|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PAPUČARI ili...?
20.6.2010 13:38:53   
bebbe RR
MM je papučar.
Ali, kako i sam kaže, lijepo je biti papuča na lijepoj nozi:)


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 9:08:35   
ivanak
Moj muž se grčevito bori da ne postane papučar.
Što je najgore, ja to i ne želim i ne treba mi muški koji na svaku moju kaže da, draga.
Nisam od njega zahtjevala nikada da mi kuha, ni da mi čisti, ni ti da mi pegla...
Jedina iznimka je bila kad mi je ginekolog rekao da nosim rizično pa da moram mirovati i ništa teško raditi... tako da je on očistio fuge izmešu pločica ( jer se treba klečati, čučati... ) i ja bi pomela, a on bi na lopaticu smeo ( jer se treba sagnuti ).
Ali, osim toga, smatram da ono djete koje sam ja rodila je koliko moje i njegovo. Koliko je meni šporko, i njemu je šporko - što dovodi do toga; da smatram da muški trebaju pomoći majci i presvuči djete, nahraniti ga....
Ne treba stalno, nego kad treba.
Ako je to papučar, e onda stvarno... Onda smo mi robovi, a ne žene.

Samo me nervira kod mog muža što zna da ja mogu povući... i on to nekad iskoristi pa onda ja na kraju moram napraviti što bi on trebao. Nekad me ta njegova ljenost ubija... A što je najgore, nije uopće ljen, nego konta to može čekati....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 10:20:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ivanak


Samo me nervira kod mog muža što zna da ja mogu povući... i on to nekad iskoristi pa onda ja na kraju moram napraviti što bi on trebao. Nekad me ta njegova ljenost ubija... A što je najgore, nije uopće ljen, nego konta to može čekati....


ovo nam je isto, ja moram imati inicijativu za sve...i za izlazak, i za šetnju, i za more, i za popravke...al, eto posluša me uglavnomuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 10:51:52   
ivanak
Baš tako. Za sve moram imati inicjativu. Pa možda zbog toga oni i misle da ih mi želimo napraviti papučarima.
A da nije sposoban i bistar pa ni po jada, nego jest.
Ne znam kako bi ga pokrenula?


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 11:10:51   
ena23
Ne znam gdje sam pokupila ali evo odgovor na temu ko je papucar:

Sjede lav i bik u kafani i piju. Utom lavu zvoni mobilni, javi se, kaze "dobro draga" i krene po svoj kaput da ide kuci. Bik se smije, kaze "e moj lave, ti kralj zivotinja, a cim zena zove kuci ti se kupis i ides, e jesi pod papucom! Ja to sebi nikad ne bi dozvolio, da me zena toliko maltretira". A lav ce na to: "Znas, biku, mene kod kuce ceka lavica, a tebe krava" user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 11:12:24   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dobar, jedva čekam da ga ispričam mužu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 11:17:07   
ena23
I meni je dobar pravo. od kako sam se od krave pretvorila u lavicu muz hoce i prat guzu i pravit veceru i ustat prije mene stavit kafu, a da ni pitati ne moram user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 11:34:28   
Skvo RR
Dobar pravo, e jesam se ismijala.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 11:35:20   
henna ze
nas dvoje smo oboje papučari user posted image
moj muž nije bio baš papučar dok smo živjeli kod sveki..ujutro od na posao a izadje iz pidjame na sred hodnika i tako ostavi..i slične stvari..a sad kad živimo sami...eee kad dodjem s posla..on je sve pospremio..sudje od doručka oprao...raskloni..pidjama složena na mjestu..čarape u korpi...kad imamo goste uvijek opere sudje...kad dodjemo kući dok ja grijem ručak on napravi salatu...u zajedno radimo...kad je tu a ja pospremam..organizujemo se..ne pegla...jer imam dovoljno vremena za to..ne pere veš...al mu nije problem djetetu napraviti doručak i večeru...voli svoju kćerku i ide s njom sam na kafu---legne u krevet da je gnjavi..
a sad što sam ja papučar..on je operisan od svih "muških poslova" sem ONOG..
kako sam kćerka jedinica..a otac bravar..pa sve živo buši i vari i zavrće i odvrće i mene je isto naučio...pa ja to sad bez problema...sve po kući zavrćem gdje treba..popravljam i rastavljam na dijelove namještaj, računar, usisivač...prikopčavam i instaliram sve što u kući postoji...mijenjam sijalice...on počne nešto da uradi..ja ga pustim i onda nakon pet minuta..SEEEKO kako ide ovo...hahaha
al volimo se nas dva papučara...i funkcionišemo evo 9 godina

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: PAPUČARI ili...?
4.8.2010 11:42:55   
acudesa
bravo hena, pa i sa druge strane da to malo vidimo...ženski papučaruser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: PAPUČARI ili...?
17.11.2010 15:02:39   
Cherry

IZVORNA PORUKA: ena23

Ne znam gdje sam pokupila ali evo odgovor na temu ko je papucar:

Sjede lav i bik u kafani i piju. Utom lavu zvoni mobilni, javi se, kaze "dobro draga" i krene po svoj kaput da ide kuci. Bik se smije, kaze "e moj lave, ti kralj zivotinja, a cim zena zove kuci ti se kupis i ides, e jesi pod papucom! Ja to sebi nikad ne bi dozvolio, da me zena toliko maltretira". A lav ce na to: "Znas, biku, mene kod kuce ceka lavica, a tebe krava" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 13:53:02   
veeseelaa
A lav ce na to: "Znas, biku, mene kod kuce ceka lavica, a tebe krava"



user posted image user posted image user posted image
baš tako!


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 14:18:05   
klemzi
Sjede lav i bik u kafani i piju. Utom lavu zvoni mobilni, javi se, kaze "dobro draga" i krene po svoj kaput da ide kuci. Bik se smije, kaze "e moj lave, ti kralj zivotinja, a cim zena zove kuci ti se kupis i ides, e jesi pod papucom! Ja to sebi nikad ne bi dozvolio, da me zena toliko maltretira". A lav ce na to: "Znas, biku, mene kod kuce ceka lavica, a tebe krava"


user posted image user posted image Ovo moradoh ukrasti i postaviti na fbuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 14:54:36   
jasmin

IZVORNA PORUKA: henna ze

nas dvoje smo oboje papučari user posted image
moj muž nije bio baš papučar dok smo živjeli kod sveki..ujutro od na posao a izadje iz pidjame na sred hodnika i tako ostavi..i slične stvari..a sad kad živimo sami...eee kad dodjem s posla..on je sve pospremio..sudje od doručka oprao...raskloni..pidjama složena na mjestu..čarape u korpi...kad imamo goste uvijek opere sudje...kad dodjemo kući dok ja grijem ručak on napravi salatu...u zajedno radimo...kad je tu a ja pospremam..organizujemo se..ne pegla...jer imam dovoljno vremena za to..ne pere veš...al mu nije problem djetetu napraviti doručak i večeru...voli svoju kćerku i ide s njom sam na kafu---legne u krevet da je gnjavi..
a sad što sam ja papučar..on je operisan od svih "muških poslova" sem ONOG..
kako sam kćerka jedinica..a otac bravar..pa sve živo buši i vari i zavrće i odvrće i mene je isto naučio...pa ja to sad bez problema...sve po kući zavrćem gdje treba..popravljam i rastavljam na dijelove namještaj, računar, usisivač...prikopčavam i instaliram sve što u kući postoji...mijenjam sijalice...on počne nešto da uradi..ja ga pustim i onda nakon pet minuta..SEEEKO kako ide ovo...hahaha
al volimo se nas dva papučara...i funkcionišemo evo 9 godina

Masaallah,dosad nabolji par papucara za koji sam cula.Bravo papucari :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 15:24:10   
veeseelaa
evo mm, kojem tipu pripada ja neznam, ne mogu ga ni tamo ni ovamo svrstati user posted image
on ne kuha al raspremi sto nakon jela
ponekad opere sudje, pegla veš i nerijetko usisa, očisti parkete i sl
Svaki dan bar 2-3 puta presvuče Ajšu, opere joj zube, istušira, suši joj kosu, obuče je itd to nekako radimo malo on malo ja
Nekada (ovo jako rijetko) domestosom očisti komplet kupatilo, ja to radim haman svaki dan
Veš taj ne naslaže niti isti sortira, to ja radim isključivo
Svoje cipele i ostalu obuću čisti sam, ja svoje on svoje...
Namirnice kupujemo i ja i on, on unese a nekad i ja, kad mi je hitno nešto potrebno
Za kupovinu jaja, hljeba, voća, mesa i meda on je zadužen....
kad gosti dodju ja uslužujem a on je zadužen za piće i čuvanje djeteta
Dijete hrani on uglavnom i kad su gosti tu
Sto raspremamo zajedno
to s etiče radova u kući, kuća je nova pa nismo do sada ništa barkali
Neke sitnice uradi sam il dovede nekog od prijatelja da nam to popravi i sl
Ja uglavnom perem prozore, rijetko mi on pomogne.... nekako ih uvijek perem kad on nije kući a u biti uvijek jedno od nas mora paziti dijete i da je kući u to vrijeme garant bi to bio on
Malena spava s njim, tu sam rahat, krevet je samo moj user posted image
vikendom ja spavam duže a on ustane s malenom napravi joj čaj i presvuče je... kasnije ja preuzimam malenu a on odspava... kad naprav doručak budimo ga
Sve što mu kaže da uradi uradi će, ne buni se....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 15:29:17   
veeseelaa
e da ja malenu vozim u vrtić i idem po nju, on to ne radi... ja ranije idem na posao a malena ne želi ostati a nakon posla idem po nju jer il idemo kod moje mame il idemo u kupovinu/šetnju i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 15:46:58   
ziki
Meni to papučar zvuči ko šonja, kukavica, bezkičmenjak i ne bih ga tako nazvala. Naprotiv mm je čovjek sa kičmom i koji zajedno sa svojom ženom vodi računa o našoj zajedničkoj kući, našem zajedničkom djetetu, uskoro ako Bog da djeci.  Ne kontam u čemu je fol da je sramota sređivat svoju kuću, brinut o svom djetetu.... meni su mekušci koji puste svoju ženu da crkava da bi njima neko u društvu reko al si je sredio, baš si frajer. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 21:05:29   
mišur
Moj mužić, ljubi ga majkauser posted image , hoće pomoći u kući, u smislu da usisa(to je isključivo njegov posao), nekad obrisati parket, složiti veš(mada ja moram poslije njega ponovo user posted image ), u nabavku ide redovno, ponekad opere suđe...
Briga oko djece je podijeljena prema potrebi- ko prvi stigne, njegovo je i kupanje i hranjenje i presvlačenje-oko toga nema dileme i problema.
U suštini je dobar i pomaže, ali takav je bio i svojoj mami, pošto je dijete razvedenih roditelja, i silom prilika je i morao tako. Jedino što mene nekad nervira je što mu moram napomenuti njegove obaveze, kao da on ne zna šta sve treba uraditi.
Meni je on smiješan što uvijek ističe kako je on papučar, kako sam ga ja svezala i kako crkava od posla. I to tako svugdje priča, u šali naravno, kao da se hvali time...
A često kaže da je on mali miš, a ja maca koja ga već 9 godina drži za rep, i ponekad ga pusti, ali vrlo brzo stigne, i opet stane na rep user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 22:44:59   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: mišur

Moj mužić, ljubi ga majkauser posted image , hoće pomoći u kući, u smislu da usisa(to je isključivo njegov posao), nekad obrisati parket, složiti veš(mada ja moram poslije njega ponovo user posted image ), u nabavku ide redovno, ponekad opere suđe...
Briga oko djece je podijeljena prema potrebi- ko prvi stigne, njegovo je i kupanje i hranjenje i presvlačenje-oko toga nema dileme i problema.
U suštini je dobar i pomaže, ali takav je bio i svojoj mami, pošto je dijete razvedenih roditelja, i silom prilika je i morao tako. Jedino što mene nekad nervira je što mu moram napomenuti njegove obaveze, kao da on ne zna šta sve treba uraditi.
Meni je on smiješan što uvijek ističe kako je on papučar, kako sam ga ja svezala i kako crkava od posla. I to tako svugdje priča, u šali naravno, kao da se hvali time...
A često kaže da je on mali miš, a ja maca koja ga već 9 godina drži za rep, i ponekad ga pusti, ali vrlo brzo stigne, i opet stane na rep user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Super muž.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: PAPUČARI ili...?
4.4.2011 22:45:51   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: ziki

Meni to papučar zvuči ko šonja, kukavica, bezkičmenjak i ne bih ga tako nazvala. Naprotiv mm je čovjek sa kičmom i koji zajedno sa svojom ženom vodi računa o našoj zajedničkoj kući, našem zajedničkom djetetu, uskoro ako Bog da djeci.  Ne kontam u čemu je fol da je sramota sređivat svoju kuću, brinut o svom djetetu.... meni su mekušci koji puste svoju ženu da crkava da bi njima neko u društvu reko al si je sredio, baš si frajer. 


Odlično rečeno.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *