|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Seksulana edukacija u skoli
16.5.2009 9:49:03   
norah
Toliko gluposti ucimo u nasim skolama iz kojih izlazimo potpuno nespremni za zivot, kao i za buducu profesiju. A ono sto je vazno i sto ce nam trebati u zivotu, e, to se ne uci u skolama!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Seksulana edukacija u skoli
18.5.2009 9:47:05   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: norah

Toliko gluposti ucimo u nasim skolama iz kojih izlazimo potpuno nespremni za zivot, kao i za buducu profesiju. A ono sto je vazno i sto ce nam trebati u zivotu, e, to se ne uci u skolama!


Uci ce seuser posted image user posted image user posted image Jako mi je bitna vasa podrska. Mi polako pravimo put i uvlacimo se u skole, ali terba vremena i razumijevanja. Sto se tice nekih organizacija koje to rade, mogu samo reci da svako ima svoj pristup.
Moja prvenstvena ideja je da treba ohrabriti djecu da o tome otvoreno pricaju sa roditeljima, i da znaju sta se to sve njima desava u puberteteu i da ih ne bude stid o tome razgovarati. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Seksulana edukacija u skoli
18.5.2009 14:30:37   
mišur
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Moja prvenstvena ideja je da treba ohrabriti djecu da o tome otvoreno pricaju sa roditeljima, i da znaju sta se to sve njima desava u puberteteu i da ih ne bude stid o tome razgovarati. user posted image user posted image user posted image


Ovo je suština svega!
Da djeci razgovor o sexu bude normalan kao i razgovor o bilo čemu drugom što se uči u školi, a mislim da je polazna osnova za to upravo uvođenje obaveznog premeta Sexualna edukacija u školama..

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Seksulana edukacija u skoli
18.5.2009 20:33:20   
leli§
ja bih stvarno volila da to zazivi u nasem edukativnom sistemuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Seksulana edukacija u skoli
18.5.2009 21:29:21   
Anoniman
Super tema i ideja. Podrzavam!user posted image user posted image user posted image

Ovaj vic sto je tealana napisala, to sam bas htjela spomenuti, ja sam neko dan procitala kolumnu Vedrane Seksan, bas na ovaj fazon, i to je tako danas.

A sta se meni desilo neki dan. Hm!
Bila ja kod mame i bila jedna djevojka koja ide u medicinsku skolu i pricala o bolesnicima koji nose pempas i pita moja kcerka nanu sta je to pempas i ona joj kaze da su to pelene koje nose odrasli jer su bolesni i ne mogu da hodaju u toalet i sl.
Odu u drugu sobu i vidi moje uloske i pita "A nano je li ovo pempas?" Kaze ona njoj da jeste. Ponivi je pita, a nano koristis li ti ovo? Nana joj kaze da ne koristi, na sta se ona uozbilji i napravi neku cudnu facu i kaze:"Nano, moja mama ima neku bolest!!!"

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Seksulana edukacija u skoli
18.5.2009 21:49:36   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Seksulana edukacija u skoli
18.5.2009 22:04:26   
veeseelaa
kad sam bila mala, nekih 6-7 godina na tv-u se prikazivao neki "naš" film i sad kao neka djevojka je trudna i roditelji je napali i pitaju je za oca djeteta. Meni nije bilo jasno pa pitah prisutne (mamu i babija)  A ZAŠTO TREBA ŽENI MUŠKARAC DA BI IMALA BEBU i svi su se odvalili smijati, niko mi nije objasnio
Sjećam se da je mama rekla: vala si u pravu, ne treba jojuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 18.5.2009 22:06:33 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *