|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.7.2012 9:58:04   
lost
Moje dijete je na početku spavalo samo na stomaku dok se nije počela sama okretati. tako da sada spava u svim mogućim pozama(ima 25 mjeseci). Na jastuku nikad nije htjela da spava, na početku joj nisam ni stavljala a kasnije ga nije ni htjela ni dan danas neće... Ja ne vjerujem u tvrdnje ako spava na stomaku da će imati deformacije ili nedo bog SIDS, po mom mišljenju je to viša sila, Božija volja, tako da se nikad nisam opterećavala s tim... Svoje dijete sam stavljala da spava onako kako mu je najbolje odgovaralo i hvala bogu nema nikakvih posljedica...

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.7.2012 10:04:04   
ladyblue RR
mi smo nedavno kupili jastuk. sada joj je skoro 21 mjesec i počela je sama da stavlja igračke pod glavu i da tako spava pa sam bila primorana da kupim jastuk. da nije počela da traži, ne bih ga još stavila.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
2.9.2012 14:35:37   
selebriti
Koji ste jatuk kupili djeci? Gdje?

Je li treba biti nešto tanji, anatomski, ....?



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
2.9.2012 14:56:13   
MAMA MA
mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...user posted image user posted image user posted image super jeuser posted image ,kosta oko 50 KM..

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
2.9.2012 14:58:28   
selebriti

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...user posted image user posted image user posted image super jeuser posted image ,kosta oko 50 KM..


user posted image user posted image
user posted image

Hvala, razmislit ću user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
2.9.2012 15:01:32   
leona81
na pocetku nam nije trebao i dan danas vecinom spava na ravnom ali za vrtic imamo onaj skroz tanki a kuci malkice deblji, one malo vise jastuke stavljamo samo u slucaju bolesti tj kad jako kaslje

@selebriti ja sam ovaj bas tanki dobila u setu posteljine a ovaj malo veci kasnije kupila u setu s jorganom, nista specijalno - mozda u kompletu da je bilo 20 KM sve

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
2.9.2012 15:02:15   
MAMA MA
pa jeste malo poskup,ali je stvarno super,ima anatomski oblik,i moj malac se bas naucio na njeg...a ja spavam na vunenomuser posted image ..i vrat svako jutro jedva okrenem u stranuuser posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
2.9.2012 16:07:42   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: MAMA MA

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...user posted image user posted image user posted image super jeuser posted image ,kosta oko 50 KM..


potpisujem

ima tri sloja i mogu se vaditi i vracati tako da prilagodjavas dobi i potrebi djeteta

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
18.2.2013 22:38:29   
janje maleno
Ja nasla na njihovoj stranici neki aloe vera, ali za odrasle. Ima li ko sliku ili link da pogledam o kakvom se jastuku za bebe/djecu radi? Gledala sam i u njihovoj radnji i taj sto sam vidjela je pravo visok. Hvala

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
18.2.2013 22:42:29   
maja78 RR
nema ga u ponudi u zadnje vrijeme

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu janje maleno)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
18.2.2013 22:45:35   
janje maleno
Pa, ima li ista drugo sem Dormeo? Gdje se u Sarajevu inace mogu kupiti takve stvari, djeciji jastuk? Amko? Sve za bebe?

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
18.2.2013 22:46:23   
animagical
bilo je u jysk-u

(odgovor članu janje maleno)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
20.2.2013 16:29:48   
Medi_87
mi još uvijek koristimo tanki jastucic koji nam je dosao us etu s ogradicom i jorganom, a ima i memoform jastuk s memorijskom pjenom ali mu ga jos ne stavljam jos je mali po meni

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.3.2015 7:47:09   
bebaa

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...user posted image user posted image user posted image super jeuser posted image ,kosta oko 50 KM..



i mi smo u potrazi za jastukom...malom je 2,5 god.....išli u Dormeo....upravo taj sa 3 položaja nađosmo....59 km......

ima li još negdje dječijih jastuka ali da nisu skroz niski......kao za bebe....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.3.2015 7:57:45   
Visnja RR
ima u Nobil
http://www.nobil.ba/store/baby-latex-jastuk/
u Moj san
http://www.mojsan.ba/shop/tag/Jastuci

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.3.2015 8:00:33   
bebaa
a gdje se nalazi Nobil....user posted image č.Vila ili?sviđa mi se cijena...user posted image naravno gledat ćemo kvalitet...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.3.2015 8:02:44   
Visnja RR
u neboderu na otoci ...na vrhu nebodera ima reklama

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.3.2015 8:08:08   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

u neboderu na otoci ...na vrhu nebodera ima reklama


e daa...na to sam i mislila...pogriješih naselje.....hvala...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.3.2015 12:57:11   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: MAMA MA

mi kupili dormeo za djecu nesto ima veze i sa aloeverom...user posted image user posted image user posted image super jeuser posted image ,kosta oko 50 KM..



i mi smo u potrazi za jastukom...malom je 2,5 god.....išli u Dormeo....upravo taj sa 3 položaja nađosmo....59 km......

ima li još negdje dječijih jastuka ali da nisu skroz niski......kao za bebe....user posted image

Ima i u Jysk-u, cini mi se oko 30ak maraka da je. Mi imamo i Dormeo i taj iz Jysk-a, oba su super.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.3.2015 13:09:04   
bebaa
hvala i tevi...vakako ću sve obii i pogledati...nešto ćemo već izabrati...jer penje se na moj jastuk pa ja izvisim....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kada staviti jastuk za spavanje
25.9.2015 13:00:28   
Mamaiali
Evo moje preporuke za jastuk mi smo prezadovljni. Ovaj smo sada zamjenili memorijskim i odlično spava i ne odvaja se od njega naš sin od dvije godine. http://www.vitapur.ba/spavaca-soba/za-djecu/djecji-jastuk-junior-bamboo

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 96
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *