|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ugradnja implantata sta mislite o tome???
3.3.2008 8:40:29   
kovrdjava
Imam namjeru da ugrdim implantate,jer poslije poroda su mi grudi pravo propaleuser posted image user posted image user posted image ,jos se dvoumim pa sta vi mislite o ugradnji implantata,uglavnom o svemu sto se njih tice...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
3.3.2008 8:48:31   
Blue rose RR
Ne želim/volim da se miješam u Božije "poslove".

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
3.3.2008 9:52:06   
seki
ja bih radije jednu dobru liposukciju da izvuce iz mene sve ovo sto sam "zderala" proteklih godinu i nesto.Ali mislim da ce na kraju,kada prestanem dojiti ipak pobjediti UN dijeta.
A ti mala moja prihvati se malo aerobika i vjezbi za grudi......ima efekta vjeruj mi......ja to radim.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
3.3.2008 10:03:25   
lavica
ja licno to ne bih nikad uradila, iako nisam bas zadovoljna svojim grudima, neka hvala!

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
3.3.2008 10:07:27   
kovrdjava
Moja draga drugarice,da me vidis kapi sala na meni,svaki misic lijepo ocrtan,kako moje drugarice kazu ko izvajana sam,a svako jutro prije posla trcim a navecer teretana i stvarno super izgledam s obzirom da sam se porodila prije 1god.Al kako sam rekla,moje grudi su ispucale i postale su kao dvije kese koje vise na mom tjelu,i tu mi nikakva vjezba ne moze pompci a inace sportista sam od svoje 15 godine...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
3.3.2008 20:05:29   
Adana
Ja sam ZA... Sto da ne. Nisam toliko za pretjerano povecavanje grudi ali za podizanje i ucvrscivanje istih jesam. Samo naprijed, ako mislis da ce ti to rijesiti problem i poboljsati izgled samo naprijed!!! Tvoje tijelo, tvoja lova, a ako jos imas i podrsku supruga nemas sta izgubiti. Pozz i pusa

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
4.3.2008 8:55:38   
kovrdjava
Hvala,ma nemislim ih uopce povecavati samo ucvrstiti i podignuni,a implantati se stavljaju da se ne ponovi opustanje grudi s drugom trudnocom..,a sto se dragog tice najbitnija mi je njegova podrska vjeruj mi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
4.3.2008 9:22:32   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Prije svega javljam se kao muskarac na ovu temu. Meni je veoma privlacna ideja, kao i vecini muskaraca, o cvrstim grudima i podignutoj straznjici. Iz ovoga proizilazi da se i meni to svidja ali je meni sigurnost zena na prvom mjestu. Naime prvo pitanje je kako ce organizam reagovati na strano tijelo. Gledao sam na RTL subotom oko 6 poslije podne emisiju o plasticnoj hirurgiji. Nije lijepo vidjeti sta doktori rade od zenskog tijela. Kao da su mesari. Takodjer morate biti svjesni da sa implantatima ne smijete ulaziti u avion zbog pritiska. Da ne duljim svoje daljnje izlaganje ne bi vam to preporucio. Sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
4.3.2008 19:20:13   
Monia
Ukoliko tebi to smeta i nisi zadovoljna i sretna...pa naravno da trebas uraditi.Nerazumijem,odbacivanje nekih stvari koje postoje da bi nam zivot ucinile laksim i zadovoljnijim.

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
8.3.2008 21:50:20   
almai
ja te totalno podrzajem u tome.Ja licno da imam novac i da sam totalno nezadovoljna
svojim izgledom uradila bih to licno SAMO zbog sebe jer ako si ti sretna sa svojim tijelom sretni su i drugi sa tobom.
Ako uradis, javi nam kako je proslo mozda ima nas jos pa se opredjelimo za touser posted image user posted image P.S.sejo objasni nam kako Pamela Anderson,Keyti Prise i ostale silikonske bombe ulaze u avion ako postoji tolika mogucnost explodiranjauser posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
10.3.2008 8:40:18   
kovrdjava
Da sam nezadovoljna sa svojim tjelom iskreno da kazem nisam jer stvarno super izgledam sama sebi,nemam viska kila,lijepo sam gradjena al je poroblem nastao kad sam rodila svoju princezu grudi su mi se objesile i ispucale nevjerovato,nemam namjeru da ih uvecavam nego da ih malo korigujem i stavim implantate da lijeoi izgledaju,a vjeruj mi da nisu ni skupe toliko,ja akobogda na jesen idem na ugradnju posto preko ljeta ne preporucuju...pusa...

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
11.3.2008 9:57:15   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Ja iskreno nisam veliki strucnjak na ovom podrucju, ali gledajuci emisije o tome i slusajuci eminentne strucnjake koji su govorili na tu temu velika je opasnost od pucanja silikona. Mislim da iz tog razloga grudi puno skakucu. Za pomenute dame pretpostavljam da putuju vozom posto su kod njih vozovi jako brzi. Negdje sam procitao na internetu da idu cak i 300 km na sat. Mislim da i Japan ima tako brze vozove. Sto objasnjava da u Japanu sve vise zena ugradjuje vjestacke grudi. Sve vas puno voli i pozdravlja
SEXI SEJO user posted image

_____________________________

Sexi Sejo kralj R'N'R

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
24.9.2008 1:52:38   
maslačak82
Je da je tema stara, al evo da kažem da ne bi stavljala silikone, ali da imam love možda bi za koju godinu malo podigla tj. zategla cike prema gore jel svake godine sve više vise, a imala sam ih uh uh, sve patim za tim periodom

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
24.9.2008 2:22:02   
camm
 
i moje su malo grohnule njima samo dobar hirurg moze pomoci.

ja bih voljela ako nista bar podici i malo ih zategnuti .

citala sam da je to skuplje od implantata.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
24.9.2008 7:05:42   
mamyca

IZVORNA PORUKA: maslačak82

Je da je tema stara, al evo da kažem da ne bi stavljala silikone, ali da imam love možda bi za koju godinu malo podigla tj. zategla cike prema gore jel svake godine sve više vise, a imala sam ih uh uh, sve patim za tim periodom


Potpisujem od rijeci do rijeci.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
24.9.2008 7:13:39   
mamy Sabina
Isti slučaj draga moja.
SIlikone ne bih nikako,al
malo ih podići zategnuti.
Godine i gravitacija učiniše svoje!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
21.1.2016 11:43:38   
SodaSnow
Bome i ode kičma nakon par godina :D
_____________
Implantati Rijeka

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
27.2.2016 19:24:14   
ladyblue RR
kako sam ja fulila ovu temu? user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu SodaSnow)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
27.2.2016 20:10:20   
rose
i ja se pitam kako si je fulila? user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
27.2.2016 20:11:56   
ladyblue RR
mislim, ne znam sada da li da pišem o prvim ili o drugim user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
27.2.2016 20:44:55   
bebaa
imamo li temu šta mislite o prirodnim grudima ,da ne lajem drugačije..user posted image
implantat je implantat....plastika i nije prirodna obdarenost...
e na ovu prvu bi imala šta reći....user posted image i spomenuti par forumašica....aferim žene....prirodne i mašala...user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ugradnja implantata sta mislite o tome???
10.3.2016 0:41:59   
pony2507
user posted image user posted image user posted image user posted image

Da.

< Poruku je uredio pony2507 -- 10.3.2016 0:43:00 >


_____________________________

Mjesto na koje uvijek možeš otići se zove dom.
Imati nekoga ko te voli bez obzira na sve, zove se porodica.
A imati to oboje zajedno, zove se bogatstvo.



(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *