|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
29.4.2008 20:05:42   
Amrino
Moj Hamza je spavao s nama prvih mjesec dana...jer sam ga u tom periodu dojila lezeci pa mi je tako bilo lakse a i smatrali svo da je jos suvise mali da ga stavimo samog u krevetic.
Nako mjesec premjestili smo ga u krevetic- koji je do naseg kreveta a ponekad ga, ako se probudi prije sedam tj. prije nego sto profunkcionisemo ja i mm, premjestim kod nas.  Za sada tako super fukcionise. Ni ne razmisljam jos uvijek o premjestanju u drugu sobu. Mislim da za to treba pricekati bar godinu dana a mozda i duze.
Sto se tice intimnosti- meni i muzu je ostatak stana jos uvijek na raspolaganju :-)

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
13.11.2017 9:27:59   
manuela RR
Uh moja beba svugdje po malo spava...user posted image
Još smo u fazi dojenja po 4/5 puta po noći tako da kad navece tek zaspi spava u kreveticu a poslije je kod mene...Zato sto se svaki put razbudi kad ga premjestim...Tako da ga sad ni ne diram. ..
Skinula sam i ogradicu krevetića i primakla svoj krevet do njegovog da to prebacivanje bude što bezbolnije ali i dalje je nakon prvog buđenja u mom krevetu...user posted image .

Stariji sin (9g) spava sa tatom na krevetu obi su u drugoj sobi...

Valja ćemo mu i ja nekad 😂 ponovo spavati zajedno na bračnom 🙂

< Poruku je uredio manuela RR -- 13.11.2017 9:33:09 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
13.11.2017 14:37:18   
ziel
Moj R je prva 2 mj.spavao u kreveticu i to malo dalje od naseg kreveta. Pa 2 mj.kraj mene, pa smo onda skinuli resetku sa krevetica i stavili ga uz nas krevet , tako je ostao do kraja. Sad vec (za par dana puni 2 god ) spava na velikom krevetu koji smo takodje stavili uz nas krevet, zbog toga sto mu je krevetic postao tijesan a on spava nemirno pa se poceo i udarati redovno od stranice. Ovaj obicni krevet samac nas je spasio. Sad i dalje nemirno spava ali ja ga pola od toga ne cujem jer ima prostora i ne udara se, nadjem ga nekad na kraju svog kreveta gdje idu noge ali ima tu manja stranica da ne moze spasti.

Sad nam dolazi seka pa cemo opet prva 2 mj.krevetic drzati odmaknut od ovog kreveta i sa resetkom pa cemo onda primaknuti i skinuti resetku, tako da bude krevetic, pa bracni krevet pa krevet od R.user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
13.11.2017 14:59:38   
ninuska
Joj, ziel, dobra si..
Moja curica je do 3,5 godine spavala u kreveticu (120/60), a vidjecemo za bracu. On jos uvijek spava u kreveticu, al' smo skinuli ogradu sa jedne stranw i privukli uz bracni krevet.
Valjda docekam da odu u svoje odaje user posted image

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
13.11.2017 15:31:48   
LieToMe RR
Kod nas hvala Bogu svako spava u svom krevetu user posted image na moju opcu radost i veselje user posted image user posted image
L je spavala u kreveticu do neke 2 godine i par mjeseci onda smo je preselili u veliki krevet (samo smo ogradicu stavili) i ona evo 2 i po godine spava u svom krevetu, sama legne sama se uspava... nikom ne smeta niti ko njoj msmeta.
N smo iselili iz kreveta prije mjesec dana, ono tuto kompleto, da se sama uspava u kreveticu i to provede noc. Od marta pa do unazad mjesec dana je bilo zaspe u nasem krevetu pa je ili muz ili ja prebacimo u krevetic. Sad smo zadnjih mjesec dana rahat hvala Bogu...da sam i to docekala da legnem ko zena, u svom na svom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
13.11.2017 15:52:01   
ninuska

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Kod nas hvala Bogu svako spava u svom krevetu user posted image na moju opcu radost i veselje user posted image user posted image
L je spavala u kreveticu do neke 2 godine i par mjeseci onda smo je preselili u veliki krevet (samo smo ogradicu stavili) i ona evo 2 i po godine spava u svom krevetu, sama legne sama se uspava... nikom ne smeta niti ko njoj msmeta.
N smo iselili iz kreveta prije mjesec dana, ono tuto kompleto, da se sama uspava u kreveticu i to provede noc. Od marta pa do unazad mjesec dana je bilo zaspe u nasem krevetu pa je ili muz ili ja prebacimo u krevetic. Sad smo zadnjih mjesec dana rahat hvala Bogu...da sam i to docekala da legnem ko zena, u svom na svom user posted image user posted image user posted image


Ja legnem ko zena, al bez co'eka user posted image .
Mi smo jos uvijek podijeljeni po sobama hahah. On s malom, a ja s malim

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
13.11.2017 16:02:31   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Kod nas hvala Bogu svako spava u svom krevetu user posted image na moju opcu radost i veselje user posted image user posted image
L je spavala u kreveticu do neke 2 godine i par mjeseci onda smo je preselili u veliki krevet (samo smo ogradicu stavili) i ona evo 2 i po godine spava u svom krevetu, sama legne sama se uspava... nikom ne smeta niti ko njoj msmeta.
N smo iselili iz kreveta prije mjesec dana, ono tuto kompleto, da se sama uspava u kreveticu i to provede noc. Od marta pa do unazad mjesec dana je bilo zaspe u nasem krevetu pa je ili muz ili ja prebacimo u krevetic. Sad smo zadnjih mjesec dana rahat hvala Bogu...da sam i to docekala da legnem ko zena, u svom na svom user posted image user posted image user posted image


Ja legnem ko zena, al bez co'eka user posted image .
Mi smo jos uvijek podijeljeni po sobama hahah. On s malom, a ja s malim


kod nas je tako donedavno bilo. N njega nije ni podnosila u krevetu user posted image user posted image od ljeta je nekako izmodala kad on legne ona se porpijeci pa ga nogama sve odguruje user posted image user posted image prvi put hajd on izasao otisao u dnevnu, jos par puta...kasnije vise nije ni dolazio, tek kadona zaspe i prebaci je u krevetic pa onda legne ko covjek...pored svoje zene user posted image ma ludilo

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
13.11.2017 16:35:00   
ninuska

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Kod nas hvala Bogu svako spava u svom krevetu user posted image na moju opcu radost i veselje user posted image user posted image
L je spavala u kreveticu do neke 2 godine i par mjeseci onda smo je preselili u veliki krevet (samo smo ogradicu stavili) i ona evo 2 i po godine spava u svom krevetu, sama legne sama se uspava... nikom ne smeta niti ko njoj msmeta.
N smo iselili iz kreveta prije mjesec dana, ono tuto kompleto, da se sama uspava u kreveticu i to provede noc. Od marta pa do unazad mjesec dana je bilo zaspe u nasem krevetu pa je ili muz ili ja prebacimo u krevetic. Sad smo zadnjih mjesec dana rahat hvala Bogu...da sam i to docekala da legnem ko zena, u svom na svom user posted image user posted image user posted image


Ja legnem ko zena, al bez co'eka user posted image .
Mi smo jos uvijek podijeljeni po sobama hahah. On s malom, a ja s malim


kod nas je tako donedavno bilo. N njega nije ni podnosila u krevetu user posted image user posted image od ljeta je nekako izmodala kad on legne ona se porpijeci pa ga nogama sve odguruje user posted image user posted image prvi put hajd on izasao otisao u dnevnu, jos par puta...kasnije vise nije ni dolazio, tek kadona zaspe i prebaci je u krevetic pa onda legne ko covjek...pored svoje zene user posted image ma ludilo


Ma samo ABd da ovaj mali prestane se buditi nocu..ovako mi je lakse nego da idwm u dr sobu u neka doba. Kad dijwtw prespava cijelu noc puno je lakse, moze bez problema samo u sobi da spava

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Gdje vam beba spava,u kreveticu ili...?
13.11.2017 17:24:06   
ziel

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Kod nas hvala Bogu svako spava u svom krevetu user posted image na moju opcu radost i veselje user posted image user posted image
L je spavala u kreveticu do neke 2 godine i par mjeseci onda smo je preselili u veliki krevet (samo smo ogradicu stavili) i ona evo 2 i po godine spava u svom krevetu, sama legne sama se uspava... nikom ne smeta niti ko njoj msmeta.
N smo iselili iz kreveta prije mjesec dana, ono tuto kompleto, da se sama uspava u kreveticu i to provede noc. Od marta pa do unazad mjesec dana je bilo zaspe u nasem krevetu pa je ili muz ili ja prebacimo u krevetic. Sad smo zadnjih mjesec dana rahat hvala Bogu...da sam i to docekala da legnem ko zena, u svom na svom user posted image user posted image user posted image


Ja legnem ko zena, al bez co'eka user posted image .
Mi smo jos uvijek podijeljeni po sobama hahah. On s malom, a ja s malim


kod nas je tako donedavno bilo. N njega nije ni podnosila u krevetu user posted image user posted image od ljeta je nekako izmodala kad on legne ona se porpijeci pa ga nogama sve odguruje user posted image user posted image prvi put hajd on izasao otisao u dnevnu, jos par puta...kasnije vise nije ni dolazio, tek kadona zaspe i prebaci je u krevetic pa onda legne ko covjek...pored svoje zene user posted image ma ludilo


Ma samo ABd da ovaj mali prestane se buditi nocu..ovako mi je lakse nego da idwm u dr sobu u neka doba. Kad dijwtw prespava cijelu noc puno je lakse, moze bez problema samo u sobi da spava

Ninuska i ja cekam da R pocne da spava po citavu noc bez budjenja i tad ce frknuti u svoju sobu aBd user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *