|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 72 73 [74]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
2.4.2015 15:21:07   
marinčii
Evo da i ovdje javim,pročitah na konzumovoj stranici da ponovo ima kupiti Lumpi pelene kod njih...user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu eaeb)
Neposredna veza do poruke: 1826
   RE: Koje pelene koristite?
2.4.2015 15:26:43   
elmaL

IZVORNA PORUKA: marinčii

Evo da i ovdje javim,pročitah na konzumovoj stranici da ponovo ima kupiti Lumpi pelene kod njih...user posted image

I ja sam vidjela, odlicne su, kad smo ih sa E otkrili koristili smo ih do kraja. Bascu ih potraziti, moramo uzeti svakako ovih dana.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1827
   RE: Koje pelene koristite?
2.4.2015 15:43:03   
marinčii

IZVORNA PORUKA: elmaL RR


IZVORNA PORUKA: marinčii

Evo da i ovdje javim,pročitah na konzumovoj stranici da ponovo ima kupiti Lumpi pelene kod njih...user posted image

I ja sam vidjela, odlicne su, kad smo ih sa E otkrili koristili smo ih do kraja. Bascu ih potraziti, moramo uzeti svakako ovih dana.

Ja baš prije par dana uzela pufies da probam,nisu mi loše al sad kad vidjeh da ponovo ima lumpi ..prelazimo na njih samo se nadam da su ostali iste kvalitete kao i prije...

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1828
   RE: Koje pelene koristite?
11.8.2015 15:59:27   
Vanne
Ja moram da napisem svoje iskustvo...inace smo pampers koristili...i prije mjesec dana vriska i ganja po kuci da se obuku pelene,nece pelene i nece..pocnem je stavljati na tutu,oblacim gacice obicne,po citav dan je ganjam sa tutom i perem gacice...danas kupimo pampers baby gacice..vidjeli ste na reklamama...
Bog dao sve najbolje onome ko ih izmisli user posted image nema vriske i cike po kuci,samo joj obucem kao obicne gacice i pokret user posted image ne moram joj ni body oblaciti jer ni njega ne voli...stvarno super stvar pa ko ima nemirnu bebu koja ne voli pelene pokusajte sa pampers gacicama user posted image a i cijena im je pristupacna...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 1829
   RE: Koje pelene koristite?
21.6.2016 15:44:07   
svamojadjeca
Da malo podignem temu,koje pelene koristite,iskustva i cijene.Hvala

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 1830
   RE: Koje pelene koristite?
21.6.2016 17:19:49   
alman
Ja kupujem violeta.. ja sam prezadovoljna, rijetko kad da mi protope a i to zbog toga sto je mali nemiran, nece pelene pa mu nekad lijepo ne stavim. A sto se tice cijene stalno su negdje na akciji pa budu oko 21 km, mislim da im je cijena pristupacna.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 1831
   RE: Koje pelene koristite?
23.6.2016 12:10:01   
LieToMe RR
ja sam vjerna pampersu kao i sa starijom sto smo bili (nije da nismo probali sve i svasta ali jednostavno se uvijek vracam pampersu jer obje piju puno vode i puno piske pa mi je on stvarno najbolji a od violete se starija znala izasuti po ledjima koliko su grube)
sto se tice cijene mi ih uzimamo u cm-u i to kutiju (4ka je u pitanju) dodje 90 pelena oko 31 KM i meni je to super povoljno, plus skupljam bodove pa na kraju godine i to iskoristim.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1832
   RE: Koje pelene koristite?
27.6.2016 12:05:13   
almondray
I ja sam vjerna pampersu.Sva tri sina su ga koristila.
Ove godine smo dobili (hajmo reći) nagradu za vjernostuser posted image pampersu.Od orbica sam osvojila kompletno opremanje dječije sobe učestvujući u kampanji "sreća je veća kad je dijeliš"


_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1833
   RE: Koje pelene koristite?
6.10.2018 8:08:03   
Amelaa RR
Drage moje, zapocetak cca prvih mjesec dva tri koje pelene i velicinu treba kupiti? Koliko kolicinski?



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1834
   RE: Koje pelene koristite?
3.10.2019 10:10:25   
Visnja RR
Jedna naša mama je tražila ovu temu pa je podižem

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1835
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 72 73 [74]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 72 73 [74]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *