|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Turske serije
17.3.2016 9:58:54   
anitaa
Kad su se te serije pojavile u punom sjaju nisam ni pomišljala da ih gledam, pratile su ih moja baka i mama koja je tek otišla bila u penziju...ne volim taj žanr, nevezano za porijeklo serije, ali moram priznati da mi je jedna turska serija prirasla srcu : Kad lišće pada, počela se prikazivati kad sam rodila svoju prvu djevojčicu i znala sam je pogledati, valjda se na porodiljno lako bilo ufurati u taj neki slow motion...sjećam se i simbolike da je serija trajala skoro do njenog odlaska u vrtić...poslije kad su reprizirali nisam se više mogla ufurati u taj film...

(odgovor članu Lilium Bosniacum)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Turske serije
17.3.2016 10:04:45   
irenaSA
user posted image
Slično iskustvo imam...inače nisam ljubitelj serijskih prikazivanja...a naročito španskih, indijskih, turskih..ali i ja sam kada sam 2009 trudna bila gledala Gumušuser posted image vjerovatno pod uticajem hormona...a nekada prije znala sam s mamom preltiti nekakvu Milagros..znam samo da opičena bilauser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Turske serije
17.3.2016 10:24:30   
anitaa
Haha Irena, dobra si, moguće je da su hormoni tu upleli svoje prste, dobro još i suze ne prolih zbog serije...sjećam se kad bih išla kod bake u posjetu i dođe joj jedna komšinica i tenta me da joj čitam titlovane npr. meksičke sapunice....to bi se komotno moglo licencirati kao metoda mučenja...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *