|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Puzle od slika????
2.7.2009 10:23:37   
tap3ah
user posted image
Vidio sam nedavno reklamu u srpskim bebama kako neka firma pravi puzle od slika koje im se donesu.

Pa me zanima znate li ima li tako nešto kod nas u BiH, ..... preferiram Zenicu - eventualno Sa.

tnx cure

< Poruku je uredio acudesa RR -- 4.8.2010 16:33:28 >


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Puzle od slika????
2.7.2009 12:35:23   
Blue rose RR
Jooj, ja ti sve hoću da tako nešto kod nas iskombinujem, jer u dnevnoj sobi preferiramo slike od puzzla, tako da mi baš treba još nekoliko, a ne mogu da nađem prikladne puzzle.
Mislim da sam čula da u Skenderiji, ima radnja koja se bavi upravo time, ali nisam sigurna, a kada god odem poslom u Skenderiju zaboravim da pitam.user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Puzle od slika????
3.7.2009 20:45:52   
Anoniman
skenderija...fotokopirnica na cosku...bocni ulaz kod coloseuma...doneses sliku oni naprave puzzleuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Puzle od slika????
3.7.2009 23:15:03   
NANICA
Hvalaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Puzle od slika????
4.7.2009 11:48:27   
Blue rose RR
Hvala dadada, na informaciji, još samo da sličice nađem i to je to .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Puzle od slika????
7.7.2009 7:39:21   
tap3ah
Cure, `ajde javite ako koja to napravi ..... cijenu, kvalitet ..... ako ništa onda barem telefon.

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Puzle od slika????
7.7.2009 8:05:24   
tea lana
mislim da se ta fotokopirnica zove Papirus i mislim da mozete njihov broj dobiti na informacijama

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Puzle od slika????
29.5.2010 23:49:51   
Puslica
oo jako volimo puzle i imamo jednu veliku sliku broda koju smo muz i ja sastavljali tri noci ali nikako da je uokvirimo jer binam bila super u dnevnom gdj emuz slaze svoju kolekciju brodova i brodica ,dajte mi prijedlog kako ih uokviriti ,da li u staklo ili klasicni ram ????????????

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Puzle od slika????
10.3.2014 11:07:10   
lamchy
Ja sam to nekad sama pravila, zalijepim sliku na kartoncic, sa druge strane iscrtam puzle i onda sjecem...nije neki kvalitet :) Ali bitan je trud user posted image

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Puzle od slika????
21.4.2014 13:18:36   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: tap3ah

user posted image
Vidio sam nedavno reklamu u srpskim bebama kako neka firma pravi puzle od slika koje im se donesu.

Pa me zanima znate li ima li tako nešto kod nas u BiH, ..... preferiram Zenicu - eventualno Sa.

tnx cure


Jedini aktivni tata na forumu, evo na um pao si mi sa svojim upitom:

http://www.citydeal.ba/deals/sumens-izrada-vase-fotografije-u-obliku-slagalice-od-120-dijelova_1439.html

user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *