|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Grlić maternice
16.6.2010 14:31:45   
*sunce*
Zdravo, nigdje nisam pronašla sličnu temu, pa ako već ima nije namjerno...
Ovako... Prije 1,5 godinu imala sam porod, izgubljena trudnoća na kraju 8 mjeseca user posted image  porod je bio prirodan i bolan, ali pošto je beba bila sitna, niti sam pucala niti su me rezali...obzirom na to i pošto sam izgubila vjeru u doktore nisam otišla više nikad ginekologu...
Jutros odem jer me u zadnje vrijeme boli jajnik, da imam neku upalu, ali mi je rekla i da mi je grlić maternice malo crven i da je izgleda oštećen tokom poroda jer je beba bila karlično okrenuta... dobila sam uputu da idem raditi koposkopiju....

Sad ja vas pitam, jeli neka imala slično iskustvo oko tog oštećenja... šta to znači, šta vuče za sobom, ja sam se toliko pogubila na pregledu da nisam uspjela ni pitati doktoricu nešto više o tome user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Grlić maternice
18.6.2010 17:56:58   
Mya_81 RR
Kolposkopiju sam radila zbog drugog problema, a u vezi ovog oštećenja nisam nešto upućena i nažalost ne mogu ti biti od neke pomoći. Nadam se da će se javiti neko ko zna neke detaljnije informacije. U svakom slučaju nadam se da nije ništa strašno i da ćeš brzo riješiti svoj problem user posted image sretno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Grlić maternice
18.6.2010 22:19:46   
Anoniman
I ja imam problem..... Meni je grlić sav u brazdama (od 2 poroda), popucao sav na porodima i tako su te pukotine (ukupno 7) same zarasle..... a pored toga imam i ranicu na grliću m. Skoro sam radila papa test pa ćemo vidjeti user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Grlić maternice
18.6.2010 22:58:58   
dinaa
Mya gdje si radila kolposkopiju,negdje sam procitala da si imala problema i da te lijecio dr.koji lijeci i mene pa me zanima gdje si radila?

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Grlić maternice
19.6.2010 0:08:33   
Mya_81 RR
Dinaa, kad sam imala te probleme živjela sam u zagrebu tako da sam tamo radila kolposkopiju...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Grlić maternice
19.6.2010 0:10:27   
dinaa
Hvala,mislila sam da si radila u Zenici.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Grlić maternice
30.6.2010 8:53:16   
Esmeralda
Ja isto moram na kolposkopiju...radit cu je kod dr.Spahovica on je najbolji citolog

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Grlić maternice
24.8.2010 10:15:01   
Mamica24
evo me i ovdje...

meni dr. juče kaže da mi nisu fino sašili grlić kao s jedne strane nije sašiven... čudi me da je to promaklo obziro mda me šio dr. Mašić kojeg su toliko hvalili...

I još mi kaže:" ih pa žene su prije rađale kući, ko da ih je ko šio"!!!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Grlić maternice
28.12.2015 14:36:31   
Adna.
Zdravo.danas sam radila papa test i doktorica mi je rekla da imam kontaktno krvarenje prilikom uzimanja papa testa pa mi to malo nije jasno.a jedan doktor mi je rekao da mi je ostecena sluznica maaternice najvjerovatnije.pa me sad zanima kako je moglo doci do tog ostecenja i da li se to moze izlijeciti?

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *