|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja beba nece da sjedi!!!
25.3.2018 20:36:19   
Vanilica
Imam slican problem kao Štrumfica. Imam bebu od 7,5 mjeseci i jos ne moze sama sjedeti. Krene sjedet i onda ide se savijati naprijed . To me puno plasi ne znam sta da radim?

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moja beba nece da sjedi!!!
26.3.2018 1:11:53   
ijaa
Kakva je ostala motorika kod bebe...prevrce li se sa ledja na stomak i obratno...bori li se u mjestu...moju M nije bilo moguce posjesti ...ja je ogradim ona se samo srusi na stranu i ode ko vojnik na laktovima se odgurivala ...to je trajalo do 7,5 -8 mjeseci dok nije pocela guzu u zrak dizat da krene cetveronoske puzati i odjednom se sama posjela...nisam nista forsirala niti sam je na nogice oslanjala...po preporuci fizijatra sto vise na pod bez ikakve prisile...i onda je ubrzo pocela da se ispravlja i sa 10 i po mj prohodala...ne brinite nista ako je dijete aktivno drugacije.. jer nije spremna vjerovatno neka sama istraziva

(odgovor članu Vanilica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moja beba nece da sjedi!!!
26.3.2018 9:19:50   
manuela RR
Obicno bi u tom periodu bebe trebale samostalno da sjede...
Vjerovatno idete na kontrole kod pedijtra pa me zanima kakav je njegov stav o tome...
Obicno ako je sva druga motrika ok uz neke manje vjezbice kod fizijatra to se sve normalizuje i beba ce uz njihovu pomoc sustici svoje vrsnjake...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moja beba nece da sjedi!!!
26.3.2018 15:54:04   
lulaloo
samostalno sjedenje je u dobi 8-9 mjeseci (prijateljica je nedavno imala slicne nedoumice, tako da mi je ta info svjeza :)

evo link http://www.poliklinika.org/home.aspx?Id=1&Type=2&IdLang=2

naravno, prati, pa ako za 2-3 sedmice ne bude pomaka, obrati se pedijatru.

sretno :)

(odgovor članu Vanilica)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *