|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pucanje konaca epiziotomije
21.9.2013 23:06:21   
Lalali
kaye, unutrasnji konci ti nisu od grlica, kad grlic rezu prvo ide sivanje njega, zatim ti unutrasnji pa vanjski. Ovo ti govorim jer su meni sjekli i sili grlic.
U svakom slucaju, na otpusnom pismu ti pise ako su ga sjekli, vidjet ces pise epiziotomija (ako je i grlic onda pise cerviks)
Sto se tice pucanja sava i meni je treci dan krajni konac pukao i bilo je oko 2 cm siroko a 1cm duboko, rekli mi da spricom prscem hidrogen 3% ali je trebalo dva mjeseca da zaraste

(odgovor članu kaye)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pucanje konaca epiziotomije
23.9.2013 12:53:23   
kaye
Hvala na odgovoru... Nisu sili grlic znaci (da, totalno sam neinformisana jer mi nista nisu rekli kad sam pitala koliko konaca imam "ma malo" to je bio odgovor) dok su mi porodici rekli da imam 7 konaca, a vadjenju izvadjeno 11 :) s tim da onda stoje josnoci unutrasnji... imam osjecaj da nikad nece zarast. dole kao da mi je suzeno, krivo izgleda, da prostite na opisu :) jedna usnica nize naspram druge, da li je to trenutno il su stegli previse pa ce ostat tako vidjecu vremenkm valjda

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pucanje konaca epiziotomije
23.9.2013 21:49:27   
Lalali
Nista se ne brini kod svake epi to izgleda ruzno, nateceno, negdje krace, negdje duze i na kraju krajeva ocajno. Iz iskustva ti govorim je sve izgledalo uzas, jos kako je i krajnji sav pukao, katastrofa, sad je sve ok, fino izgleda, osim tog sto je pukao on se osjeti pod rukom. Ostala blijeda linija samo od ostalih, ali se svakako niko dole ne zavirujeuser posted image

(odgovor članu kaye)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pucanje konaca epiziotomije
23.9.2013 22:32:36   
kaye
Meni su pukla 4 sava :)) al nije mi do bijele linije neka i bude samo da se vrati kolko tolko u normalu :)

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pucanje konaca epiziotomije
24.9.2013 20:24:20   
veeseelaa
ali se svakako niko dole ne zavirujeuser posted image


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pucanje konaca epiziotomije
4.12.2013 12:46:29   
ermina
Moze li mi molim vas neko reci da li je normalno ovo sto se desava sa mojojm ranom poslije poroda.Ne usudjujem se ponovo otici doktoru...
Rijec je o nekoj izraslini dole,na izlazu...ne boli me,ali ona je tu..sitno kao zrno kafe.Sta je to zapravo?Dali ce se povuci,ili mi savjetujete da odem doktoru user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *