|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici
20.2.2015 8:52:57   
veeseelaa
Arna Ze
zašto otvoreno s njom ne porazgovaraš i sve joj to kažeš?
pitaj je prvo dal njoj nešto smeta kod tebe da kao ispraviš, i da bi i ti par dogovora da postignete oko življenja u zajedničkom prostoru ako je moguće

šta znaš možda sve prodje super


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Zivot u zajednici
20.2.2015 10:56:28   
ARNA_ZE
Svala na savjetima. Cijenim sto ste odvojile svoje vrijeme i dale svoje misljenje o mom problemu. Covjeku je lakse kad nekome isprica sta ga tisti. Moj cilj je da nadjem nacina da se naviknem na ovakvu situaciju. pokusala sam razgovorom al je to eskaliralo u veliku svadju. Tad me je izvrijedjala i mnogo ruznih stvari mi rekla. Ja sam odgajana da postujem starije tako da sa moje strane nikad nije bilo ruznih i uvredljivih rijeci. Cak sam i doznala da se aktivno cuje i dopisuje sa bivsom curom moga muza koja je nama probleme stvarala jos u vezi. Ova je zove drugom majkom a to njoj godi. Za mene je jedna majka i ne pada mi na pamet da nekog drugog oslovljavam tim imenom.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Zivot u zajednici
20.2.2015 11:03:56   
ananas_ze
Dodjite vi sve troje meni na kafu

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ARNA_ZE)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Zivot u zajednici
20.2.2015 13:26:04   
Galicia
Arnice, ta me ostrokondza podsjeca na moju sveki.

Nisi se rodila da trpis, ni ona ni ti.
Kad odes od nje, shvatice da nema vise tebe tu, i nema svoje zivce na kome lijeciti.
Nek zivi sama, kad vec ne zna da zivi ljudski.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Zivot u zajednici
21.2.2015 12:22:29   
mala curica
Citam razlicite probleme,ali vecinom svekrva.Nikako mi nije jasno u cemu je problem s tim zenama(svekrvama).I one su nekome bile snahe....Mozda su njih njihove maltletirale pa sada vracaju svojim snahama user posted image
Voljela bi da udjem u njihovu psihu/mozak i da shvatim sta se ti desava u njima,zasto ne mogu snahe???
Ja sa svojom ne zivim ali dala je sebi zapravo da me pljuje i vrijedza(prije 10-tak dana) ne obaziruci se sto sam trudna....
Kao da nemaju osjecaja,emocije .....u fazonu "tudza kost" pa mogu pljuvati i izivljavati se nije mi zao......user posted image

Uvijek kada citam ovu temu uhvati me ljutnja,huja nezz ni ja sta vise zbog "tih zena"

< Poruku je uredio mala curica -- 21.2.2015 12:23:24 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Zivot u zajednici
16.4.2015 13:44:08   
elvy
Evo i mene malouser posted image nakon puno vremenauser posted image user posted image user posted image jos sam u braku hB i super mi je nakon puno problema ja sam uspjela da se izborim(da napomenem sa svekrvom i zaovom nemam nikakav kontakt)vidim da ARNA ima bas problem al ako budes sutila kao sto sam ja na pocetku samo ces sebi naskodit...ja sam uspjela tek onda kad sam pustila jezik nikom pardona one jednu ja sto i jednu,muzu za nju nista ne govori al bocni je kad je on tu ti suti a ona nek vrijedja al samo kad je on tu nek cuje svojim usima ,a ti suti i tako sam ce te molit da idete odatle ko i mene moj...Mi smo uspjeli za jako kratko vrijeme napravit svoju kucu,jest da je jos u izgradni al zavrsit cu je vremenom bitno je da imam svoje....a nju ko j....da izvines....nemoj sutut ne dozvoli da te bilo ko pravi budalom....razumijem da ti postujes starije al za takve nema postovanja....
Sretno nadam se da ces se izborit,nista nije vrijedno tebe....A Mama je Mama i to je ona sto nas je rodila a ona je svekrva,nana i majka tvog muza.....Ko je zasto....

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Zivot u zajednici
16.4.2015 13:53:37   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: elvy

Evo i mene malouser posted image nakon puno vremenauser posted image user posted image user posted image jos sam u braku hB i super mi je nakon puno problema ja sam uspjela da se izborim(da napomenem sa svekrvom i zaovom nemam nikakav kontakt)vidim da ARNA ima bas problem al ako budes sutila kao sto sam ja na pocetku samo ces sebi naskodit...ja sam uspjela tek onda kad sam pustila jezik nikom pardona one jednu ja sto i jednu,muzu za nju nista ne govori al bocni je kad je on tu ti suti a ona nek vrijedja al samo kad je on tu nek cuje svojim usima ,a ti suti i tako sam ce te molit da idete odatle ko i mene moj...Mi smo uspjeli za jako kratko vrijeme napravit svoju kucu,jest da je jos u izgradni al zavrsit cu je vremenom bitno je da imam svoje....a nju ko j....da izvines....nemoj sutut ne dozvoli da te bilo ko pravi budalom....razumijem da ti postujes starije al za takve nema postovanja....
Sretno nadam se da ces se izborit,nista nije vrijedno tebe....A Mama je Mama i to je ona sto nas je rodila a ona je svekrva,nana i majka tvog muza.....Ko je zasto....

Drago mi je da si sretna i da nemaš problema
ali je žalosno da se ljudi ovako savetuju(MOLIM TE BEZ LJUTNJE),
meni je ovo licemerno prema tvome mužu
takođe je žalosno da se svekrve ponašaju tako
ne živim u zajednici i znam da je drugačije gledati sa strane,ali ja sam uvek za iskrenost
sedi sa mužem i fino popričaj,reci šta ti smeta,da želiš da sami živite
na kraju za njega si se udala i sa njim trebaš o svemu pričati
ako nisi iskren prema bračnom drugu,ne vidim svrhu braka user posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Zivot u zajednici
16.4.2015 14:11:30   
elvy
Eh da znas sta sam sve prosla i dok sam bila kulturna i fino sa muzem pricala nista nisam postigla,bilo je ti mene zavadjas ona je savrsena sjajna bajna....al to je daleko od istine ovo je samo savjet da ona napokon pokaze svoje pravo lice i da on vidi...ili nek suti i trpi i nek joj proradi stitna ko meni sto je....a kad se razboli nece je niko vidjet....zato dok je sve to u povojima treba sasjec u korjenu....i zaboravila sam reci da odvajanje na drugi sprat je nikakvo rjesenje pod istim krovom dvije zene i jedan muskarac cista katastrofa....nikad se nece osjecati kao zena....

< Poruku je uredio elvy -- 16.4.2015 14:13:24 >


_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Zivot u zajednici
16.4.2015 14:20:22   
elvy
I da nisam se naljutila user posted image nemam razlogauser posted image vjeruj mi da razgovor sa muzem u ovakvoj situaciji vodi samo svadji izmedju bracnog para jer on ne vjeruje da mu je majka takva kakva je user posted image ,al od nje se svasta moze nauciti pa i to kako je zajuser posted image at

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Zivot u zajednici
16.4.2015 15:29:06   
Galicia
A sto zivite u zajednici?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Zivot u zajednici
26.4.2015 7:21:08   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Galicia

A sto zivite u zajednici?


Dobro pitanje, lijep je zivot kada ih neko drugi finansira. Ne znam, malo je glupo to ocekivati da ne kazem drsko da neko zivi kod svekrve, da je svekrva finansira, da ne kazem djecu joj, znaci nije sposobna sebi obezbijediti uslove zivota, kamoli djetetu, a vamo bi jedan "samostalan" zivot preko tudjih ledja. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Zivot u zajednici
26.4.2015 7:22:20   
Finepex
IZVORNA PORUKA: elvy

Eh da znas sta sam sve prosla i dok sam bila kulturna i fino sa muzem pricala nista nisam postigla,bilo je ti mene zavadjas ona je savrsena sjajna bajna....al to je daleko od istine ovo je samo savjet da ona napokon pokaze svoje pravo lice i da on vidi...ili nek suti i trpi i nek joj proradi stitna ko meni sto je....a kad se razboli nece je niko vidjet....zato dok je sve to u povojima treba sasjec u korjenu....i zaboravila sam reci da odvajanje na drugi sprat je nikakvo rjesenje pod istim krovom dvije zene i jedan muskarac cista katastrofa....nikad se nece osjecati kao zena....

Zasto ne postavis skrivenu kameru? Sinis jedan takav odnos ako ti zaista nemas svoje prste umijesane. Snimis, kada dodje, samo mu pokazes i neka procijeni. Izvini sto te pitam, da li si ga ikada slagala? Malo mi cudno da zivis s nekim, dijelis posteljinu s osobom koja u tebe nema povjerenja.

< Poruku je uredio Finepex -- 26.4.2015 7:23:18 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu elvy)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Zivot u zajednici
7.8.2016 21:01:47   
ellala
Lijep pozdrav forumasice! Nadam se da je tema jos uvijek aktuelna posto bih voljela cuti vase misljenje i poneki savjet u vezi sa mojim problem. Ja i muz zivimo u njegovoj porodicnoj kuci na posebnom spratu. Situacija je sljedeca on i njegovi su nastavili zivjeti kao i prije. Ako nesto rade ili ciste oko kuce i on treba biti tu i ucestvovati. Majka mu cesto njega zove da idu sa njom u nabavku, da je vozi negdje iako je i otac tu. Jednom sam ga upitala zasto mu otac nije isao jer je bilo jako kasno a ona njega zove da bi se on strasno naljutio i rekao da vise ne postavljam takva pitanja. Kada im dodje neko od rodbine (a svi zive blizu) i mi treba da dodjemo i da sa njima sjedimo, uvijek ga o tome obavijeste. Ili kada pozovu nekoga od svojih starijih rodjaka na rucak i mi smo uvijek tu a muz im pravi rostilj,sto se desava jako cesto. Isto tako kada dolaze zaovini svekar i svekrva ili kada idu kod njih i tu opet idemo sa njima ili smo tu da dvorimo. Ja sam jednom mu rekla da sam umorna i da mi se ne ide na sto je on rekao da ce on da ide i zar me nije sramota da ostanem a on da ide sam. Naravno na kraju sam otisla, iako su ovakve situacije preceste i iako zaova nije ispostovala moje kada je mogla. Njemu u svemu nista ne smeta i sve mu je ovo normalno, a malo je mjesto i rodbina mu je blizu tako da oni svi gledaju na to i zamjere za sve. Isto tako njegovi roditelji nakon par godina sa mnom nemaju bas ni o cemu da pricaju, vec je to ili mrtva tisina ili se prokomentarise vrijeme dok sa drugima nije tako. Sta bi ste vi na mom mjestu? Hvala unaprijed svima na komentarima.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Zivot u zajednici
8.8.2016 10:57:13   
ellala
Zaboravila sam reci da imaju kljuc od naseg stana i nikad ne mogu otici negdje a da znam da nece ulaziti iako nisam trazila. Pa sam tako jednom zatekla njen ves kako se susi na balkonu, drugi put bi kao usla da za nas namjesti neke stvari a jednom kada sam bila sama kuci i kada je zvonila ja nisam otvarala, onda se vratila po kljuc, otkljucala i usla. Naravno da sam sutila zbog muza jer bi se naljutio da im nesto kazem,a kada njemu kazem opet njemu je sve ok, tako da kao da nisam ni rekla. Ima li neko kakav savjet?

(odgovor članu ellala)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Zivot u zajednici
8.8.2016 11:00:57   
ellala
Taj put je znala da sam tu ali posto nisam odmah otvorila,bila je ljuta i htjela je razgovarati sa mnom,otisla je po kljuc, otkljucala i usla. Hocu reci da se ne osjecam kao na svom da sam.

(odgovor članu ellala)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Zivot u zajednici
8.8.2016 13:27:48   
Galicia
Jesil se ti na pamet udavala ili si znala u kakvu kucu se udajes? A sve mi se cini da nisi ni muza upoznala kako treba.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ellala)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Zivot u zajednici
8.8.2016 14:00:18   
SailorMoon
Draga kao i uvjek nisu tebi Problem ni svekrva, ni svekar, ni zaova ama bas Niko Osim muza. Koji se nije zenio da ima svoju porodicu, svoj zivot, nego se ozenio da ima samo nekoga za krevet kada mu je cejf. A on i dalje zivi kao malo djete zu majcinu suknju.
Sve dok njega neinteresuje da ti nisi dobra i da moras po mahali, ti zivot sa njim zaboravi.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu ellala)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Zivot u zajednici
8.8.2016 21:22:09   
ellala
Pa gledala sam njega kao osobu, nisam mogla znat kako ce se njegovi ponasati kada pocnemo zivjet zajedno niti kako oni bas funkcionisu. Sada je njemu samo normalno kako oni zive i funkcionisu i gleda me kroz to koliko sam se prilagodila, i poredi me sa svojom majkom jer je ona idealan primjer kakva bih trebala da budem. Ne znam vise sta da radim.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Zivot u zajednici
8.8.2016 21:49:20   
salmy
Lijepo je to kad pazis svoje roditelje i pomaže bez obzira što si se oženio/udala
Pretpostavljam da imaš dijete ...zamisli da se oženi ili uda i zaboravi roditelje?
Možda tvoja sveki malo više se upliće u vaš zajednički život....ali većinu je kriv njen sin...tj tvoj muž...
Majka je jedna i ne može je gumicom izbrisati kao i otac sestre ili braća....a žena si danas možda sutra već nisi...govorim figurativno što važi i za meni
Obzirom da živite u njenoj kući...tisu misu...zamisli sebe u njenoj situaciji?
Ti napraviš kuću i dodje ti neka žena živjeti u njoj
A tvoja sveki malo vise zabada nos...trebala si se u startu postaviti i persirati je...biti na distanci pa ti ne bi ulazila kad tebe nema i rovila

(odgovor članu ellala)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Zivot u zajednici
8.8.2016 23:11:13   
Galicia

IZVORNA PORUKA: ellala

Pa gledala sam njega kao osobu, nisam mogla znat kako ce se njegovi ponasati kada pocnemo zivjet zajedno niti kako oni bas funkcionisu. Sada je njemu samo normalno kako oni zive i funkcionisu i gleda me kroz to koliko sam se prilagodila, i poredi me sa svojom majkom jer je ona idealan primjer kakva bih trebala da budem. Ne znam vise sta da radim.



Nabij to sve nogom.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ellala)
Neposredna veza do poruke: 570
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *