|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
9.8.2016 15:46:16   
rose

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ali curke, ja sam zaposlena, ja sam magistar nauka, radim na dva mjesta. Dakle, što se toga tiče, ne bih trebala da imam probleme. Ali nisam žena koja je napucana fizički, u smislu šminka, odijevanje i sl.. Nemam neku podršku muža u životnim situacijama, uglavnom je na strani roditelja bilo do mene ili do njih, ja sam kriva uvijek. Mislim da me to izbacilo iz samopouzdanja. Ne znam kako da savladam depresiju u kojoj sam i veliki bijes prema njima.



ok, pametna, finansijski neovisna...u danasnje vrijeme je lako napraviti make over, vrlo lako mozes biti i sredjena i napucana, ako to zelis ...odvoji vrijeme za sebe i umjesto sto se nerviras u kuci, otidji na frizuru, sminku i shopping (nove krpice i izgled itekako dizu samopouzdanje...jos par komplimenata koji sigurno nece izostati user posted image )...ako pare nisu problem, a i sama ih zaradjujes imas pravo da ih na sebe i potrosis, bar u nekom obimu ... kad skonta da ti nije centar svijeta ni on, ni kuca...mozda promjeni odnos

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
9.8.2016 15:48:50   
rose

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav drage clanice

Pisem jer ne znam ni ja kako da sebi pomognem. Dok smo bili u vezi bila sam najbolja djevojka na svijetu a sada nista ne valjam nisam cak ni materijal za brak (to su njegove rijeci) iako sam zbog njega ostavila sve i dosla u njegovu sredinu gdje samo njega imam i vecinu vremena provodim u kuci. Stalno je nezadovoljan. Derace se na mene zbog peskira, zbog papuca vise ni sama ne znam zbog cega.Razbijao mi,prijetio kako je ovo previse slatko, kako slabo cistim samo boga molim da mi ispadne iz ruku, da ocistim usisivac jer ako mu dodjem i kazem da je crko ima da mi ga od glavu razbije i tako. Ako krebem da mu objasnim ni tu ne valjam jer sta ima da mu kontriram. rudim se al opet ne valjam. Ocekuje da ga slusam bez pogovora za sve pa i ako me digne u drustvu da mu nesto donesem a ja se izmotavam jer su mu vec rekla da mi je to bezveze onda cu i zapamtit gdje sam pogrijesila pa ce me ignorisat danima. Za sve sam opet ja kriva. A on ocekuje kad se smiri da mu padnem u zagrljaj sto je prije i bilo tako al vec nakon tolikovremena pobavljanja njegovog ponasanja ja sam se distancirala jer sam skrhana a on opet tu mene kriva i stalno nipodastava. Prije sam samo komplimente dobivala a sad samo kritike. Vrijeme je i da se formira porodica i veliki je pritisak sa njegove i strane njegove porodice i tu opet ne valjam jer nemam dijete. Sve me poredi sa drugim zenama kako su one valjane ja nisam. Pomozite user posted image



pretpostavljam da je ovo druga anonimna...ja bih digla sidro i vratila se u svoju sredinu i svojim prijateljima...to je psihopata kojem nikad neces valjati...dok jos nemas djece, hvataj se noge a i da imas, vrijedi isti savjet

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
18.8.2016 8:56:56   
Anoniman
Kako biste provjerile da li vas muž pravi budalom, vara?
Na nekom sam tragu da moj muž ima interes prema drugim ženama.
Da se dopisuje na viberu i briše razgovore.
Kako bih to provalila?
Molim za savjete.

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
18.8.2016 14:52:34   
salmy

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako biste provjerile da li vas muž pravi budalom, vara?
Na nekom sam tragu da moj muž ima interes prema drugim ženama.
Da se dopisuje na viberu i briše razgovore.
Kako bih to provalila?
Molim za savjete.


Svaki muškarac ima interes prema drugim ženama(logično) i ja se Bgm okrenem i zainteresiram kad vidim zgodnog frajera...bezzw bi bilo da ga žene ne zanimaju...ti moraš da se potrudiš oko njega da ga ti interesi prodaju😁....
Očito mu je dosadno u braku dok se dopisuje sa drugim ženama...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
23.8.2016 13:25:06   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako biste provjerile da li vas muž pravi budalom, vara?
Na nekom sam tragu da moj muž ima interes prema drugim ženama.
Da se dopisuje na viberu i briše razgovore.
Kako bih to provalila?
Molim za savjete.


lijepo kad vidis da pise uzmes mu handy hahhahaha i procitas nista nema provaljivanja lijepo fino ako te zanima skim pise i sta pise , u trnutku dopisivanaj zatrazis handy i to bi bilo to.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
23.8.2016 14:02:04   
salmy

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako biste provjerile da li vas muž pravi budalom, vara?
Na nekom sam tragu da moj muž ima interes prema drugim ženama.
Da se dopisuje na viberu i briše razgovore.
Kako bih to provalila?
Molim za savjete.


lijepo kad vidis da pise uzmes mu handy hahhahaha i procitas nista nema provaljivanja lijepo fino ako te zanima skim pise i sta pise , u trnutku dopisivanaj zatrazis handy i to bi bilo to.


Ja recimo nikad ne bih uzela mob i čitala...meni to nekako djetinjasti..ono daaaj mi needam i vucete se...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
23.8.2016 14:21:44   
ladyblue RR
ne bih ni ja nikada provjeravala nečiji telefon pa ni mužev kao što ne očekujem da bi on provjeravao moj.
ne znam zašto misliš da se dopisuje sa drugim ženama? tripuješ ili si nešto vidjela?
hipotetički, da me interesuje, ja bih mu recimo rekla da znam (ako već mislim da znam) i rekla mu šta ga sljeduje ako se moje sumnje potvrde.
ali, vjeruj Zabranjenom pušenju kada kaže "što manje dijete znaš, to si manje nesretan".

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
23.8.2016 17:55:06   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako biste provjerile da li vas muž pravi budalom, vara?
Na nekom sam tragu da moj muž ima interes prema drugim ženama.
Da se dopisuje na viberu i briše razgovore.
Kako bih to provalila?
Molim za savjete.


lijepo kad vidis da pise uzmes mu handy hahhahaha i procitas nista nema provaljivanja lijepo fino ako te zanima skim pise i sta pise , u trnutku dopisivanaj zatrazis handy i to bi bilo to.


Ja recimo nikad ne bih uzela mob i čitala...meni to nekako djetinjasti..ono daaaj mi needam i vucete se...


pa kada bi me zanimalo uzela bih bez da razmisljam okolo dal smijem ili ne i kako da ga uzmem , handy moj njegovo uvijek tu pa ko voli nek izvoli hahahhaha , daleko od toga da bih se vukla kada bi doslo do vucanja nema tu zivota

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
23.8.2016 18:18:02   
Galicia
Kako bih to provalila?


Pitas ga fino.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
28.8.2016 19:13:51   
Anoniman
Pronadjoh ovu temu i sebe u njoj. Nakon godinu dana braka poceo je njegov jako ruzan odnos prema meni. Htjela sam da se rastavim, medjutim od tada sam, sto ni sama sebi ne mogu da objasnim ostala jos cijele dvije godine da trpim sve i svasta.
Zanima me da li ima neka zena koja se rastavila i da li je uspjela da pronadje svoju srecu?
Bojim se da sam promasila i da mi vise nema popravnog, sada kada se svi uzimaju ja treba da se rastajem. On mi je rekao da ako odem da nemam iste sanse kao prije, tesko da ce me ko htjeti zeniti. Kaze zena kada se rastavi je etiketirana.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
28.8.2016 20:17:48   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Anoniman


On mi je rekao da ako odem da nemam iste sanse kao prije, tesko da ce me ko htjeti zeniti. Kaze zena kada se rastavi je etiketirana.



Pokusava da te uplasi i tako zadrzi. Vidi da si nesigurna, pa mu je lako tako. Pocni ti raditi na sebi, pa ce ti biti lakse da sama sebe ucinis sretnom. A ako se promijenis, pocet ces i da privlacis drugacije ljude u svoj zivot.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
1.9.2016 18:37:03   
Anoniman
Hvala puno na misljenju Alma_27. Sve najbolje ti user posted image Izgleda bas i nije aktivna ova tema

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
5.9.2016 14:59:35   
Druga Sreća

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pronadjoh ovu temu i sebe u njoj. Nakon godinu dana braka poceo je njegov jako ruzan odnos prema meni. Htjela sam da se rastavim, medjutim od tada sam, sto ni sama sebi ne mogu da objasnim ostala jos cijele dvije godine da trpim sve i svasta.
Zanima me da li ima neka zena koja se rastavila i da li je uspjela da pronadje svoju srecu?
Bojim se da sam promasila i da mi vise nema popravnog, sada kada se svi uzimaju ja treba da se rastajem. On mi je rekao da ako odem da nemam iste sanse kao prije, tesko da ce me ko htjeti zeniti. Kaze zena kada se rastavi je etiketirana.

Ako još pratiš ovo ja ću ti dati jednu sliku pa ti protumačiuser posted image Muž tvoje sestre je arogantan, možda i posesivan, i stalno je vrijeđa. Ti to vidiš ali ona ne, pa ne reaguje. Ona pokušava da bude bolja i stalno ne uspijeva u tome i dobija stalno pogrde. Ti ne možeš da vjeruješ da ona ne reaguje.Pokušavaš je na razne načine spustiš na zemlju i ona ti kaže kako joj je muž rekao da neće više moći naći nikoga poslije njega jer će biti etiketirana.
Samo malo...pa kako je taj tvoj muž tebe dobio. Na lutriji? Dok je odlučio da te oženi znači da si mu dobra. Nije nikada bio problem osvojiti, najveći je problem zadržati. On to očito ne zna pa se ponaša kao dijete prema igrački koju je izgustirao. Može da je baci, njegova je. Može da je šutne, izigrao se. Može da priča o njoj šta hoće jer nema više emocije...Razmisli da niko nije preči od tebe. Naći će se uvijek neko ko će da te pazi onako kako zaslužuješ. Ako se to desilo nakon samo godinu, kakav život očekuješ? Ako hoćeš da budeš robinja nekome za koga si mislila da je normalan a pokazalo se da nije, onda samo nastavi. Očigledno je da si već pokrenula niz pitanja i to je već prvi korak prema borbi. Ja imam jedan propali brak iza sebe(drugi mi je uspješan user posted image ) i smatram se normalnim, pa ako te interesuje muško mišljenje samo pitaj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
6.9.2016 22:07:31   
Lozana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kako biste provjerile da li vas muž pravi budalom, vara?
Na nekom sam tragu da moj muž ima interes prema drugim ženama.
Da se dopisuje na viberu i briše razgovore.
Kako bih to provalila?
Molim za savjete.


instaliraj viber na svom laptopu i unesi njegov broj,kad njemu stizu poruke stizu i tebi...ili napravi lazni profil na fb ako ga koristi i malo mu se udvaraj i procijeni.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
6.9.2016 22:13:43   
Lozana
ja sam 13 godina u braku sa jednom ljencugom koji nije nizasta stvoren,nekako bi smogla snage i ostavila ga ali kako da postupim sa djecom?ako ih odvedem dok nadjem posao i budem radila ko da se brine o njima,imaju 5 i 11 godina,zivimo u ruralnoj sredini gdje je sve sramota....a da ostavim recimo sina bojim se da bi ga okrenuo protiv mene a i tesko mi je da nisam pored njega i da se brinem o njemu.nemam posla ali imam nesto novca za pocetak i da napomenem da on aktivno ne radi zadnjih 7 godina.Kako ?

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
7.9.2016 2:39:38   
Druga Sreća
Svi mi se pomalo plašimo promjena,šta će reći sredina i mnogih drugih izgovora. Treba napraviti rez i krenuti iz nova. Teško je, znam, ali pristati da budeš robinja nekome zato što je bitno šta će reći sredina i kako sa djecom. Djeca će svejedno da odrastu i odu, ali onda je kasno da se bilo šta mijenja jer vremena za rehabilitaciju ima sve manje, a i godine nose svoje. 13 godina OK, ali kada je dosta. Dok su osvajali na trepavicama dubili a sad'? A što se špijunaže tiče, dok sumnja znači da postoji nešto. Ne brišu se poruke tk tako...
Ima jedna anegdota vezana za posao žene u kući. Ide ovako: Ako je znate biće lijepa zgoda da se prisjetite, a ako ne znate još će tek da pogodi metu :)
Dolazi muž s posla, a pred kućnim vratima se djeca sva umazana otimaju za šerpu. Prljaviiii kao iz svinjca. Ulazi muž u kuhinju-RUSVAJ. Ni jedan tanjir nije opran, prljav pod, prosute mrve i komadi hljeba po stolu...Okrećese i ode u toalet, a tamooo veeeša kao u priči. Sve razbacano kada prljava - užas. Penje se na stepenice preskačući stvari i ulazi u spavaću sobu...U spavaćoj sobi žena leži a krevtu i čita knjigu. Pita je zabrinuto: Da li je sve u redu? Ona onako nonšalatno ispod oka odgovori: A zašto ne bi bilo?
M: Pa mislio sam sav onaj nered...
Ž:Kakav nered?
M: pa ono dole i ona stepenicama i u prizemlju...
Ž: Nije to dragi nered, nego moji dnevni poslovi koje ja radim dok ti ne vidiš i obično kada dođeš kući nadrndan i raskukan pitaš me od čega sam se umorila. E, pa eto vidiš, danas sam uzela slobodan dan :)

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
7.9.2016 8:45:46   
ziel

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Anoniman


On mi je rekao da ako odem da nemam iste sanse kao prije, tesko da ce me ko htjeti zeniti. Kaze zena kada se rastavi je etiketirana.



Pokusava da te uplasi i tako zadrzi. Vidi da si nesigurna, pa mu je lako tako. Pocni ti raditi na sebi, pa ce ti biti lakse da sama sebe ucinis sretnom. A ako se promijenis, pocet ces i da privlacis drugacije ljude u svoj zivot.

Suplja prica da te nece niko htjeti vise, zene se udaju i drugi i treci i cetvrti put.user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
7.9.2016 9:00:57   
ziel
Ja mogu reci svoj dio price, znaci i sad se zakacimo za sekundu, povrijedi on mene , onda ja njemu vratim na neki drugi nacin i kroz 2-3 dana opet pricamo normalno, smijemo se, kontamo gdje da idemo, da hodamo i sl.
U prvoj god.braka je bilo dosta dosta teze dok se nismo uklopili u zajednicki zivot, on navikao da ga maze da mu se jelo i pice i sta god zatrazi donese na noge, meni to nije odgovaralo i oko toga je i sad problem, ja necu da mu donosim tako ko neki pas, pa je doslo do toga da 90% on sebi donosi i stavlja na stol, a ostalih 10% ja ako sam u tom trenutku slobodna.
Sve to pocinje od toga kako je navikao dok se nije ozenio tj kako se njegova mama, sestre postavile jel mu one sluze kao sluskinje... u mom slucaju su ga njegova mama i sestra razmazile totalno samo sto ga nisu hranile ono kao bebu ...zato sam ja imala probl.ali sad mnogo bolje, ja sam ga popravila ali nisam opet skroz... ali vremenom postaje bolji kako sazrijeva kao muz, otac, domacin svoje kuce. Sad je njima msm svekru , svekrvi i zaovi , cudno kako mm radi neke stvari kad mu kazem jer im je to bilo nezamislivo . Znaci samo strpljenja i mudrosti treba. Nismo ni mi savrsene ali eto malo oni malo mi da se prilagodjavamo i tu je uspjeh.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
7.9.2016 10:58:00   
Druga Sreća

IZVORNA PORUKA: ziel

Ja mogu reci svoj dio price, znaci i sad se zakacimo za sekundu, povrijedi on mene , onda ja njemu vratim na neki drugi nacin i kroz 2-3 dana opet pricamo normalno, smijemo se, kontamo gdje da idemo, da hodamo i sl.
U prvoj god.braka je bilo dosta dosta teze dok se nismo uklopili u zajednicki zivot, on navikao da ga maze da mu se jelo i pice i sta god zatrazi donese na noge, meni to nije odgovaralo i oko toga je i sad problem, ja necu da mu donosim tako ko neki pas, pa je doslo do toga da 90% on sebi donosi i stavlja na stol, a ostalih 10% ja ako sam u tom trenutku slobodna.
Sve to pocinje od toga kako je navikao dok se nije ozenio tj kako se njegova mama, sestre postavile jel mu one sluze kao sluskinje... u mom slucaju su ga njegova mama i sestra razmazile totalno samo sto ga nisu hranile ono kao bebu ...zato sam ja imala probl.ali sad mnogo bolje, ja sam ga popravila ali nisam opet skroz... ali vremenom postaje bolji kako sazrijeva kao muz, otac, domacin svoje kuce. Sad je njima msm svekru , svekrvi i zaovi , cudno kako mm radi neke stvari kad mu kazem jer im je to bilo nezamislivo . Znaci samo strpljenja i mudrosti treba. Nismo ni mi savrsene ali eto malo oni malo mi da se prilagodjavamo i tu je uspjeh.

Niko nije savršen. Zato dijalog i postoji. Nekada je sa akcentom, nekada bezvoljan, nekada bez puno riječi. Sve faze su prisutne. Žene bi trebale da znaju da je muškarac GLAVA kuće, a žena je VRAT koji tu istu GLAVU okreće gdje treba. Imate načine da to sprovedete user posted image
Ziel BRAVO! za to što nisi pristala da budeš sluškinja. user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
7.9.2016 11:10:29   
ziel
Druga sreca 😉👍
Ja sam uvijek za to da se stvari poprave nego da se razvodi... Ali eto opet treba znati i za sebe kad smo nesto dovoljno trpili kad je granica.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Druga Sreća)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: ne znam kako da sebi pomognem...
7.9.2016 12:35:38   
Druga Sreća

IZVORNA PORUKA: ziel

Druga sreca 😉👍
Ja sam uvijek za to da se stvari poprave nego da se razvodi... Ali eto opet treba znati i za sebe kad smo nesto dovoljno trpili kad je granica.

Ziel i ja sam za to da se stvari poprave, ali na obostrano zadovoljstvo. Dok god je jedna strana nezadovoljna samo odlaže ono što treba da se desi. Moje mišljenje je da je bolje zdrav razvod nego bolestan brak. Ljudi svakakve izgovore sebi daju i jedan je od tih da neće "zbog djece". Po meni to je najgori mogući scenario za djecu da gledaju kako im roditelji glume da se slažu. Nema sreće tamo gdje se žena ništa ne pita i gdje nije ravnopravna. Bra je zajednička institucija Žene i Muškarca i niko nije dužan da trpi nikakve torture. Opet, po meni, psihološka tortura je najgora. Uzmite za primjer samo test sa rižom. Porazno je to kada vidim ženu koja je trudna i vuče dvoje djece sa sobom držeći ih za ruke i još plus kese iz prodavnice, a muž joj par koraka iza sa novinama pod miškom. Neko će reći da je sama birala, ja bih rekao da je to dozvolila.
Ima jedna poučna priča učitelja i učenika:
Učitelj kaže učeniku, koji nije mogao da se kontroliše u bijesu, da svaki put kada je ljut zabode ekser u drvenu ogradu. Takođe, svaki dan kada nije ljut da jedan ekser za taj dan izvadi. Učenik je krenuo sa zabijanjem eksera i vađenjem svaki dan kada nije bio ljut. Krenuo je intenzivno da zabija eksere i onda je polako naučio da se kontroliše i vadio je svaki dan po jedan ekser dok nije došlo vrijeme samokontrole i nije imao potrebe više da zabija eksere, a sve ih je izvadio. Ponosno je otišao učitelju da kaže kako je njegova ograda prazna od eksera. Učitelj ga je odveo do ograde i pokazao mu sve one rupe objašnjavajući. Vidiš, ova ograda to je naša duša. Ekseri su ružne riječi koje nekom izgovorimo, a rupe su ono što su te riječi proizvele.
Stvarno se pitam gdje je granica?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *