|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avent
19.3.2011 10:50:40   
leona81
zato sam to i napisala jer prodavaci nude tu kao divna blah blah, i ona je 260 ml iako izgleda veca ali u sustini je debela plastika jer je termo...a nidje veze da se gornji dio ne moze odvojeno kupiti kao na ostalim aventovim casama tako da odsad samo one standardne...zasto kod nas inace nema onih od 330 ml? 18 plus?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Avent
19.3.2011 13:28:51   
reallove
IZVORNA PORUKA: leona81

zato sam to i napisala jer prodavaci nude tu kao divna blah blah, i ona je 260 ml iako izgleda veca ali u sustini je debela plastika jer je termo...a nidje veze da se gornji dio ne moze odvojeno kupiti kao na ostalim aventovim casama tako da odsad samo one standardne...zasto kod nas inace nema onih od 330 ml? 18 plus?
sreca pa si napisala,kupila bih ja nju sigurno,ja sam opsjednuta tim stvarim,stalno mu kupujem flasice,casice i tako te stvari,imamo 5 avent flasica za mlijeko i 2 za vodu i sok,i jos 1 chicco staklenu flasicu

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Avent
5.4.2011 12:15:56   
Hannica
Zanima me da li je tesko piti iz aventove casice s plasticnim kljunom i da li kapa iz nje?
Zelim Hanu da odviknem od ovih obicnih flasica,kupila joj NUK-ovu casicu s plasticnim kljunom ali ona nikako ne zna da povuce iz nje,a treba bas jako povuc (mama probala user posted image ).
Molim da mi neko napise kakva je situacija s Aventom ako je tesko piti da ne acam pare bezveze.
user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Avent
5.4.2011 15:53:03   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hannica

Zanima me da li je tesko piti iz aventove casice s plasticnim kljunom i da li kapa iz nje?
Zelim Hanu da odviknem od ovih obicnih flasica,kupila joj NUK-ovu casicu s plasticnim kljunom ali ona nikako ne zna da povuce iz nje,a treba bas jako povuc (mama probala user posted image ).
Molim da mi neko napise kakva je situacija s Aventom ako je tesko piti da ne acam pare bezveze.
user posted image user posted image


Jel moguce da niko ne zna odg na moje pitanje?


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Avent
5.4.2011 15:55:30   
sheri
nasa prva je bila nukova, na nju je naucila piti sa 8 mj. a sad imamo aventovu, ali meni se ne svidja. lakse je na nju piti, i cesto nesto curi. meni je nuk boljauser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Avent
5.4.2011 15:56:25   
bebacha
a sto nisi probala case sa slamkom,isto se nemoze prosutu.ima u Dm-u

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Avent
5.4.2011 20:45:31   
Hannica
IZVORNA PORUKA: sheri

nasa prva je bila nukova, na nju je naucila piti sa 8 mj. a sad imamo aventovu, ali meni se ne svidja. lakse je na nju piti, i cesto nesto curi. meni je nuk boljauser posted image

Mi imamo NuK sa silikonskim kljunom i nju koristimo od 6.og mjeseca,ali ovu s plasticnim nema sanse,pokusa i kad vidi da ne ide pogodi me s njom.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Avent
5.4.2011 20:53:08   
sheri
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: sheri

nasa prva je bila nukova, na nju je naucila piti sa 8 mj. a sad imamo aventovu, ali meni se ne svidja. lakse je na nju piti, i cesto nesto curi. meni je nuk boljauser posted image

Mi imamo NuK sa silikonskim kljunom i nju koristimo od 6.og mjeseca,ali ovu s plasticnim nema sanse,pokusa i kad vidi da ne ide pogodi me s njom.user posted image


kod vas je nuk opasna user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Avent
5.4.2011 21:00:40   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Zanima me da li je tesko piti iz aventove casice s plasticnim kljunom i da li kapa iz nje?
Zelim Hanu da odviknem od ovih obicnih flasica,kupila joj NUK-ovu casicu s plasticnim kljunom ali ona nikako ne zna da povuce iz nje,a treba bas jako povuc (mama probala user posted image ).
Molim da mi neko napise kakva je situacija s Aventom ako je tesko piti da ne acam pare bezveze.
user posted image user posted image


Jel moguce da niko ne zna odg na moje pitanje?



moj igor fino iz nje pije, a ima onaj ventil no split (cini mi se da se tako zove) da ne prosipas meni je ok, a onaj silikonski dio mozes posebno kupiti i stavis na obicni navoj, ako imas obicnu flasicu, dva ta umetka su 11 KM.
ako me razumijes


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Avent
5.4.2011 21:35:34   
Hannica
Nemamo flasicu,planiram da kupim ali zao mi ponovo bacati pare ako je tesko vuci iz nje,moja Hana ne voli da se trudi.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Avent
6.4.2011 21:13:35   
esmina i bebina mam
Da li neko zna koliko je aventova pumpica za izdajanje user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Avent
6.4.2011 21:26:51   
marinčii
IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Da li neko zna koliko je aventova pumpica za izdajanje user posted image

ja sam je platila 105km u dm-u


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Avent
6.4.2011 21:31:42   
esmina i bebina mam
IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: esmina i bebina mam

Da li neko zna koliko je aventova pumpica za izdajanje user posted image

ja sam je platila 105km u dm-u


Hvala na brzom odgovoru user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Avent
21.9.2011 13:02:12   
salmy
Ja imam problem sa aventovom flasicom,inace njihove flasice koristimo od rođenja.Moj momak nije koristio kljun vec sam mu uvijek stavljala obicne dude na flasice i za sokice.Nedavno smo uzeli novu vecu za sok sa kljunom

user posted image ovakva je  samo veca

Međutim kako god je zavrnem uvijek mi iscuri sve iz nje.Torba je uvijek mokra,neznam koji je fol(stavim ja i onu gumicu unutra)ali opet nekako bude mokra.A kad navrnem obicnu dudu sve bude okuser posted image user posted image
Nemam pojma u cemu grijesim,ali grijesimuser posted image  ako neko ima iskustvo voljela bih cuti razlog?
Drago mi je sto je mojuser posted image prihvatio da pije kljun,ali nam se ne da,curi kako goduser posted image  

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *