|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sistematski za porodilje
25.2.2010 22:01:53   
škorpija
ma nema problema, nalazi se na skenderiji, ona ulica što trola ide mislim da se zove baš ulica skenderija, a sistematski košta 130 KM. imaš na internetu adresu i broj telefona a mislim da je baš na ovoj temi na prethodnim stranicama neko napisoa adresu i broj telefona, tako sma i ja saznala za ovu dr

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sistematski za porodilje
25.2.2010 22:34:45   
Emica_sa
Hvala draga otići ću slijedeće sedmice da sam sigurna 

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sistematski za porodilje
6.4.2010 12:27:02   
anidla
ja sam napokon zavrsila sistematski...radila sam UVZ jajnika i svega ostalog user posted image , pregled, i papa test...danas bio gotov i sve je HB uredu....

lakse se dise user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sistematski za porodilje
6.4.2010 12:45:57   
muby

IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam pitala kad sam zvala, rekli su 130 KM za sistematski, valjda nisu slagaliuser posted image , a to je opet jeftinije nego kod amire frljak gdje sam prije išla- 160 KMuser posted image


ja sam kod Amire Frljak isla na sistematski u martu 2008 (prije nego sam i pocela planirati trudnocu) i mislim da je kostalo 120KM (UZ, ginekoloski pregled i papa test)
poslije sam citavu trudnocu vodila kod nje i bila sam jako zadovoljna tretmanom a nije mi se cinila ni preskupa
tri mjeseca nakon poroda sam opet otisla na sistematski koji je kostao 120 ili 130 KM ne mogu tacno da se sjetim
dodatno sam platila tretiranje granuloma na rani od epiziotomije (al nije bilo nesto skupo)

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sistematski za porodilje
13.2.2011 0:11:50   
N_N
IZVORNA PORUKA: muby


IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam pitala kad sam zvala, rekli su 130 KM za sistematski, valjda nisu slagaliuser posted image , a to je opet jeftinije nego kod amire frljak gdje sam prije išla- 160 KMuser posted image


tri mjeseca nakon poroda sam opet otisla na sistematski koji je kostao 120 ili



Evo ja danas bila kod dr. Frljak na sistematskom. Cijena 120 KM.

Sve ok, superiška user posted image  sad čekam nalaz papa testa koji će biti u četvrtak, onda spirala i da konačno počnem disati user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sistematski za porodilje
13.2.2011 0:15:29   
myb@by
Ja još nikada nisam obavila ovaj pregled user posted image user posted image . Sve mislim da je kod mene sve ok, jer user posted image dolazi na vrijeme user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sistematski za porodilje
13.2.2011 0:20:05   
Niina
ja svoju krvnu sliku vadim mjesecima...sve mi se neda... a papa i ginekoloski uredu.
N_N koju ces spiralu da ugradfis?


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sistematski za porodilje
13.2.2011 0:23:18   
rose
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam pitala kad sam zvala, rekli su 130 KM za sistematski, valjda nisu slagaliuser posted image , a to je opet jeftinije nego kod amire frljak gdje sam prije išla- 160 KMuser posted image


ja bila u clarusu u ponedjeljak (prvi nakon skoro 3 mjeseca od poroda) i meni je naplatila 130 ali ne zalim, ona je moja dr. vec nekoliko godina, vodila mi trudnocu, jako je fina i ja se kod nje totalno opustim, uradila mi kolposkopiju, ginekoloski, UZ, PAPA, rekla mi kakav mi je oziljak i sta da radim da smeksam tkivo, savjetovala da dodjem na UZ grudi kad prestanem dojiti...meni je ona super i ja vjerujte rado idem na pregleda kod nje.


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sistematski za porodilje
13.2.2011 0:34:39   
N_N
IZVORNA PORUKA: Niina

N_N koju ces spiralu da ugradfis?




Nakon razgovora sa dr. Frljak najvjerovatnije će biti obična spirala. Dr. smatra da ne bi trebala Mirenu jer imam povišen holesterol i trigliceride user posted image  mada sam ja u startu ciljala na nju iako nemam obilne user posted image ....  Kakva je kod tebe situacija, jesi zadovoljna?

< Poruku je uredio N_N -- 13.2.2011 0:35:25 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sistematski za porodilje
13.2.2011 0:41:36   
Niina
ma suti, kad sam je ugradila, taj dan sam se raspadala od bolova..jer je materica imala kontrakcije zbog stranog tijela, i prvi mjesec dana tj dok nisam dobila pprvu menstruaciju, redovno me je svaki dan bolio stomak, nekad toliko da sam morala uzeti i neki analgetik. Mjesec ako ne i vise morala sam nositi ulozak, jer mi je stalno pomalo krvalilo...sada eto 2 mjeseca nakon nemam bolova, nema krvarenja, ova druga menstruacija mi je bila puno kraca,manje obilna i bez bolova.
A malo mi je falilo da odem ginekologu i kazem:" Vadite je odavdeeee !'


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sistematski za porodilje
13.2.2011 0:48:51   
N_N
user posted image user posted image
Ej hajd' kopiraj ovaj post na temu o spiralama da te svašta priupitam tamo user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sistematski za porodilje
12.2.2014 17:16:13   
TiruTiru
Veliki pozdrav za sve,
posjecuje li neko dr Dujso u Skerlicevoj, ikakav komentar?
Planiram trudnocu, obzirom da sam vec par puta bila kod nje,
a obzirom da bi mi ovo bila prva trudnoca, dal da odem nekom drugom ili je ona ok?
Preporucuju mi svi dr Divanovica...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sistematski za porodilje
12.2.2014 18:42:21   
dambolina
dr dujso je divna, mlada, strucna i pristupacna

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *