|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sakupljanje salveta
17.7.2009 23:37:25   
SdZ
I ja sam bila vjerni sakupljac salveta,ali kao sto je neko rekao starije djevojke me okrenule i pola mi ih uzele...ostatak sam dala mladjoj sestri koja se igrala s tim,tako da mi,nazalost,nije ostala niti jedna....cini mi se da moja majka cuva jednu sto sam joj poklonila....a sjecam se da su na prvim mojim salvetama bile jagode naslikaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 11:34:55   
R&T@
Mama Alma, utjesila si me i obradovala...user posted image

Mislila sam da sam ja jedina s tom manijom...
Samo kupujem paketice...a svi vec znaju da cu na rodjendanima ja jednu salvetu u tasnu...user posted image user posted image user posted image

Ja sam svoje naslijedila od tetke i nadam se da cu ih jednoga dana predati mojim curicama...user posted image

Ima li trenutno igdje u Sarajevu mogucnost da se kupuju na komad?
Neko je spominjao Nedarice i Alipasino?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 11:39:20   
chuci
hehe i ja imam masu salveta stoje kod mame u ormaru sve lijepo poredane u kutije
joj pa one japanske tanke, pa leptirovi, pa one male, pa one u bojama, pa debele šarene sa cvijećem i sa likovima
ja sve u različite kutije poredala

a inače to mi je druga kolekcija
moja prva kolekcija je nažalost izgubljena u ratu

a sjećam se prije bila premija to nabaviti, bilo skupo, ili je to meni mama prodavala daje skupo

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 11:42:51   
Lalana
Aaaaaaaaa
I ja sam skupljala salvete, ma to mi je bilo cini mi se glavnouser posted image , sjecam se skoro svake a bilo ih je moreuser posted image , pojma nemam gdje su sada, jednostavno mi je bio naisao period kada sam prestala, ali sjecam se da je to jedno vrijeme bas bio hit, i bas kao sto tea lana rece i omote od cokoladauser posted image

Ne znam, mi smo se zaista sretno i bezbrizno igrali, nije nam trebao ni laptop ni igrice, ma tako mi je zao danasnje djece i omladine sto sate izgubise gledajuci TV, igrice, FB.user posted image

P.S. Moram priznati da i sada kupim salvetice, ali ih iskoristim priikom serviranja hljeba, i voca...Sigurno ste se i vi svadjale je li se kaze saLveta ili salAveta user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 11:43:38   
R&T@
Ili se svim mamama cinilo skupo ili je doista bilo...user posted image

Sad je stvarno povoljno...ali meni jos interesantno...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 11:44:57   
Anoniman
Tu spas meneuser posted image user posted image user posted image  i ja sam jedna od vas koja grabi salvete u gostima...Nazalost sve moje uspomene salvete, spomenari su izgubljeni u ratu...Kad sam  dosla u Dk pocela sam skupljati markice i imala sam jedno par  hiljada, ali kad sam baksuz neko nam provali u stan pored nekih vrijednih sitnica uzeli su i blokove sa markicamauser posted image user posted image user posted image user posted image Pa sam presla na salvete...Skupljam i figurice slonicauser posted image user posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 11:47:23   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Lalana


P.S. Moram priznati da i sada kupim salvetice, ali ih iskoristim priikom serviranja hljeba, i voca...Sigurno ste se i vi svadjale je li se kaze saLveta ili salAveta user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja ih i kupujem s tom svrhom...
ali uvijek novi dezen...
i obavezno cim ih otpakujem dvije-tri u kutiju...user posted image

vise komada zbog razmjene...
iako, nazalost, niko sada ne razmjenjuje...
valjda nije cooluser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 11:52:26   
Lalana
Danas je to sve "demode" ali danasnja djeca rijetko imaju pojma sta je prava igra, mi smo bili zadovoljni malim stvarima, to je bilo nase citavo djetinjstvo, ali garantujem da smo bili sretniji, cak sta vise, stalno smo bili zauzetiuser posted image a sada se djeca uz sva pomagala "ubijaju" od dosade. Cast izuzecima

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 12:02:23   
Anoniman
Nase su igre drustvene bile, ja gledam ovdje parkovi za djecu su predivno uradjeni, ali pusti, sve se svelo na kompjuterske igreuser posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 12:09:24   
Lalana

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Nase su igre drustvene bile, ja gledam ovdje parkovi za djecu su predivno uradjeni, ali pusti, sve se svelo na kompjuterske igreuser posted image user posted image

Upravo ovako, ali hvala Bogu bar mi gajimo ljubav prema drustvu evo ovom temom smo dokazale user posted image user posted image user posted image user posted image
Nego kad cemo da se mijenjamo za duplikateuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 12:10:29   
Anoniman
user posted image user posted image  cim dodjem u Bosnu hihihih

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sakupljanje salveta
29.10.2010 12:23:16   
R&T@
Ja sam uvijek raspolozena za razmjenu...

Plus placam kafu na mjestu sastanka radi razmjene...user posted image

O tvojima Marina necu da mastam...
sigurno je tamo mnogo veci izbor...
malo, malcice ti zavidim...

Slikat cu vam svoje blago...
ali sad trcim...
zakasnit cu u drugu smjenu zbog salvetauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sakupljanje salveta
13.1.2013 22:29:50   
Meryyyyy
Prodajem veliku kolekciju salavetica 2000/2012 godina HITNO 066025096
cijena po dogovor povoljno

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sakupljanje salveta
13.1.2013 22:41:42   
R&T@
Koliko je velika ta kolekcija i u kojem si gradu?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Meryyyyy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sakupljanje salveta
13.1.2013 22:44:11   
laško
IZVORNA PORUKA: tajra

Koliko je velika ta kolekcija i u kojem si gradu?


Koga zanima? Imam i ja neku kolekciju negdje u ostavi....

Aha, Tajra tebe user posted image user posted image

Zarovit ću se ove sedmice...

< Poruku je uredio laško -- 13.1.2013 22:46:08 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sakupljanje salveta
13.1.2013 23:04:25   
R&T@

IZVORNA PORUKA: laško

Aha, Tajra tebe user posted image user posted image



Zar si sumnjala...user posted image
Malo je starih djevojcica ovdjeuser posted image

user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu laško)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sakupljanje salveta
13.1.2013 23:06:25   
amra_sa
Jaooooooooooooo super tema. Ja sam bila veliki sakupljač, kolekcionar,ma skladištar salvetica. U ratu su se nekako sve izgubile, i poslije sam bila jako tužna što su nestale. ABd jedva čekam da ova moja malo poraste pa kad bude znala čuvati stvari da skupljamo zajedno. user posted image Ja sam ih čuvala u kutijma bombonjera i sl. pa bi ih slagala u dva reda tako da se preklapaju ono kad otvorim kutiju da se listaju.user posted image Bilo bi dobro da ima tema "IGRE MOG DJETINJSTVA" i sl. pa da tu pišemo čega smo se sve igrale, opis igara i sl. Ja sam dosta tih igara zaboravila, nebi bilo loše da se podsjetimo, kao i ovih salvetica.


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu laško)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sakupljanje salveta
13.1.2013 23:11:27   
R&T@
Moje, tj. tetkine su prezivjele rat i ja samo nastavila...

A za temu

http://www.ringeraja.ba/forum/m_717283/mpage_1/key_/tm.htm

RR sve imauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sakupljanje salveta
15.1.2013 13:19:34   
bebacha
i mi skupljamo savletice pa da se zna,tek smo pocele

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *