|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
16.1.2015 8:54:44   
*nur*
Jutro zenice, da malo podignem temu user posted image
Zna li neko kada pocinje ovaj kurs Engleskog jezika u Fahdovom centru, i ima li vas koje idete trenutno, ili koje ste zavrsile, jeste li sta naucile user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
16.1.2015 9:55:00   
zvončica

IZVORNA PORUKA: *nur*

Jutro zenice, da malo podignem temu user posted image
Zna li neko kada pocinje ovaj kurs Engleskog jezika u Fahdovom centru, i ima li vas koje idete trenutno, ili koje ste zavrsile, jeste li sta naucile user posted image

Idem ja user posted image

Novi ciklus ce poceti za 6 sedmica, ali prati na njihovoj stranici, mislim da ce krajem februara objaviti kad pocinju prijave....

I da moze se bas dosta nauciti, ja sam zadovoljna...testovi nisu lagani....ako ti fali makar jedan bod, nece te pustiti - progledati kroz prste....od bosanskog cujes par rijeci samo, sve je na engleskom.....ima dosta pisanja, zadace, konverzacije...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
16.1.2015 14:34:52   
*nur*
e super i ne trba da pustaju dok se ne nauci. Koliko traje jedan kurs, koliko u grupi ima "ucenika " i u kojim terminima se odrzava kurs. Da se znam otprilike pripremiti
Hvala ti znončica user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
16.1.2015 14:51:36   
zvončica

IZVORNA PORUKA: *nur*

e super i ne trba da pustaju dok se ne nauci. Koliko traje jedan kurs, koliko u grupi ima "ucenika " i u kojim terminima se odrzava kurs. Da se znam otprilike pripremiti
Hvala ti znončica user posted image

Imas tri nivoa A, B, C...i svaki od ovih nivoa ima tri podnivoa ( znaci A1,A2,A3 itd. )....jedan podnivo traje 8 sedmica....da bi dobila certifikat moras poloziti sva tri podnivoa jednog nivoa....
Na pocetku bude puna ucionica, oko 30 ljudi bude i onda uvijek odustane barem 10-tak njih...
Termini su od 10-12h, 12i30h-14i30h, 17h-19h, 19h-21h.

Kad se budes prijavljivala, mozes traziti da te testiraju, pa prema tome odluce od kojeg nivoa kreces.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
16.1.2015 15:20:15   
R&T@
Mozda glupo piranje, ali moram...

Ima li taj kurs ikakve veze sa islamom?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
16.1.2015 16:40:25   
zvončica

IZVORNA PORUKA: R&T@

Mozda glupo piranje, ali moram...

Ima li taj kurs ikakve veze sa islamom?

user posted image user posted image

Ma, jok....engleski u Fahdu k'o i engleski bilo gdje, samo sto je besplatan....evo tri su mi se profe promijenile ni jedna nije pokrivena....trenutno sa mnom sjedi djevojka koja se zove Snjezana....
Isla sam kod njih i na informatiku.....
Ne znam kako poveza kurs engleskog i islam user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
16.1.2015 23:08:41   
Medić*

IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: R&T@

Mozda glupo piranje, ali moram...

Ima li taj kurs ikakve veze sa islamom?

user posted image user posted image

Ma, jok....engleski u Fahdu k'o i engleski bilo gdje, samo sto je besplatan....evo tri su mi se profe promijenile ni jedna nije pokrivena....trenutno sa mnom sjedi djevojka koja se zove Snjezana....
Isla sam kod njih i na informatiku.....
Ne znam kako poveza kurs engleskog i islam user posted image


Zbog Fahdove dzamijeuser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
19.1.2015 10:02:39   
*nur*
Znončica hvalauser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
10.4.2015 10:46:27   
rale
Moram te malo ispravit u vezi sa podjelom nivoa kursa user posted image
kursevi se odvijaju po udžbenicima New Headway 4th edition. Ima 5 nivoa: Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate i Advanced.
Jedan kompletan nivo traje 6 mjeseci (24 sedmice) i podjeljen je na tri djela po 8 sedmica: A, B, C. da bi dobila certifikat moras završiti sva tri djela jednog nivoa....
Časovi se održavaju dva puta sedmično: ponedjeljak i srijeda ili utorak i četvrtak, a termini su: 10-11:50, 12:30 -14:20, 17:00-18:50, 19:00-20:50.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
23.11.2015 11:22:13   
salmana
Zna li neko gdje ima kurs arapskog jezika za djecu u Sarajevu?

Hvala!

(odgovor članu rale)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
1.4.2016 11:57:52   
Mala Selma
Drage ženice,

želim da vas informišem da će se uod pon 04.04.2016.godine poceti realizirat projekat PLETENJA u prostorijama MZ Mejtaš-Bjelave ulica Čekaluša broj 7.
Edukacija je namjenjena mladim ženama kože žele nauciti osnovne tehnike pletenja.Također,planirano je da se edukacija održava 10 dana,svaki dan po 2h,od 10,00 do 12,00 sati.
Ukoliko želite da naucite plest ili imate nekoga ko je zainteresovan javite se na e-mail: mz.mejtas@centar.ba ili na tel. 442-608.


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *