|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
12.2.2011 13:57:57   
iv@ncica
user posted image kod nas  je  ovisnos  samo  cuca....ali  vise  njihuser posted image   inace  mu  ih  needam  da  ih  vuca  vec  samo  na  SPAVANJE...ili  ponekad  kad  je  negdje  nervozuan  ili  ih nađe  sam..uglavnom  jedna  ide  u usta i nju gnjavi,  zvace..vrti...dok  je  ne  prorgize..a  druga  je  u  ruci  vrti  je  i  gnjavi...nekad  bi  u  objue  ruke  da  ih  muci  kad  je  nervozan....oinace  imamo  2-vrticke  cuce  i  4-5  kucnih  koje  stoje  na  ormaricu  uz  krevetac  i  vec  je  naucio  da  su  samo za  spavanje..ali nekad  mi  se  iskrade  i pokupi  ih...uh  te  srece   onda....po  nocu  ubacim  te  kucne cuce  u  krevetac i  on  sam  trazi  i  napipa  koju  i  nastavi.....od  tad  mi  bolje  spava...  a  vrticke  su  u  kutijama  u  vrtickoj  torbiuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
12.2.2011 14:00:25   
iv@ncica
a  sjecam  se  svoje  rodice  koja  je kao  malena  vucala  mamin  grudnjak ,  on joj  je  bio  dekica i  cupkala  onu  kopcicu  na  tregeru..kad  je  jednom  ga  izvukla  vani  onako  ogromnog i  smazanog  i  mamu  osrtamotila..jer  je  stvarno  grozno  izgledalo  to  ocerupano  grudno  cudoviste  ogromno..mama  joj  ga  je  bacila  i  onda  je  bila  borba  sa  svakom  zenom  koja  uđe  ona  bi  cupkala  grudnjakuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
12.2.2011 14:15:08   
Anoniman
anel je vezan za dekicu jednu mekan neda je nikom gdje god da idem nosi je sa sobomuser posted image i vice anji (anelov) edo /medouser posted image user posted image
dekicu zove medo....
Nedo Bog da je tko drugi uzme iz ruku,cika vriska,dernjava , uzas a tek bacanje po podu.
Najgore kad je treba prat on je trazi vice dajjj eduuser posted image /daj medu/user posted image kazem sad ce medo otisao se pupat kad on stane plakatuser posted image
odma je na radijator da se susi...jednom je polu mokru skinuo sa radijatora i noso po kuci,vukouser posted image
Pokusavam na sve nacine da ga odviknem od nje al neide

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
12.2.2011 14:17:20   
Anoniman
kod nas je ovisnos samo cuca.
user posted image user posted image user posted image pricajmi o tome anel jednu u usta jedna na prstu omotanauser posted image ...cim duda spadne iz usta isti tren trazi ju vice duda duda...user posted image
Kazu mi odvikni ga zbog zubi kako????Nema sanse , kad on po  dvije nosa i plus dekica user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
12.2.2011 14:24:55   
Medić*
Kod nas je jedio prisutna ofisnost o flasici, sve  pije iz case ali mlijeko samo iz flasice, tako kada idemo nekome u kucnu posjetu nosimo flasicu mlijeka obavezno, flasica s mlijekom bitno da je tu, u njegovom rancu a ne mora je piti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
12.2.2011 22:09:42   
sara.at
Mi imamo jednu kravu Sa dugim nogama i dugim rukama Sa salom oko vrata i carapama na nogama. Bez krave nema spavanja bilo podne bilo navecer, on nju zagrli i prsticim dira rogove i usi i zaspe tako. Ujutro je izmlati da mislim da joj dusu izcupa user posted image Al dok Ga uzmem iz krevetica saginje se da i nju ponese.
Nema sanse da kupim takvu istu jer je nema,svekar donio iz francuske jedna jedina...u masinu je ubacim i u susilicu i Al vec sad se primjeti da joj sjede Boje,nasta ce to liciti za par mjeseci necu Ni da mislim user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Emotivna vezanost za neki predmet
13.2.2011 11:40:48   
reallove
mi imamo plavi jorgan..dobio od dede i nane iz Bosne..zove se bibi(habibi)...navece kad zaspe mora biti kod njega i ujutro kad se probudi,nosi ga sa sobom..ljubi ga,grli,pjeva mu uspavanku pava-pavauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *