|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
28.4.2010 0:06:51   
snowrose
Odgovorila sam na PP:user posted image

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu sara za)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
28.4.2010 20:04:29   
palma
Snowrose zašto kažeš prvi postupak je 4000 km, je li to drugi ako radiš kod njih jeftiniji ili...??? 

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
28.4.2010 20:06:47   
malena27 RR
palma cijena postupka ostaje ista bez obzira koji je po redu, nazalost.... 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
28.4.2010 23:06:10   
palma
Ma malo me zbunilo ovo na jednom mjestu kaže:" prvi postupak je 4000 km"...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
29.4.2010 21:26:41   
snowrose

IZVORNA PORUKA: palma

Snowrose zašto kažeš prvi postupak je 4000 km, je li to drugi ako radiš kod njih jeftiniji ili...??? 


Mislim da ako si njihova pacijentica- (malo duže )da je naredni nešto niže,nisam 100% sigurna,ali kao da mi je dr tako rekla.

Ja ću aBd uskoro novi tako da ću vam reći tad sigurno.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
29.4.2010 21:29:00   
snowrose

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

palma cijena postupka ostaje ista bez obzira koji je po redu, nazalost.... 

Nisam baš sigurna da si u pravu,ali uskoro ću vam reči pravu informaciju jer ja sam se tad nadala da mi možda upali tako da nisam baš slušala šta mi je dr govorila,ali mislim da ako si kod njih radila IVF i nije uspjelo,da je naredni nešto jeftiniji.

Još jedno nisam 100 % sigurna.

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
4.5.2010 13:12:35   
selma123
Molim vas lijepo ako bi mi mogle odgovoriti na slijedece. Citam ovo za cijenu vantjelesne oplodnje,pa nisam nasla ono sto me zanima.Dali ste vi koje ste vec isle platile odmah punu cijenu?vidim zavisi kod koga se ide,ali vjerovatno je svugdje ista procedura.Znaci,kako se placa,dali se onda svaki slijedeci pregled,ultra zvuk,naplacuje,ili je sve uracunato u taj iznos?Malo sam citala,pa vidim da se dok traje procedura dolazi i po nekoliko puta kod doktora pa dali se sve to posebno placa. Hvala.

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
4.5.2010 15:44:24   
snowrose

IZVORNA PORUKA: selma123

Molim vas lijepo ako bi mi mogle odgovoriti na slijedece. Citam ovo za cijenu vantjelesne oplodnje,pa nisam nasla ono sto me zanima.Dali ste vi koje ste vec isle platile odmah punu cijenu?vidim zavisi kod koga se ide,ali vjerovatno je svugdje ista procedura.Znaci,kako se placa,dali se onda svaki slijedeci pregled,ultra zvuk,naplacuje,ili je sve uracunato u taj iznos?Malo sam citala,pa vidim da se dok traje procedura dolazi i po nekoliko puta kod doktora pa dali se sve to posebno placa. Hvala.


U tu cijenu postupka uračunate su folikulometrije ( najmanje 4-5,to je UZV praćenje rasta folikula)-znači ništa u postupku više ne plaćaš,davanje boca,punkcija,embriotransfer.

Eto,nadam se da sam ti bar malo pomogla.user posted image

Pitaj ako te još nešto interesuje-osjećam se kao veteranka.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu selma123)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
13.5.2010 19:37:33   
košpice
REGI- mm i ja smo radili IVF na klinici u Gradačcu a znali su da je Azospermija i opet su mene trpali hormonima a nisu smjeli to raditi, eh zato cu ja sada pokrenuti tuzbu protiv njih, jer kako si i sama rekla, nemoguce je bilo sta raditi kad covjek ima Azospermiju..tako da nikad nikome ne treba potpuno vjerovati a pgotovo nasim "doktorima" ...ja licno nikad vise necu otici ni na jednu kliniku u BiH jer vise nikome ne vjerujm, a ako ikad budem mogla da radim bilo kakvu metodu da bih dobila svoju akoBogda user posted image  , samo cu vani ici gdje su ljudi prije svega uljudni, puni razumijevanja i prije svega specijalizovani, to je samo moje misljenje...Sretno svima koji se bore i nadam se da cemo akoBogda svi na kraju i uspjeti i docekati da budemo user posted image ...

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
19.5.2010 22:21:53   
forumashica
Skupo i preskupo... Vjerujem da bi sve zene koje imaju problema sa zacecem platile koliko mogu i ne mogu ali se, onda, pitam sta da radi neko ko si ne moze priustiti da plati vantjelesnu oplodnju, a to je mozda zadnja nada. Kako je samo uzasno nepravedan i nakaradan ovaj nas zdravstveni sistem! Morala sam ovo napisati.

(odgovor članu košpice)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
5.7.2010 8:19:22   
dikica
Mene zanima dali je netko sa ovog foruma bio na postupku potpomognute ivf/icsi kod dr.Senada Sarića iz Mostara  i dali zna cijene postupka kod njega.

(odgovor članu forumashica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
5.7.2010 8:29:02   
nella
Dikice ja sam iz Mo, ali pojma nemam koja je cijena postupaka, ono sto znam jeste da su oni tek poceli sa tim, i da se jos uvijek praksaju, sto znaci ako si iz Mo ne bih ti savjetovala da ides kod njega

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu dikica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
5.7.2010 9:35:17   
dikica
Hvala Nella na odgovoru.Ma ja sam god dr.Sarića išla na ciljane odnose uradila lpsc dijagnostičku i tako .Onda sam se premjestila na polikliniku cito u splitu odlični su .uradila jedan ivf/icsi i imala biokemijsku ,sada se opet spremam u rujnu pa kako bog dadne.Ma meni je dr.Sarić onako ostao u finom sjećanju dobar čovjek doktor itd. Čula sam da je počeo sa tim postupcima pa zato i pitam.

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
5.7.2010 13:47:39   
nella
draga moja drzi se ti Cita, kao sto sam i sama, i ja se spremam u septembru user posted image user posted image user posted image
Sretno u svakom slucaju user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu dikica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
5.7.2010 14:29:28   
dikica
Super nelice možda se i sretnemo u cita .

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
10.11.2010 21:24:14   
luna77
Cure mallo dizem temu.
17.11 se snima u sa talk show na OBN pa ako neka od vas zeli progovoriti o temi MPO i problemima s kojim se susrećemo u borbi za smotuljak javite se da proslijedim podatke i oni će vas kontaktirati.Mi idemo(nas troje muz šmizla i aj) ako još tko zeli progovoriti mozda nesto i pokrenemo

(odgovor članu dikica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Cijene postupaka vantjelesne oplodnje u BiH!
7.1.2016 21:32:09   
ljiljo
vidim niko nije odavno nista pisao, da li neko zna koliko kosta VTO na klinici na GAK-u u Sarajevu, jer znam da su poceli raditi prije godinu, i da li je nek bio gore u postupku i kakvi su im rezultati


_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *