|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
17.5.2014 20:05:01   
milenium

IZVORNA PORUKA: tratincica30

Ostat kod nje pa ko anonimus doc na b.brijeg gdje me vjerojatno niko nece bendat.
Helpic.


Svi će te bendat,ne brini se.Što misliš gdje mi rađamo koji živimo u okolnim gradovima Mostara?! Trudnoću vodimo u svojim gradovima a rađat svi idu na bb. ne trebaš se uopće brinut u svezi toga.

(odgovor članu tratincica30)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
17.5.2014 21:15:06   
Dea86

IZVORNA PORUKA: tratincica30

Cao cure
user posted image user posted image
Evo malo sam vas citala, pa samo da se javim s jednim pitanjem. Naime, ovo je moja prva trudnoca a vec imam godina, srednje 30te. I prije trudnoce i sad za vrijeme isla sam i idem kod alme. Naime, ja zivim relativno blizu b.brijega i svi doktori su mi blize od alme i mislim radjat na b,brijegu... moje pitanje je "jesam li normalna"? Haha. Pored svih diktora ovdje, ja idem kod nje. Svidja mi se njen pristup i dostupnost i draga je skroz, skroz. O strucnosti ne bih jer ne znam. Ni njenu ni druge jer druge nisam probala.
Molim vas savjet? Ostat kod nje pa ko anonimus doc na b.brijeg gdje me vjerojatno niko nece bendat. Ostat kod nje i radjat u juznom logoru. Hm. Mijenjat je odmah ili nekad kasnije za knezevica, tanovica, busica, barisicku??
Helpic.


Ja isto vodim trudnoću kod doktora koji ne radi na Bijelom Brijegu. Mislim da nema potrebe da mijenjaš ginekologa, porodit će te onaj doktor u čijoj se smjeni pojaviš- glupe su priče da doktori koji rade u bolnici ne obraćaju pažnju ako ne vodiš trudnoću kod njih, valjda je svakom doktoru u interesu da sve prođe o.k user posted image

(odgovor članu tratincica30)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
18.5.2014 11:44:54   
tratincica30
Da, znam, trenutno sam u situaciji kao i sve nemostarke, koje vode trudnocu u svojim gradovima i dodju rodit na bb. Koliko znam i sva su se rodilista pogasila. Capljina, ljubuski.
Za curu sto pita zasto ne u juznom logoru. Nemam nista protiv, dapace. Ali kad zivis 200m od bb zaista je cudno i non-sense ici radjati na dijagonalno suprotan dio grada. Dakle, prakticni razlozi su u pitanju. Za primjer, muz mi moze doci pjeske u bilo koje doba.
Zaista ne znam sta fali toj zeni, almi. Ali, evo i par cura na forumu je napisalo da je bio neki problem i da su isle kod knezevica, tanovica...i bile odusevljene strukom, znanjem.
Necu vise na ovu temu. Jednostavno cu presijec. Ostat kod alme user posted image ili nerado,nerado otic user posted image
Za svaki slucaj, hvala vam cure user posted image

(odgovor članu Dea86)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
18.5.2014 18:42:22   
Ben 10
Tanovic ti je imao mozdani ,ne znam ni dali jos radi,a svako ima svoje misljenje o dr ,nekome neki valja ,nekome ne valja...Ako budes isla kod Knezevica ,dobro novcanik napuni ,jedino ako se sada nije smirio kako je osudjen.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu tratincica30)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
19.5.2014 13:02:23   
Romali
Ja ne bih mijenjala dr.ako sam zadovoljna. Naravno da možeš jednom-dvaput otici i kod nekog ko radi na BB.
Imam skroz pozitivna iskustva s dr.Almom Vila Humačkić. Oba puta me porodila ,a i vodila drugu trudnocu (beba se u aprilu rodila). Imala sam komplikacija od početka, ali uz njene savjete i nadzor sve je super prollo, hB. Na porodu mi je bila podrka, šalila se, zagrlila, poljubila me kad je sve bilo gotovo. Puno znače te sitnice.
A nikad nećeš naći jednog dr.za kojeg baš SVI kažu da je super, barem ja na to nisam naišla.
Sretno tebi u trudnoći i na porodu, kad je sve ok, nije bitno ko te vodi user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
19.5.2014 13:44:38   
marinčii
Evo jos jedne koja je i prvu trudnocu vodila a i ovu sada kod doktora u Ljibuskon a normalno se porodila na BB i nisam imala nikakvi problema,tako da nemas razloga za brigu ako ti ta doktorica pase nemoj je mijenjati ,sretno.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
19.5.2014 14:57:24   
tratincica30

IZVORNA PORUKA: Romali

Ja ne bih mijenjala dr.ako sam zadovoljna. Naravno da možeš jednom-dvaput otici i kod nekog ko radi na BB.
Imam skroz pozitivna iskustva s dr.Almom Vila Humačkić. Oba puta me porodila ,a i vodila drugu trudnocu (beba se u aprilu rodila). Imala sam komplikacija od početka, ali uz njene savjete i nadzor sve je super prollo, hB. Na porodu mi je bila podrka, šalila se, zagrlila, poljubila me kad je sve bilo gotovo. Puno znače te sitnice.
A nikad nećeš naći jednog dr.za kojeg baš SVI kažu da je super, barem ja na to nisam naišla.
Sretno tebi u trudnoći i na porodu, kad je sve ok, nije bitno ko te vodi user posted image



Hvala vam cure.
Romali, s tobom se u potpunosti slazem. Doktorica Alma je toliko divna, empaticna, susretljiva...nemam rijeci. Nije da me treba za ruku drzati ali puni ti znaci i to nekad. Bitan je trenutak. I ja sam to isto od nje dozivila. Da ne givorim da me primala u svaka doba a nerijetko je znala i nista ne naplatit.
Icu kod nje i pred kraj par puta paralelno otic na bb. Cisto da se 'puspasim'.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
19.5.2014 15:33:43   
elmaL
Tratincice nemoj se toliko brinuti oko toga..hB pa ti je sa trudnocom sve ok.

Ako ti se toliko svidja tvoja dr ona idi kod nje..a na BB ces svakako u 9.mjesecu ici na ctg ako se mislis gore poradjati.

Ionako su male sanse svakoj od nas da nam bas nas dr potrefi dezurni a kad te prime na odjel zna se kakva je procedura.

Sa mnom su bile 4 zene u sobi sve dolaze van Mostara niko ovdje nije vodio trudnocu pa opet nisu bile zakinute za nesto.


Neko je spomenuo dr Tanovica..meni je vodio trudnocu..vratio se vec na posao..al koliko sam primjetila po spiskovima ne dezura jos u radjaoni..samo ambulanta.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu tratincica30)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
25.7.2014 13:35:37   
mikica*kikica
Drage zene i djevojke user posted image da li je neka u posljednje vrijeme bila kod dr.Tatjane...zanima me cijena pregleda da se ne brukam kad dodjem user posted image ...hvalaaa

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Ginekolozi u Mostaru
4.8.2014 15:49:50   
miss.sunshine
Koga preporucujete licno iskustvo.

< Poruku je uredio miss.sunshine -- 4.8.2014 15:57:13 >

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.8.2014 20:54:54   
Mostarka*
GOdinama idem kod Dr. Sarica i nemam zamjerke. Odabrala sam za CR doktorcu Šetku i odusevljena sam sa svim mogucim kako se zena ponasala, kako je profesionalna, strucna i sve naj naj sto se moze reci.


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu miss.sunshine)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Ginekolozi u Mostaru
7.8.2014 18:50:17   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: Mostarka*

GOdinama idem kod Dr. Sarica i nemam zamjerke. Odabrala sam za CR doktorcu Šetku i odusevljena sam sa svim mogucim kako se zena ponasala, kako je profesionalna, strucna i sve naj naj sto se moze reci.


Meni je takodje radila carski i ja sam odusevljena njenim pristupom,a prvi carski mi je radio Saric.

< Poruku je uredio Ben 10 -- 7.8.2014 18:52:00 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
9.8.2014 14:11:42   
yrinky
Molim vas može li mi netko detaljnije objasniti kako doci do ordinacije dr Tanje Kresic? Samo znam da je negdje blizu dm-a,onog kraj piramide.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
17.5.2016 14:43:47   
Dajana9
Cao ja sam nova ovde...ukljuceni smo u p0rogram MPO u Mostaru..rekli su nam cijenu 4500 hiljade,pa dali neko zna da li su i ljekovi ukljuceni u tu cijenu..ako bi neko mogao da mi odgovori ..hvala vam unaprijeduser posted image

(odgovor članu yrinky)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
26.8.2016 15:42:34   
pinky0
ja sam sa prvim prije dvije god bila kod dr.knezevic i bio je divan....porodio me je dr busic i on se nije odvajao od mene tako da imam samo rijeci hvale... sad sam trudna 2 mj i opet idem kos dr knezevicauser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
26.8.2016 16:15:46   
pinky0
bokicc..zgrade iznad piramide al ulica os parkinga dm.a pa kad ides prema zapu ulicom izmedju zgrada rozi je ulaz... nadam se da sam maaalcice pomogla heheuser posted image

(odgovor članu yrinky)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
4.10.2016 13:28:46   
Queen1
Zenice, dal vas ima aktivnih?
Interesuje me da li je ijedna od vas isla besplatno na gnek pregled u Juzni logor (tj u dio koji je prebacen iz Brankovca dole)?
Imam uredno zdravstvo, a zao mi uvijek placati preglede po 70 KM, kad mogu besplatno otici. :)

(odgovor članu pinky0)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
24.1.2020 12:54:03   
dajmi.info
Mi (dajmi.info) smo napravili listu svih ginekologa u Mostaru gdje mozete vidjeti kontakt brojeve telefona, lokacije privatnih ordinacija i iskustva njihovih klijenata. Tu listu mozete da vidite ovdje => https://www.dajmi.info/post/2017/12/bosna-i-hercegovina/mostar/ginekolozi-i-ginekoloske-ordinacije/

Nadamo se da ce nekome pomoci i korisno biti. Pozz.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 318
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *