|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pobojena odjeca
29.1.2012 23:22:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

ja procitala naslov pobojena DJECA i kontam u glavi sta je ovo, jos mi otvori na noin post kako se bacaju prvo sok, a onda ipak procitam naslov jos jednom polako



isto user posted image

lajlac probaj onaj garnierov rolon deo 48 sati ... imas da ne ostavlja trag ... mislim da regulise i znojenje...
a za fleke zaista ne znam

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pobojena odjeca
29.1.2012 23:30:06   
lajlac
Hvala Visnja!!! Znoja se ne mogu rijesiti, odnosno ne zelim na nacine (nezdrave) koji se nude...toga sam svjesna, meni su problem mrlje sto ostaju na kosuljama. Pitat cu u DM-u ili CM-u, valjda imaju odgovarajuce proizvode, a ako ne, smislit cu nesto...zao mi novih kosulja...

_____________________________

Lajla

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pobojena odjeca
3.3.2012 14:38:32   
*plazma*
POMOC! Obojila sam bijelu zimsku jaknu u svijetlo plavu boju i izgleda ocajno. Tacije prala se u masini na 30 stepeni sa nekim bijelim koncanim dzemperom koji ima plavu prugu i nije mi palo na pamet da bi moglo pusiti boju. Ofarbala sam i dzemper i jaknu. Odma sam stavila da se pere jakna jos jednom, ali s obzirom da je pernata i da je matrijal kao onaj skijaski bojim se da ne smijem prati na vise od 30 stepeni. Zna li iko sta da uradim, iskreno bojim se stavljati varikinu, ne znam hoce li unistiti tkaninu. Jakna je u potpunosti plava, dakle nije smao jedna flekica u pitanju, boji se d ajoj nema spasa...da li da nosim na hemijsko??? hvala unaprijed

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pobojena odjeca
3.3.2012 16:02:48   
Neca xxx
Plazma, ja sam tako jednom obojila neke majice i obzirom da nisam imala sta da izgubim (majice su imale na sebi grozne smedje fleke), ja sam ih lijepo stavila u lavor i "zalila" oblino DAX-om iz konzuma. Oprala ih nako sat-dva namakanja i sve fleke su nestale.

Eh, sada, ja sam isla na sve ili nista. Ovo je moje iskustvo, a ne preporuka. user posted image

(odgovor članu *plazma*)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pobojena odjeca
3.3.2012 16:07:57   
animagical
ako ti ej zao jakne i neces da se igras, odnesi u higijenu,ako ne budu mogli ocistiti fleku mogu ti obojiti jaknu

ja sam jednom takav problem rijesila vanishem i pranjem s vise ispiranja... sto rece neca ovo ja svoje iskustvo, a ne savjetuser posted image

< Poruku je uredio animagical -- 3.3.2012 16:09:01 >

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pobojena odjeca
3.1.2013 12:27:43   
mamin_zivot
Da li ste imale iskustva sa bijelim prlelomima po pantolama od dzinsa kada se operu na licu??? Mezeve pantalone sam u brzini ubacila u ves masinu zaboravila ih okrenuti naopako, kada sam izvadila imala sam sta i vidjeti vratim samo na ispiranje, nista sve ostalo isto. Ako imate neki savjet kako da uklonim te "bijele prelome", javite se...hvala

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pobojena odjeca
3.1.2013 12:48:22   
DM
Te "mrlje"se pojavljuju od jakog deterdženta za veš tj. neadekvatnog....Ako je det.z abijeli veš-on na šarenom prouzrokuje ove probleme

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pobojena odjeca
3.1.2013 12:51:28   
mamin_zivot
Tide je deterdzent. Mogu li se rijesiti tih mrlja i kako?

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pobojena odjeca
3.1.2013 13:01:32   
ninuska
To se boja isprala. Zato je bolje za sareni ves koristiti deterdzent najmjenjen za taj ves ili ako vec kosistis ove "jace" stavi manje deterdzenta.

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pobojena odjeca
3.1.2013 13:20:31   
DM

IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Tide je deterdzent. Mogu li se rijesiti tih mrlja i kako?

NE!
Mm ima jedne hlače koje je tako deterdžent sredio...a zaova je takve nosila u hem. čistionu i nisu htjeli uzeti -rekli su da bi se n atim mjestima raspale

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pobojena odjeca
9.1.2013 17:42:16   
mamin_zivot
Rijesen problem, zavrsile same u masini na 90C, kao nove! :)))

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pobojena odjeca
9.1.2013 18:24:19   
DM

IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Rijesen problem, zavrsile same u masini na 90C, kao nove! :)))

A koje su boje bile?

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pobojena odjeca
10.1.2013 12:38:39   
mamin_zivot
Tamno sive....

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pobojena odjeca
24.4.2013 0:10:38   
trenirka
Pomoc! pobojala sam bratov novi suskavac koji je tamnoplave boje (stavila sam svoje crvene hlace) nisam primjetila da na rukavima ima bijelu crtu(pamucnu) koja je porozila. Molim vas neki savjet,znam da ne mogu domestosom jer cu unistit suskavac....pa ako vi znate....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pobojena odjeca
8.11.2017 14:56:11   
manuela RR
Eh ja nisam ništa obojila ali bi mi dobrodošli savjeti kako vratiti bjelinu patikama. ..
Kupila mužu bijele adidas patike preko je mreža a ispod kao neka plastika. ..za pranje katastrofa. ..Nikako da mi budu bijele ..sve ide na zuto. ..
Pokušala sa vanishom, praškom običnim m,tečnim i ništa nije pomoglo. ..
Čime vi održavate bijele patike? ???

< Poruku je uredio manuela RR -- 8.11.2017 14:57:12 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu trenirka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pobojena odjeca
8.11.2017 15:09:11   
LieToMe RR
Nemam bijele tene a ni muz ne voli bijele tene...nekad prije sam imala ali zbog teskog odrzavanja odavno ne kupujem bijele tene pogotovo ne platnene.

Generalno ja tene perem u masini na programu za sportsku odjecu i obucu (imam taj program na masini) stavim detrdzent u prasku.
Na jednim adidas tenama imam bijeli dio na dzonu samo sa bocne strane, to uzmem staru cetkicu za zube i kaladont i operem i bude kao novo.

Da se razumijemo ne savjetujem ti da peres u masini (to ti na svoju odgovornst) user posted image ja kazem samo da sam ja prala dok sam imala bijele i bile su mi super. Njih operem na 40 a pertle otkuham i budu kao nove

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pobojena odjeca
8.11.2017 15:24:35   
manuela RR
Ma i ja svoje bijele conversice stavim u mašinu i operem ali ove ne smijem...Imaju onaj vazdusni džon i jedva da ih je nosio a masno sam ih platila pa ne smijem da ih upropastim user posted image bar ne još user posted image .
Džonovi se bijele al ovaj gornji dio ni blizu. ..ide na bež kolilo god i čime god ja prala. ..I ha to četkicom za zube trljam.

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pobojena odjeca
15.11.2017 0:12:07   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image
danas sam pobojila bijelu maicu i sad je sivauser posted image  znal neko kako ponovo vratiti bjelinu? imal šanse?


Juh sta sam ovo radila
Kakav smotanluk 😂


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *