Uglavnom tijelo se uveliko priprema i najavljuje prve simptone. Sad je najvaznije da pratis kako se beba ponasa. Bar je meni dr tako rekao. Ukoliko duze vremena ne osjetis bebine pokrete javi se doktoru. Do tada cekaj bolove ili da ode plodna voda


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 23:06:33   
ziel
Hvala Pcelice... bas je sad aktivan ,haman mu ja prenijela svoje uzbudjenje pa igra u pupi :-) a jel kod tebe izaslo 3x po toliko koliko sam napisala otprilike vel.oraha? Koliko ima tog cepa inace hmm

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 23:10:08   
*pcelica*
Ne znam vjeruj mi. Ali od prekuce izlazi. Nije sad non stop. Npr danas mozda tri puta da je izaslo. Malo vece od oraha. Juce kad sam bila na pregledu i dr ostalo na rukavici i on govori nije jos sve izaslo. A ja mu se pocela izvinjavati. Meni se gadi a on govori da je to normalno user posted image Samo opusteno.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sluzni cep
31.10.2015 23:15:58   
ziel

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ne znam vjeruj mi. Ali od prekuce izlazi. Nije sad non stop. Npr danas mozda tri puta da je izaslo. Malo vece od oraha. Juce kad sam bila na pregledu i dr ostalo na rukavici i on govori nije jos sve izaslo. A ja mu se pocela izvinjavati. Meni se gadi a on govori da je to normalno user posted image Samo opusteno.

Kad si vec spomenula pregled, mene ovaj moj dr jucer na kontroli bas grubo pregleda, cini mi se da si se i ti zalila skoro na nekog dr. Mene je.Bgm.zabolilo koliko je gurno prste da izvinete user posted image pa nezz jel mogao on to pokrenuti ovaj sluzni cep

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Sluzni cep
2.11.2015 17:38:08   
ziel
Ima li jos iskustava sa sluznim cepom?

Zeneeeeeee

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Sluzni cep
2.11.2015 20:10:42   
Vanja88
ziel
ja licno nisam ni znala da je ispao....na pregledu s 37ned rekao mi gin...bila 3 prsta otvorena...poslali me kuci ja s 39w5d otisla u bolnicu zbog pritiska jer sam dobila lose vjesti o jednoj drugarici i ostave me,porode CR sledece jutro... Ko zna kad bi se ja porodila da nije cr bio...
nista to ne mora da znaci, opusti se i slusaj svoje tjelo!!! Znaces sigurno

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Sluzni cep
2.11.2015 20:11:48   
Vanja88
Da ti je pukao vodenjak bila bi druga prica user posted image

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Sluzni cep
2.11.2015 22:27:56   
sprinter
meni je nedjeljom ujutro ispao,a utorak u noći dobila trudove. tako budi spremna ako već i nisi otišlauser posted image . sretnooooooo.

_____________________________

P 25.01.2012
I 17.02. 2015

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Sluzni cep
2.11.2015 22:30:01   
sprinter
a to što te bolio pregled nije zbog grubosti nego jednostavno svima bude tako bolno. barem meni i mojim prijateljicama s kojima sam pričala oo toj temi.

_____________________________

P 25.01.2012
I 17.02. 2015

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Sluzni cep
2.11.2015 22:37:39   
rose
IZVORNA PORUKA: sprinter

a to što te bolio pregled nije zbog grubosti nego jednostavno svima bude tako bolno. barem meni i mojim prijateljicama s kojima sam pričala oo toj temi.



meni je bilo bolno u prvoj trudnoci..u drugoj nije...dvije razlicite bolnice/doktori

u prvoj trudnoci se sjecam da sma vidjela taj sluzni cep...ali meni je nekoliko dana kasnije pukao vodenjak pa sm otisla u bolnicu cekati bolove koji su poceli par sati kasnije

u drugoj je generano bilo vise sluzi, nisam sigurna jel bio sluzni cep..a porod je krenuo nakon sto sam se bezbolno otvorila i nakon toga mi probili vodenjak user posted image

< Poruku je uredio rose -- 2.11.2015 22:39:52 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Sluzni cep
2.11.2015 22:57:15   
Vanne
meni je sluznio cep curkao nekoliko dana,mislim nekih desetak dana prije poroda,bas je bila gusta sluz...
Hajde bona ziel porodit ces se ne brini,ni u kome nije ostalo user posted image koliko me podsjecas na mene kad sam bila trudna user posted image
Ja sam sve analizirala naveliko i nasiroko user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Sluzni cep
3.11.2015 5:12:16   
ziel
Nisam se jos porodila, ma da mi je da se vise kutarisem ovog podstanara, ne mogu da spavam, disem, hodam, postao je pravo tezak, pitam se koliko ce kg imati na rodjenju... nemam jos nikakvih naznaka za porod, prije na dan od ispadanja sluznog cepa bila 1 prst otvorena... valjda u nedjelju bude nekog veceg pomaka, bole me kosti, po dnu kicme i noge pa valjda se otvaram... hvala na odgovorima user posted image .

< Poruku je uredio ziel -- 3.11.2015 5:13:54 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Sluzni cep
3.11.2015 9:59:16   
Vanne

IZVORNA PORUKA: ziel

Nisam se jos porodila, ma da mi je da se vise kutarisem ovog podstanara, ne mogu da spavam, disem, hodam, postao je pravo tezak, pitam se koliko ce kg imati na rodjenju... nemam jos nikakvih naznaka za porod, prije na dan od ispadanja sluznog cepa bila 1 prst otvorena... valjda u nedjelju bude nekog veceg pomaka, bole me kosti, po dnu kicme i noge pa valjda se otvaram... hvala na odgovorima user posted image .


Falit ce ti stomak,zapamti sto ti kazem user posted image pokusaj se opustiti,uradi par stvari za sebe dok jos mozes,kasnije neces imati vremena ni za sta,ubijaj tako vrijeme dok ne krene porod...sretno ti u svakom slucaju user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Sluzni cep
3.11.2015 10:51:40   
loptica7
U prve dvije trudnoće sluzini cep ispao u radaoni. Ja ga nisam vidjela.
U trećoj ispao ujutro u 6:20 i trudovi krenuli u 6:30. Porodila se u 15:00.
Strpi se. Krenut ce kad bude vrijeme. Prva ti je trudnoća i to ide sporije. Nema pravila, svakome je drugacije.

Sretno i da sto prije drzis svoju bebicu u rukama.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Sluzni cep
3.11.2015 11:02:30   
ziel

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: ziel

Nisam se jos porodila, ma da mi je da se vise kutarisem ovog podstanara, ne mogu da spavam, disem, hodam, postao je pravo tezak, pitam se koliko ce kg imati na rodjenju... nemam jos nikakvih naznaka za porod, prije na dan od ispadanja sluznog cepa bila 1 prst otvorena... valjda u nedjelju bude nekog veceg pomaka, bole me kosti, po dnu kicme i noge pa valjda se otvaram... hvala na odgovorima user posted image .


Falit ce ti stomak,zapamti sto ti kazem user posted image pokusaj se opustiti,uradi par stvari za sebe dok jos mozes,kasnije neces imati vremena ni za sta,ubijaj tako vrijeme dok ne krene porod...sretno ti u svakom slucaju user posted image

hvala draga user posted image user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *