|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Naše dijagnoze i postupci
8.9.2009 20:44:02   
ena0002

IZVORNA PORUKA: ena0002

MM 32 god, ja 28. U braku 4,5 god, na user posted image  radimo 2,5 god. Tek prije nekih 7 mj krenuli sa svim pretragama.
-prije 4 mj kod mm je ustanovljena upala prostate, bio a i sad je na antibioticima pa cemo vidjeti
-kod mm je normospermia-leukospermia, pa se nadamo da cemo se rijesiti tih leukocita
-kod mene papa pokazao upalu i koristila polygynax vaginalete
-takodjer mi je izolovana mikoplazama, pa pijemo antibiotike i zbog toga
-dr. Godinjak spomenu laparaskopiju kao sljedeci korak



Da se dopunim:
muz se nije rijesio leukocita, a nalaz mu se pogorsao, sad je oligospermija-leukospermija i trenutno je na terapiji.
Ja nikako da se rijesim upala user posted image . Cekamo da mm ispije terapiju i da ponovimo nalaz pa da vidimo sta dalje.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Naše dijagnoze i postupci
9.9.2009 7:57:17   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Zoe

Dopunjavam svoj status, znači svi nalazi gotovi, malo poviš.inzulinemija, prl, testosteron, i dobila sam Siofor tbl od 500mg, 1x dnevno ( piti 3 mj. same, a ako ne dođe do O. onda dodati i Klomifen).


Evo slatke dopune - user posted image  smouser posted image user posted image , izgleda da nam je Siofor djelovao u kratkom roku...

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Naše dijagnoze i postupci
11.9.2009 12:16:41   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ja 27 god, a mm 30 i sedam godina braka....bebu nismo htjeli odmah...kada vidite godine pretpostavljate i zasto...
u zadnjih 8 mjeseci smo na ''ispitivanju''
moji nalazi su ok,  nikakve operacije ili posebne tera[pije nisam koristila osim
klomifen i menopur  prije insiminacije...
..2 insiminacije...
mm dijagnoza oligoastenospermija.
dijagnozu cu prosiriti  u subotu kada posjetimo urologa....


Evo da se i ja dopunim.
Znaci tri neuspjele insiminacije
Urolog rekao na zvaničnim pretragama mm sve uredu..treba uraditi hormone...naravno nije još....
mm tri mjeseca koristio klomifen i e vitamin.
Sad u fazi prilkupljanja nalaza  za laparoskopiju i histeroskopiju....

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Naše dijagnoze i postupci
15.9.2009 12:40:40   
srdjana
evo i ja user posted image

nismo se trudili, desilo se...ali 19.09.2008. - spontani pobacaj u 8. sedmici, doktor ga je nazvao "klasicnim spontanim, iz knjige", tacan uzrok nepoznat.
terapija; Xiclav, dalje, slijedi nedostatak slijedece menstruacije, akutna bol u materici zbog ostecene sluzokoze prilikom kiretaze. postepeno se oporavlja ta sluzokoza valjda user posted image pomjera se menstrualni ciklus - od savrseno preciznog (28dana) do blago receno cudnog (oko 21 dan, obilnost varira)
juli-august '09. - ponovni pokusaji unatoc cudnom ciklusu
papa test- uredan, besprijekoran HVALA BOGU!
august 09. - preuranjena menstruacija, tri sedmice kasnije ponovo ali grudi bole isto poslije, jedm slatko i povracam
furam se da sam trudna
septembar 09, 10 dana nakon posljednje menstruacije - obilno krvarenje, jarko crvena krvuser posted image
beta HCG test na vanmatericnutrudnocu hcala Bogu, negativan
dijagnoza se jos ceka ali kazu da je neka cista koja je pukla. i dalje krvarim odoh opet sutra doktoru da vidimo.

sve ostalo je kod oboje ok. MM potpuno zdrav hvala Bogu, a ja sam barem do sad bila. eto.
hocu svoju bebu!

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Naše dijagnoze i postupci
28.9.2009 23:20:56   
boogy woogy
U braku sam 5 godina, prije skoro dvije godine sam rodila sina. Sa prvom trudnocom sam ostala trudna bez problema i iznjela je do kraja takodjer bez problema. Sada zelimo drugo dijete i pokusavamo vec 6 mj. Zadnji par mjeseci sam imala "simptome" trudnoce i svaki mjesec se nadala. Danas sam bila na gin. pregledu i umjesto da me obraduje dr. me je zabrinuo saopstivsi mi da imam miom na maternici i polip user posted image Zabrinuta sam jer imam 28 godina i zelim jos djece. Evo upravo citam po internetu o miomima te njihovim simptomima. Izmedju ostalog "znaju zavarati" pa navesti zenu da pomisli da je trudna jer neki od simptoma znaju biti: ucestalo mokrenje, napetost pri dnu stomaka, lagana krvarenja za vrijeme ovulacije i obilna krvarenja za vrijeme menstruacije, bol u abdomenu.
Trazila sam pdf o miomima na RR ali ga nisam pronasla, pa cu mozda sve sto saznam staviti na novu temu koju cu otvoriti.

(odgovor članu srdjana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Naše dijagnoze i postupci
2.10.2009 20:25:50   
ena0002

IZVORNA PORUKA: ena0002


Da se dopunim:
muz se nije rijesio leukocita, a nalaz mu se pogorsao, sad je oligospermija-leukospermija i trenutno je na terapiji.
Ja nikako da se rijesim upala user posted image . Cekamo da mm ispije terapiju i da ponovimo nalaz pa da vidimo sta dalje.

Rijesili se leiukospermije, sad leukociti 4-5, moze to i bolje pa je mm i dalje na terapiji, a ja mu pored toga uvela:polen i med, cink 2x1, vitamin C 2x1, vitamin E, selen.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Naše dijagnoze i postupci
20.11.2009 20:54:43   
ena0002
IZVORNA PORUKA: ena0002


IZVORNA PORUKA: ena0002

MM 32 god, ja 28. U braku 4,5 god, na user posted image  radimo 2,5 god. Tek prije nekih 7 mj krenuli sa svim pretragama.
-prije 4 mj kod mm je ustanovljena upala prostate, bio a i sad je na antibioticima pa cemo vidjeti
-kod mm je normospermia-leukospermia, pa se nadamo da cemo se rijesiti tih leukocita
-kod mene papa pokazao upalu i koristila polygynax vaginalete
-takodjer mi je izolovana mikoplazama, pa pijemo antibiotike i zbog toga
-dr. Godinjak spomenu laparaskopiju kao sljedeci korak



Da se dopunim:
muz se nije rijesio leukocita, a nalaz mu se pogorsao, sad je oligospermija-leukospermija i trenutno je na terapiji.
Ja nikako da se rijesim upala user posted image . Cekamo da mm ispije terapiju i da ponovimo nalaz pa da vidimo sta dalje.
-----------------------------------------------------------------
Rijesili se leiukospermije, sad leukociti 4-5, moze to i bolje pa je mm i dalje na terapiji, a ja mu pored toga uvela:polen i med, cink 2x1, vitamin C 2x1, vitamin E, selen.

Uradjena laparoskopija, jajovodi prohodni user posted image ....idemo dalje user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Naše dijagnoze i postupci
21.11.2009 0:26:06   
Almaa
Trudimo se 2. god. i nešto u postupku kod doc.Godinjaka 1. god. ja radila hormone, briseve, laparo i histero sve u redu, u maju radili jednu inseminaciju,
kod MM prvi nalaz spermiograma oligospermia sa 2 milona spermijauser posted image , drugi nalaz 10 milona, treči 13 miliona i četvrti 25 milionauser posted image user posted image .
Pije  bioastin 2X2, cink 25 mg, vitamin C 1000, folnu kiselinu i jede suncokret, bademe, med i brazilske orašcice.


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Naše dijagnoze i postupci
21.11.2009 22:33:54   
mirabela
Evo i mene,

Ja 30 god., moj user posted image  40. U braku smo 13 godina, na user posted image  smo cekali i borili se punih 10 godina.Zivimo u Mariboru, imala sam 4 operacije (polip, pregrada u maternici, neke mesne ciste, dvorogu maternicu),taman sve zavrsili uhvati me i slijepo crijevo user posted image ,katastrofa.Odlucimo se za IVF, dr.Vlaisavljevic sve lijepo napravi i mi ugledamo magicni user posted image . 2006 dobijemo sina Tarika.Poslije sam imala 2x user posted image , ali nazalost obadvije su bile vanmaternicne.

Srecno svima user posted image user posted image user posted image , pozdravcic user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Naše dijagnoze i postupci
21.11.2009 22:39:26   
aidicaa
Ja i muz dve  godine u braku( 12 decemra akb) user posted image . Na user posted image radimo nekih 15-16 meseci. Tek sada smo poceli sa pregledima. Prvi pregled bio u cetvrtku:ginekoloski i ultrazvucno sve u redu, a od 14 jan pocinjemo sa zajednickim pregledima:spermogram, krv...Nadam se da ce mo uskoro biti roditelji user posted image  user posted image . Od srca zelim svima puno bebicauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image   na rr

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu mirabela)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Naše dijagnoze i postupci
9.1.2010 9:19:52   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: malena27
od 05.05.2009.
u braku 1 godina i 8 mjeseci, radimo na user posted image 10 mjeseci
MM- 31 godina-prije 3 mjeseca dijagnoza oligoastenoteratozoospermia + varicocoele II stepen
po preporuci urologa pije med+sirce po jednu kasiku 3xdnevno, vitamine E i C od po 500mg 2x1 + Cink 2x1
u petak ponavlja spermiogram, pa pada odluka da li ili ne uraditi operaciju varicocoele, zavisno od nalaza
ja - 27 i 1/2 godina-dijagnoza post mikrocisticni jajnici bilateralno, papa uredan, brisevi takodjer, terapija Dabrostonom 3 (od 14-28 dc) ciklusi bili na 28-29 dana + 2 mjeseca (od 16-28 dc) oba ciklusa na 31 dan sa pauzom od 2 mjeseca tokom kojih nije doslo do user posted image   iako sam koristila klomifen...


evo da se dopunim

u braku 2 godine i 4 mjeseca, radimo na bebi od jula 2008.
MM 31,5 godina-oligoastenoteratozoospermia + varicocoele II stepen
ja 28, svi nalazi uredni, jucer odradjena histeroskopija, nalaz uredan, od danas pocinjem stimulaciju gonalima za IVF-ICSI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Naše dijagnoze i postupci
9.1.2010 11:05:43   
mina minka
ja 31god a muz 32. u braku 2,5god.
moje stanje polip na grlicu odstranjen uspjesno u ordinaciji upale velike i to rijeseno. hsg prohodno. neredovni ciklusi od 28 do 36 dana.
hormoni neuredni , folikuli ne uspiju da sazriju pa iygledada nema ovulacije. prolaktim 711 a sljed ciklus 512 pijem cyclo proginovu. hormoni stotne cini mi se uredni . juce sam dobila nalaz m=nisam isla dr.
mm spermogram los malo se popravio al ne dovoljno. misli da je oligospermija i leukospermija. dakle ima koncentraciju 21milon a pokretljivost 8.5 i leukociti 15.
urolog predloyio oper variocele al se ginekolog balic ne slaye. sad pije sve one vitamine pa cemo vidjet sta dalje

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Naše dijagnoze i postupci
15.1.2010 14:18:13   
aidicaa
IZVORNA PORUKA: aida/ammo

Ja i muz dve  godine u braku( 12 decemra akb) user posted image . Na user posted image radimo nekih 15-16 meseci. Tek sada smo poceli sa pregledima. Prvi pregled bio u cetvrtku:ginekoloski i ultrazvucno sve u redu, a od 14 jan pocinjemo sa zajednickim pregledima:spermogram, krv...Nadam se da ce mo uskoro biti roditelji user posted image  user posted image . Od srca zelim svima puno bebicauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image   na rr

Evo da se i ja malo dopunim...
Konacno smo startali sa pregledima...
Vadili krv i mm i ja, ginekoloski sve u redu kod oboje...muz dao urin na pregled...
Od prvog dana sledece menstruacije pocinjemo sa antibioticima oboje: "doxyferm", a ja od 3-eg dana user posted image pocinjem sa "pergotime" tabletama za stimulaciju ovulacije...
13 dan od vestice opet na pregled, i spermogram user posted image user posted image user posted image



_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Naše dijagnoze i postupci
15.1.2010 23:01:53   
orleanka
Nova sam na forumu, pa je red i da se predstavim. Imam 31 god, mm 40 god. U braku 8 god. trudilice smo čitavih 7 god. Do sada smo promjenili 5 različitih doktora, i kod svakog išli od početka, HSG, hormoni, spermići i td. I kod svakog isto oligoastenospermija, kod prva 4 doktora nemoguće doći do začeća osim IVF. Tako i radimo 2 puta, prvi neuspješno, a drugi put se borio, i nije se izborio, tako da imamo male ožiljke. sada smo kod 5-tog doktora. Lijekovi su malo skupi, ali smo sa 2 miliona spermića došli do 112 miliona, još su nam malo spori, ali zbog testosterona, sada radimo na njemu. Bez obzira na dalju terapiju juče smo uradili inseminaciju, imali smo 112 miliona spermića i dva folikula, tako da se sada moramo naoružati strpljenjem

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Naše dijagnoze i postupci
16.1.2010 0:21:43   
aidicaa
Orleanka dobrodoslica od mene...
Strpljen spasen! Bit ce akb ovaj put user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu orleanka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Naše dijagnoze i postupci
16.1.2010 9:02:07   
Almaa
IZVORNA PORUKA: orleanka

Nova sam na forumu, pa je red i da se predstavim. Imam 31 god, mm 40 god. U braku 8 god. trudilice smo čitavih 7 god. Do sada smo promjenili 5 različitih doktora, i kod svakog išli od početka, HSG, hormoni, spermići i td. I kod svakog isto oligoastenospermija, kod prva 4 doktora nemoguće doći do začeća osim IVF. Tako i radimo 2 puta, prvi neuspješno, a drugi put se borio, i nije se izborio, tako da imamo male ožiljke. sada smo kod 5-tog doktora. Lijekovi su malo skupi, ali smo sa 2 miliona spermića došli do 112 miliona, još su nam malo spori, ali zbog testosterona, sada radimo na njemu. Bez obzira na dalju terapiju juče smo uradili inseminaciju, imali smo 112 miliona spermića i dva folikula, tako da se sada moramo naoružati strpljenjem

orleanka, bice to ok, ako Bog da, čekamo s tobom rezultate i navijamo user posted image
koje lijekove je pio tm?


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu orleanka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Naše dijagnoze i postupci
16.1.2010 9:35:09   
orleanka
Hvala drage moje Aida i Almaa, podrška mi zaista treba, a pogotovo od onih koje me u potpunosti razumiju. MM je pio različitu terapiju, proxeed i tako, ali smo najviše uspjeha imali kada smo prvo sredili upalu koju je imao injekcijama antibiotika i amer čajem, a posle toga je pio tri mjeseca padutin 3X1, proviron 3X1, nakon toga padutin 2X1, priviron 2X1, injekcije pergonala svaki treći dan 3000 jedinica, i zaista se vide rezultati, imamo ih dovoljan broj, još malo da popravimo brzinu i kvalitet, koja je loša zbog veoma niskog testosterona, a dr. kaže da će se popraviti od pregnila koji smo nastavili koristiti samo nešto u većoj količini. 

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Naše dijagnoze i postupci
16.1.2010 15:03:59   
aidicaa
Orleanka tu smo uvek jedna za drugu user posted image , zato i postoji ovaj forum...
Svrati i do cekaonice tu pricamo o svemu i svacemu, prava opustencija user posted image user posted image user posted image
Evo ti link http://www.ringeraja.ba/forum/m_485996/mpage_74/tm.htm#498331 cekaonice pa bujrum
Bice akb sve u redu, ma bit ce mo i mi mame insala user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio aida/ammo -- 16.1.2010 15:06:47 >


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu orleanka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Naše dijagnoze i postupci
6.2.2010 17:49:18   
misica
Imam 33 god a mm 30 + mali clan sin ima 6 god.
osam godina u braku.
- imala prije sina vanmatericnu (2002)
- poslije dijagnoza hiperprolaktonemija lijecena bromergonom
- zatim trudnoca porod krenuo prirodno zavrsio carskim( prolaps pupcanika)
- zatim(2007)upala jajnika i ranica na grlicu
- nakon izljecenja imala trihomonas koji sam izljecila
- nakon tog izljecenja urea-mikoplazma koju sam takodje izljecila
5 god pokusavamo drugu bebu a dijagnoza opet poviseni prolaktin gdje su mi rekli da uopste nemam ovulaciju. Poslali me na pretrage stitna i itd. gdje sam od svega odustala ima godina da sam stala na tim pretragama. Jos uvijek pokusavamo!!!!

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Naše dijagnoze i postupci
6.2.2010 19:16:46   
tajcika
misice nemoj odustajati,ja nisam imala bas ovoliko problema kao ti,curicu sam rodila 2000 god. od 2003 god. imala sam problema sa povisenim prolaktinom i ostalim polnim hormonima,ovulacijom, neredovnemenstruacije i sl. uglavnom pred kraj 2008 god. dobila sam dijagnozu rane menopauze i dr. mi je rekla da su sanse za trudnocu male jer mi je uz sve to i desni jajnik se "smanjio"...kako god sad sam u 31 sedmici trudnoce...
ako ima nafake za drugu user posted image bit ce samo se opusti i ne razmisljaj

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Naše dijagnoze i postupci
6.2.2010 23:05:28   
misica
Hvala tako sam i obustavila nalaze uradila samo rtg glave(sve ok) pa sta dragi Bog da!!!!

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Naše dijagnoze i postupci
21.2.2010 11:57:20   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: ledy blue

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ja 27 god, a mm 30 i sedam godina braka....bebu nismo htjeli odmah...kada vidite godine pretpostavljate i zasto...
u zadnjih 8 mjeseci smo na ''ispitivanju''
moji nalazi su ok,  nikakve operacije ili posebne tera[pije nisam koristila osim
klomifen i menopur  prije insiminacije...
..2 insiminacije...
mm dijagnoza oligoastenospermija.
dijagnozu cu prosiriti  u subotu kada posjetimo urologa....


Evo da se i ja dopunim.
Znaci tri neuspjele insiminacije
Urolog rekao na zvaničnim pretragama mm sve uredu..treba uraditi hormone...naravno nije još....
mm tri mjeseca koristio klomifen i e vitamin.
Sad u fazi prilkupljanja nalaza  za laparoskopiju i histeroskopiju....


Evo jos da dodam ..
odradjena laparoskopija i histeroskopija..sve uredu..
mm ponavljao spermogram..mali pomak..pokretni su se sa 40 povecali na 50..ostalo identicno...sada pije bioastin pa za neka tri mjeseca ce mo vidjeti imali pomaka
uradjena i 4 insiminacija..sada cekamo njene rezultate..


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Naše dijagnoze i postupci
2.3.2010 14:56:16   
lusesita
Ja sam nova pa da vam se pridruzim!
Ja 24 godine,mm 34,u braku jos malo pa pune 4 godine.
Njegov spermiogram- dobar.
Ja -policistican jajnik,zavaljena materica,(septum materice,do prije par dana)
Dva spontana su iza nas,za dva mjeseca opet mozemo poceti raditi na bebi.

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Naše dijagnoze i postupci
8.3.2010 12:38:20   
aidicaa
IZVORNA PORUKA: aidicaa

IZVORNA PORUKA: aida/ammo

Ja i muz dve  godine u braku( 12 decemra akb) user posted image . Na user posted image radimo nekih 15-16 meseci. Tek sada smo poceli sa pregledima. Prvi pregled bio u cetvrtku:ginekoloski i ultrazvucno sve u redu, a od 14 jan pocinjemo sa zajednickim pregledima:spermogram, krv...Nadam se da ce mo uskoro biti roditelji user posted image  user posted image . Od srca zelim svima puno bebicauser posted image  user posted image  user posted image  user posted image   na rr

Evo da se i ja malo dopunim...
Konacno smo startali sa pregledima...
Vadili krv i mm i ja, ginekoloski sve u redu kod oboje...muz dao urin na pregled...
Od prvog dana sledece menstruacije pocinjemo sa antibioticima oboje: "doxyferm", a ja od 3-eg dana user posted image pocinjem sa "pergotime" tabletama za stimulaciju ovulacije...
13 dan od vestice opet na pregled, i spermogram user posted image user posted image user posted image



Evo i ja jos alo da dodam..
Spermogram mm los user posted image user posted image user posted image
Meni prolaktin povisen 360...30marta idem na magnetnu rezonancu...
Za muzica videcemo sta ce reci doktor. Ali o tome tek kad moji rezulati budu gotovi...


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Naše dijagnoze i postupci
17.3.2010 21:12:32   
malena ze
i muz i ja imamo 32 god,kod mene pcos,muz asthenoteratozoospermia,preporucen nam je ivf,trenutno radimo na svim mogucim nalazima,pa cemo vidjeti.Od danas sam ponovo na dabrostonu,nakon male pauze,pa kad dodje user posted image moram uraditi hormone.Nada zadnja umire ....

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *