|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stan
10.8.2016 23:12:49   
Nedodirljiva
Zene moja rodica zeli da kupi stan,Jedini koji je nasla da joj odgovara jeste jedan na prvom spratu gdje je ispod neki kafic.Ali nije to mozda to sto joj smeta vec sto je iznad tog kafica velika ploca tako da njoj dodje ispod balkona ta ploca.Ima ona i dalje neki normalan pogled i nije to sto je odbija vec kakv je nas narod,bacaju svasta i to sve ide njoj ispred prozora tj balkona.Znate vec o ce,u pricam.E sad da li ijedna od vas zivi na takvom mjestu i koga bi od uzimanja stana odbila ta ploca
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stan
11.8.2016 9:05:26   
M kao Mama
Meni je komšinica godina istresla ćilime i ostalo, dok ja nisam skontala kada sam skontala, a ima tome četiri godine, nikada više nisam veš ostavila na balkonu. Znači bitno ti je kakav je komšiluk.

(odgovor članu Nedodirljiva)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stan
22.8.2016 9:54:57   
ladyblue RR
post prebačen na odgovarajucu temu

http://www.ringeraja.ba/forum/m_290941/mpage_21/key_/tm.htm#2763172

< Poruku je uredio ladyblue RR -- 22.8.2016 9:55:18 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *