|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pretrage antitijela
23.7.2010 10:54:27   
nena82
Fosfolipidna i kardiolipinska antitijela cesto su neprisutna van trudnoce,tj.kad uradis nalaz a nisi trudfna znaju izaci lazno negativna,u trudnoci se tek "aktiviraju",optimalno vrijeme za nalaz je do 6 nedjelja poslije trudnoce.Porodicni ljekar ne mora to znati,jer to je malo van njegovog domena.Ovo mi je rekao ginekolog koji se bavi visokorizicnim trudnocama iz KC Beograd.

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pretrage antitijela
23.7.2010 12:32:38   
lusesita
Sve je moguce,nisam to znala,ali gotovo je sad,ja sam imala poslednji spontani prosle godine u septembru,ja cu uraditi kad vec imam uputnicu,a ako nedaj Boze opet budem imala spontani,uradicu ih i nakon njega!

(odgovor članu nena82)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pretrage antitijela
23.7.2010 12:57:08   
nena82
Mozes naravno i sada uraditi te nalaze,rade ih na Paprikovcu.Mozes ih uraditi i kad zatrudnis.

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pretrage antitijela
23.7.2010 13:45:17   
lusesita
I uradicu,znam da rade na Paprikovcu!user posted image

(odgovor članu nena82)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pretrage antitijela
23.7.2010 21:42:45   
ksenija81
O ovoj problematici je pisano dosta na rr srbija pa iscitajte KLIK

Mozda nekom pomogne user posted image

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pretrage antitijela
24.12.2014 15:35:14   
bambi1
Nakon 3 spontana (dva zaredom) ginekolog me poslao hematologu, on me poslao imunologu i dobila sam da radim:

C3, C4, CIC, ANA, DNA, ACA IgG, ACA IgM, B2 GIg G, B2 GIg M,

Lupus antikoagulans 1 i 2 i Ratio, Protein S i protein C, faktori koagulacije

Za trombofiliju sam dobila info da se nradi na DIP-u, laboratorija Biohemija.

Zna li neko gdje se radi ovaj prvi dio??

(odgovor članu ksenija81)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pretrage antitijela
24.12.2014 15:51:31   
kokouli
Trombofiliju mozes odrati 3 faktora s uputnicom na Transfuziologiji ,kod njih takode mozes uraditi protein c ,lupus antikoagulant za protein S nemaju reagensa vec dugo ...ostalo na hematologiji ja mislim ...ili privatno ako ne rade ...sve faktore koagulacije na transfuziologiji takode rade ...Ne rade od tromvbofilije 2 faktora to se mora privatno ,radila sam pa zato znam .

< Poruku je uredio kokouli -- 24.12.2014 15:53:06 >

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *