|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
12.3.2015 13:10:24   
anandi
orhideja imas temu o hsg-u
Ja sam radila i nije me bolilo, osjecaj je bio kao kad dobijem user posted image blazi grcevi, nije strasno...doduse kod mene su bili prohodni. Puno srece

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
12.3.2015 13:21:34   
orhideja2505
Hvala puno, valjda ce biti ok user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
12.3.2015 13:56:55   
anandi
Nista, ako te sta jos zanima slobodno pitaj. Ja se trudim 6-ta godina i sve sam odradila nalaze paslobodno pitaj. Samo nemoj odugovlacit s nalazima

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
12.3.2015 14:15:10   
orhideja2505
Ma sve sam odradila, više mi je sve dosadilo iskreno..Sad mi je još ostao taj hsg, svašta sam čitala oko toga..strašne stvari user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
13.3.2015 17:12:35   
AAvalon
orhideja, samo ovo cu ti reci - ako sam ja prezivila HSG, a pekava sam poprilicno, onda svako moze user posted image ne sikiraj se nista, brzo prodje, barem znas na cemu si. sretno mila user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
17.3.2015 22:09:44   
orhideja2505
Eh,evo mene opet...Prezivih taj hsg, nista me nije bolilo, samo malo neugodno...user posted image uglavnom najbitnije je da je sve prohodno ;) nadam se da to sada malo pomoci user posted image

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
24.3.2015 14:57:02   
BubaDara
Ćao svima :)
Nova sam na forumu, pa prvo da vas sve fino pozdravim i poželim punooooooo malih slatkih user posted image
Ja i MM pokušavamo već 4 mjeseca i danas je dosla user posted image iako je trebala doći 19.3.!
Ovih 5 dana živjela sam u nadi da neće ni doći jer do sad je uglavnom bila na 30 dana a ovaj put eto 35.
Ne znam da li sam si umislila pa sam imala par situacija u kojima mi je hrana imala uzasan miris, bradavice su mi ljubičaste
a čitala sam da je to jedan od prvih znakova! Inače me grudi užasno bole 3-4 dana pred user posted image i prvo sam mislila
da će biti na vrijeme jer su me baš u periodu kad sam trebala dobiti user posted image standardno boljele i u ovih 5 dana
bol se povukla pa sam se baš nadala da neće ni doći user posted image kad danas user posted image user posted image
Sinoć sam napravila test i pokazao je - ali sam vjerovala da je to zbog toga što nije prvi jutranji urin.
Već me dva mjeseca uhvati panika i depresija kad user posted image jer bila sam i na pregledu kod doktorice
i rekla je da je sve u najboljem redu. Mm još uvijek nije bio na pregledu ali mislim da nema ni potrebe još .
da preduzimamo te mjere.
Da li bilo ko od vas ima iskustva s tim da je stigla user posted image a da je ipak bila user posted image
tu?
Znam da vas ima mnogo koje vjerovatno puno duže pokušavate i imate razna iskustva, ali ne mogu si pomoći nažalost.
Ah, zaboravila sam napomenuti da sam ovaj mjesec koristila i macinu travu (Biljana) i čaj od vrkute (Medimpex) 10ak dana oko
ovulacije redovno po 0,5 L ujutro i uvečer. Inače i mm i ja strašno volimo djecu i svim srcem želimo majušno u našem domu!
Ako bi iko imao bilo kakav savjetić, iskustvo, riječ ohrabrenja bila bih mu do neba zahvalna. user posted image

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
26.3.2015 10:08:19   
orhideja2505
Nisi nam nista javila, ima li user posted image da se radujemo user posted image , a nista se ne sekiraj poprilicno je malo vremena proslo od pokusaja,kod mene je godina dana vec, sve uredu a nista user posted image , a zadnji mjesec sam radila i hsg user posted image ...

Lijep pozdrav

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
26.3.2015 10:42:20   
BubaDara
Orhideja2505 ako se na mene odnosi odgovor, nema user posted image i user posted image je tu.
Pa čim prođe idemo u nove pobjede douser posted image
Nadam se da ćemo svi brzo ugledatiuser posted image pa da user posted image

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
31.3.2015 8:23:02   
ahham
I ja sam prosli mjesec pila vrkutu,ali sam citala da je najbolje da se pije u konbinaciji s kunicom,pa cu ovaj mjesec da probam tako,i jos cu da dodam femisan a kapi,pa cemo vidjet kako ce biti

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
2.4.2015 10:36:43   
orhideja2505
Ja sam ovaj mjesec pocela piti crveni zdravac, jer sam cula da je dobar ..pa cemo vidjeti..sretno svimauser posted image

(odgovor članu ahham)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
2.4.2015 10:59:30   
BubaDara
Ja sam pila i femisan A ali ništa user posted image
Sad pijem šolju macine trave ujutro prije posla a navečer pijem šolju vrkute.
Povremeno skuham neki čaj koji je mješavina kunice, nevena, kantariona, kamilice,
mente i još nekih par trava. user posted image završila prije 4 dana i sad napad ponovo user posted image
Ono što mi je čudno je to da se osjećam napuhano, stalno osjećam neku napetost u donjem dijelu stomaka
i povremene bolove kratke!
Grčevi su stalno prisutni, pa ne znam je li do čajeva ili do nečeg drugog user posted image
Izgleda da svaki organizam različito reaguje na te čajeve pa vidjet ćemo.
Doktorica je rekla da nemam nikakve ciste i da je sve uredu pa isključujem te bolove!
Sretno i tebi i svima nam sretno do user posted image

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
5.4.2015 19:42:32   
dada 123456
draga i ja isto tako pokusajem zatrudniti vec 2 godine ali nista nekada i ne msm o tome kada user posted image treba da dode a kada je ugledam svet mi se srusi, i ja isto tako vec drugi mjesec konzumiram macinu travu koju sam kupila kod travara i neven i smjesu koja se sastoji od imele macine trave smmrekovih boba, pokusaj i ti mozda ce ti uspjeti i mozda ces docekati user posted image .
a ja sam prosli mjesec imala 6.3 menusracija mi dolazi svakih 28 dana nekad i na 29 dan,grudi me nikada ne bole a sad imam osjecaj da su mi otecene imam bol u donjem predjelu leda nezz je li od umora ili od necega drugog test mi se jos neradi jer kad god bi uradila bila bi jedna crta i ja bi pala u ocaj sada cu sacekati jos koji dan i ako ne dode idem doktoru drzim ti sve user posted image pozz

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
5.4.2015 20:37:55   
BubaDara
Hvala na savjetima draga!
Pokušat ću sada s macinom travom i vrkutom iako imam samo ove iz apoteke,

ne znam niti jednog travara ovdje ali nadam se da su i ove iz apoteke trave ok,
samo mi je čudno jer neke ovdje pišu kako je gorak čaj a ovaj moj je baš ok za piti user posted image
Ako ništa idem opet doktorici user posted image
Evo imam jednu lijepu vijest, sestra mi je prije dva dana javila da ću ako Bog da postati tetka user posted image user posted image
I ona je pokušavala od avgusta i evo napokon uspjela user posted image
Ona je isto pokušavala sa macinom travom i vrkutom i na kraju je počela piti samo vrkutu šolju ujutro
i pila je prenatal zadnji mjesec!
Kaze mi samo nemoj misliti na to jer sam je ja spopadala odmah koliko često odnose da imam, svaki ili svaki drugi dan i tako,
ona kaže znali su tri dana pauzirati i uopće nije više pratila to. Ne znam koliko će kome koristiti ali možda bi sve trebale
malo da se opustimo i pokusamo ne misliti toliko, iako i sama priznajem da ne mogu koliko god se trudim.
I najviše me nerviraju ove žene s djecom kad mi kažu opusti se i biće kad se najmanje nadaš!!! E lako je to reći!!!
Kako god sad sam presretna što ću po prvi put postati tetka ( tetka četkaaaa hehehe user posted image )
Sretno svima opet, u mojim ste molitvama drage moje! Da svako ako Bog da dočeka srećicu user posted image

(odgovor članu dada 123456)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
5.4.2015 23:05:39   
dada 123456
da to ti je domaca macina trava pokusaj ponaci u dm,i ja sam imala domacu macinu travu pitka je i jedno vreme koriistila i kasnije sam saznala da ona nije mnogo djelotvorna kao divlja macina trava(ova je gorka boze jedva se pije).I ja sam na pocetku imala sa muzem odnose svaki drugi dan ali sada smo se malo opustili,i znam kako ti je kada kazu nemoj o tome msm opustise lako je reci,ali cestitke sto ces postati tetka puno srece i nadam se da ces i ti uskoro user posted image ii imati malu user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
8.4.2015 14:40:40   
BubaDara
Hvala puno na čestitkama! user posted image
Nadam se da ćemo svi dočekati tu sreću user posted image
Čajevi me već počinju nervirati, i sve razmišljam da ih ostavim,
imam osjećaj da mi od njih stalno nešto šeta po stomaku, i nervira me što stalno idem pi.....
Od kako ih konzumiram imam osjećaj da me stalno nešto boli povremeno u predjelu jajnika,
svako malo osjetim neku bol u danima ovulacije, doduše kratku ali osjetim i čini mi se da ću prestati piti pa šta mi Bog da.
Kupila sam ja očajnicu u apoteci ali ja nisam mogla nikako podnijeti da je pijem, povraćala sam
i odbolovala užasne bolove želudca, tako da mi ne pada na pamet više!
Kupila sam sad kunicu i imam vrkutu, vitaminčić E pa vidjet ćemo.
Ljubi vas tetka puno sve hehehehe user posted image SRETNO!!


(odgovor članu dada 123456)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: Koliko vec pokusavate zatrudniti?
24.4.2015 15:21:02   
BubaDara
Drage moje kako ide? user posted image
Ja evo u iščekivanju user posted image pa kao na iglama, ustvari po menstrualnom kalendaru već je trebala doći jučer ali još se ne usuđujem napraviti test user posted image
Nemam nikakve simptome da će doći, ne boli me ništa i malo mi je to čudno i plaši me da mi se nije šta pomjerilo od čajevauser posted image
Sačekat ću još nekoliko dana pa vidjet ćemo. U svakom slučaju sretno svima još jednom od mene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1092
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 42 43 [44]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *