|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  120 121 122 123 [124]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Balić - Tuzla
8.1.2018 8:52:42   
Srna90
Pozdrav Mala!
Ja sam user posted image user posted image
Sutra idem na prvi pregled, oteglo se zbog praznika- nisu radili. Nadam se da ce sve biti ok.
Nekako mi je sve proslo kao u nekoj nevjerici, moj cijeli postupak od prvog ulaska u ordinaciju i otkrivanja problema, do oplodnje i zaceca je trajao ravno 2.5 mjeseca. Nisam ni sanjala da ce uspjeti od prve.
Doktori su vrhunski, sto si vjerujem vec imala priliku da vidis.
Nemoj se iznenaditi ako nekad tokom postupka "zavrsis" kod doktora na pregledu ili najcesce budu prisutni oboje iako si njen pacijent, jer oboje vode postupak.
Ja sam odlicno, osim prehlade koja me ne pusta vec 10 dana.
Malo mi je bocanje bilo stresno, jer imam strah od igle, pogotovo u stomak, ali je zanemarivo kad je visi cilj u pitanju.
Tu su i popratne pojave od Utrogestana koji ces koristiti i ti do transfera aBd, manji bolovi nakon punkcije js, konstantno osluskivanje svakog grca u stomaku... Ali sve se isplati.. :)
Zelim ti svu srecu ovog svijeta da uspijes od prve. Ako ti jos ista mogu objasniti ili pomoci, pisi slobodno. :) bice mi zadovoljstvo :)

(odgovor članu Mala83)
Neposredna veza do poruke: 3076
   RE: Dr. Balić - Tuzla
9.1.2018 23:08:37   
Mala83
Cestitam ti draga od srca..I ja sam juce bila gore u 6 imala termin.Pocela sa bocanjem..Toliko se obradujem kad cujem da je neko od prve uspio stvarno nemogu ti opisat,radujem se za svakog jer znam koja je to svakom zelja..Koliko si u braku i sta je vas problem bio..Ja sam prije 2mj.odstranila oba jajovoda jer su bili zacepljeni i imala sam hidrosalpinx tako da sam imala laporoskopiju i histeroskopiju..Hvala Bogu sve je dobro proslo..Zanima me kako si uspjela uganjat konzilij na gradini za povrat novca..Kolko si cekala na termin..

(odgovor članu Srna90)
Neposredna veza do poruke: 3077
   RE: Dr. Balić - Tuzla
10.1.2018 8:04:41   
Srna90
Saljem ti pp.

(odgovor članu Mala83)
Neposredna veza do poruke: 3078
   RE: Dr. Balić - Tuzla
31.1.2018 10:08:49   
camelia
Zna li neko koliko se dugo čeka na mišljenje konzilija za IVF vezano za refundaciju troškova (radi se o TK)?

(odgovor članu Srna90)
Neposredna veza do poruke: 3079
   RE: Dr. Balić - Tuzla
1.2.2018 18:21:54   
Mala83
Ja sam predala prije dvije sedmice papire i danas podigla rjesenje..Dugo sam cekala termin za predaju vracali me triput,nema dr.kao itd. Sad moguce da nekom od prve uspije..Sretno u svakom slucaju.

(odgovor članu camelia)
Neposredna veza do poruke: 3080
   RE: Dr. Balić - Tuzla
7.3.2023 15:44:39   
Leptirica16
Ćao svima,
kakva su vam sada iskustva sa DR balicem i VTO.
Ima li neka ako bog da buduca trudnica da nam kaze.

(odgovor članu Mala83)
Neposredna veza do poruke: 3081
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  120 121 122 123 [124]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  120 121 122 123 [124]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *