|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: udruzenja za zastitu zivotinja
20.8.2010 14:12:45   
Mya_81 RR
A još jedan divan detalj u ovoj priči je da je Bambi u periodu svog liječenja vrijeme uglavnom provodila s još jednim cukom Mrvicom koja se takodjer oporavila zahvaljujući jednoj divnoj djevojci user posted image Njih dvije su se baš sprijateljile  i nevjerovatno je da su zajedno i udomljene user posted image I da sad uživaju u svom novom domu u Njemačkoj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: udruzenja za zastitu zivotinja
25.8.2010 17:27:39   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image cure

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: udruzenja za zastitu zivotinja
7.9.2010 19:23:48   
Anoniman
E, hocete li mi pomoci...posto radimo neke letke koji ce se dijeliti za sedmicu zivotinja a i nakon...potrebna su mi pitanja sta vas zanima

ja imam vec u glavi okvirno...tj. najcesce postavljena pitanja

1. ko je odgovoran za trenutnu situaciju u BiH (mislim naravno na cuke i mace lutalice)
2. koga kontaktirati u slucaju da naidjete na povrjedjenu zivotinju
3. kome prijaviti zlostavljanje zivotinja

e sad vas molim da dalje postavljate pitanja da napravimo sto bolji letak sa sto vise korisnih info...
zapamtite...ne postoje glupa pitanjauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: udruzenja za zastitu zivotinja
27.9.2010 12:39:07   
Mya_81 RR
Dadada, ja tek sad ovo vidjela...jesu li letci već gotovi...

A ova 3 pitanja što si ti navela mislim da su najbitnija. Iako bih voljela da se oko broja 3 zaista povede računa. Kod nas nažalost ostane samo na prijavi user posted image user posted image user posted image user posted image

Što se tiče broja dva, isto bih voljela da se ljudi malo sami angažiraju kad tako naidju na povrijedjenu životinju, a ne da odmah očekuju da par volontera to sami odrade. Naravno, druga stvar bi bila kad bi udruženja bila zaista opremljena da to mogu odraditi, ali znaš i sama kako je...

Valjda će i kod nas jednom biti bolje kad je u pitanju ova problematika...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

U zemlji krvi i meda
DM

Hoćete li pogledati istoimeni film Angeline Jolie?!

DA (80%)

NE (20%)


Broj svih glasova: 274

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *