|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Male ranice u ustima
4.9.2009 23:38:41   
neki
A zeno draga,sta vas je to uhvatilouser posted image user posted image user posted image Mazi i njoj sa tom tecnoscu,i nadam sa da ce uskoro biti bolje...Eto kazes da je malenom hB vec bolje,pa proci ce i sa curicom aBduser posted image Puno srece vam zelimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Male ranice u ustima
5.9.2009 13:41:17   
Swatkish
E bas mi je zao, zaista... Kazi mi jel im dajes C vitamin, voce, povrce, limun obavezno, i narandzi sad imas finih..
Ako je virus, to bi trebalo da pomogne...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Male ranice u ustima
5.9.2009 13:54:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

Mni se to javljalo tri puta u životu i tek nakon unosa B vitamina o kome me posavjetovala jedna stara pedijatrica penzionisana koja je slučajno kolegica moje komšinice ovim tretmanom i više se nije javilo. Prvi put u srednjoj školi pred maturu mislim polaganje mature, drugi put na prvoj godini faksa na socijalnim rokovima ganjala uslov i treći put pred vjenčanje kad smo ga spremali.

ja bih rekla od stresa

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Male ranice u ustima
5.9.2009 14:12:21   
dinaa
Jutros je stanje malo bolje i kod curice,tesko je ali valja nam se boriti.Sto se tice voca i povrca nema sta nisam pokusala ali nema sanse da pojede i sto kao i sin dok mu je to bilo valjda to uzasno boli on mi je tako rekao,pogotovu ako je nesto kiselkasto,ali suti uspjeh mi je sto je uspjela pojesti izgnjecenu breskvu pa poslije bananu,kako tri dana nista nije mogla osim popiti mlijeko iz flasice ili na slamkicu a i to s placem.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Male ranice u ustima
21.7.2011 13:57:44   
Hanady RR
prenos posta
IZVORNA PORUKA: andjela I

Drage moje zenice. Evo da ne otvaram novu temu pisacu ovdje u nadi da ce mi neka od vas dati koristan savjet. Moja djevojcica ima 22 mjeseca i prije 3 dana je dobila temperaturu i upalu grla. Odmah smo otisli kod doktora i dobila je 2 sirupa CEFALEXIN I DALSI. Medjutim sutradan joj se u ustima i po usnama pojavio osip nesto slicno kao krupice sto imaju male bebe. Problem je sto je to jako boli i vrijedja, pa nista ne jede vec 2 dana, samo pije vodu i sok na slamku. Bili smo juce kod dr ponovo i propisala je nystatin kapi i tantum verde sprej. Te ranice kao da sazrijevaju, ali ona i dalje ne jede. MM i ja se namucimo sirup dok joj damo na spricu. Probali smo da joj damo mlijeko na spricu i slamku ali ne ide.
Iza nas su 3 neprospavane noci, a da napomenem da sam ja danas usla u 39 sedmicu trudnoce, mogu se poroditi svaki cas, samo molim boga da mojoj curici bude bolje, jer neznam kako bi otisla u porodiliste a da je ostavim u ovakvom stanju.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Male ranice u ustima
21.7.2011 13:58:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

moja Ajla je to imala prosle godine i nije 7 dana nista ni jela ni pila.bilo je grozno.sve smo probali a spasilo nam geniciana violet odnosno ljubicasta tina.odma u apoteku i mazi joj s tim usta.vecearas bi vec trebala pocet jest



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Male ranice u ustima
21.7.2011 14:33:31   
Lejla Ka
Kao prvo nemoj insistirati da jede, ti ćeš se manje sekirati, njoj neće biti ništa, djete je bolesno i normalno da nema apetita. Šta je rekao ljekar, da li sumnja na gljivičnu infekciju ili se radi o aftama?

Ja preporučujem Proplaid PropolGola sprej od ESI-a, prilagođen je djeci, ne peče, odlično rješava probleme u usnoj šupljini, s tim da ako su gljivice, onda će morati nistatin.


< Poruku je uredio Lejla Ka -- 21.7.2011 14:37:08 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Male ranice u ustima
22.7.2011 8:52:03   
Malenaoduvijek
dali d+su to gljivice ili afte?
velika je razlika izmedju toga.
ako su afte to je jako bolno ja s tim sam i kao mala imala problema a i sada znam imat.
geniciana nije losa i svi je dr prepisuju ali puno je bolji gengigel baby, namazes bebi i malo ce da utrne i manje ce da boli.
i nemoj insistirati na jelu jer ako a boli ne moze da jede ali nikako probaj tecne stvari da dajes i polako.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Male ranice u ustima
22.7.2011 9:50:10   
mamana
Daj djetetu sladoled,jer će rashladiti usnu šupljinu i biće mu malo lakše, a unijeće i nešto hranjivo u organizam.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *