|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
17.10.2015 14:33:56   
Vanne
Isha jede li ti sad bolje sin nakon sto je prestao dojiti? inace je fino on jeo jel de? Niste se s tim mucili koliko sam upratila...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
17.10.2015 15:27:47   
Isha

IZVORNA PORUKA: Vanne

Isha jede li ti sad bolje sin nakon sto je prestao dojiti? inace je fino on jeo jel de? Niste se s tim mucili koliko sam upratila...


On je poceo cesce traziti da jede, a ja nisam ni znala da sam trudna. To je bilo par dana, ali valjda kako se mlijeko smanjilo, on je trazio na kasiku user posted image
Evo od nedjelje ne doji i nikakvih problema nemam sa grudima. Samo je jednom zatrazio, ja ga preusmjerila na nesto drugo.

Tvoj muz bi trebao pomoci, ja ga ne bih tek tako pustila user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
17.10.2015 15:29:24   
Isha
Mozda bi bilo najbolje da joj postepeno ukidas dnevne podoje, ne nudis nakon cvrstog obroka sisu.


(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
18.10.2015 6:58:13   
almondray

IZVORNA PORUKA: Isha

Mozda bi bilo najbolje da joj postepeno ukidas dnevne podoje, ne nudis nakon cvrstog obroka sisu.



slažem se.Ja svom ne dam (.) posle obroka,samo pred uspavljivanje i posle kad se probudi.

Viđoh poznate nickove pa da vam mahnem.Isha čestitam na user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
18.10.2015 9:01:44   
Isha

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Isha

Mozda bi bilo najbolje da joj postepeno ukidas dnevne podoje, ne nudis nakon cvrstog obroka sisu.



slažem se.Ja svom ne dam (.) posle obroka,samo pred uspavljivanje i posle kad se probudi.

Viđoh poznate nickove pa da vam mahnem.Isha čestitam na user posted image


Hvala draga user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Kako odviknuti bebu od nocnog obroka? Nav...
18.10.2015 10:57:15   
Vanne

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Isha

Mozda bi bilo najbolje da joj postepeno ukidas dnevne podoje, ne nudis nakon cvrstog obroka sisu.



slažem se.Ja svom ne dam (.) posle obroka,samo pred uspavljivanje i posle kad se probudi.

Viđoh poznate nickove pa da vam mahnem.Isha čestitam na user posted image


Ja njoj nikad ne nudim sisu,kad zavrsi sa obrokom eto je same izrovi mi majicu i kontam ako vec hoce bolje nakon obroka kako bi imala kad da ogladni,a pred spavanje joj je obavezna sisa...sinoc smo isli u goste i 2 sata je plakala i trazila da doji,kontam vani smo zaokupit ce je drustvo ,ali nista njoj samo daj da doji...nikad se nije ovako ponasala,nikad mi vani ne trazi,ne znam sta je sa njom vise...


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 781
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *